• 25/05/2019

Piknik parafialny „Jeden Duch, różne dary, wspólne dobro”

  Zesłanie Ducha Świętego to w naszej parafii dzień odpustu. 9 czerwca o godz. 12.00, ks. Tomasz Pachuta pochodzący z naszej parafii (Ślipcze) będzie celebrował Mszę Świętą w intencji naszej parafii. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

  Nasze świętowanie chcemy przedłużyć na czas Pikniku Parafialnego, który po raz pierwszy odbędzie się w… Czumowie, w urokliwym pałacyku położonym tuż nad Bugiem. Chcemy w pięknych okolicznościach przyrody, przy rozpalonym ognisku spędzić czas na rozmowach, grach, zabawach, ciesząc się obecnością tych, których często spotykamy na niedzielnej Mszy Świętej a zawsze brakuje czasu by poznać się bliżej. Ideą pikniku są słowa z Pierwszego Listu do Koryntian „Jeden Duch, różne dary, wspólne dobro”. Chcemy dzielić się swoimi darami, odkrywać talenty i naszą różnorodność by wspólne dobro w nas rosło.  Zapraszamy mieszkańców parafii, waszych gości i wszystkich chętnych.

  Wszystkich, którzy kochają rowery zachęcamy do wyjazdu z księdzem Witkiem. Pokonamy trasę wzdłuż Bugu, ścieżką przyrodniczą „Królewski Kąt” (ok. 6 km). Zapisy pod linkiem Zapisy na rajd rowerowy. Wyruszamy o 15.15.

  Dla osób, które nie mają własnego środka transportu podstawiony będzie bus, który o 15.30 wyjedzie z parkingu z tyłu kościoła. Zachęcamy do wzięcia symbolicznego koszyka z jedzeniem, dobrego humoru i jak największej liczby znajomych ze sobą.

  W razie pytań prosimy o kontakt z ks. Witkiem pod nr 603 817 390 lub prze e-mail duchswietyhrubieszow@gmail.com.

  Do zobaczenia!