W celu zamówienia intencji proszę wybrać wolny termin, a następnie przesłać formularz rezerwacji.


Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
św. Juliusza I, papieża, św. Zenona z Werony, biskupa
7:00+Marian Puszczało /12r/ Aleksander, Konstancja, Przemysław z r Puszczało
7:00+Maria Dembicka vel Wiśniewska-of. od Sekcji Niewidomych Diabetyków Polskiego Związku Niewidomych w Lublinie
14:00+Brzozowska Karolina-pogrzeb.
17:00+ Jerzy Pakuła /urodzinowa/
Wtorek, 13 kwietnia 2021
św. Marcina I, papieża i męczennika
7:00+Maria Dembicka vel Wiśniewska-of.od Polskiego Związku Niewidomych w Hrubieszowie.
7:00+ Maria Dembicka vel Wiśniewska -of.od Jerzego i Eli Czamara
11:00+Figórna Dorota-pogrzeb
17:00+ Roman Wolanin (7 r. śm.); ++ z rodziny Wolanin i Skowyra.
Środa, 14 kwietnia 2021
św. Waleriana, męczennika
7:00+ Maria Dembicka vel Wiśniewska -of. od Urszuli i Łukasza Zabierowskich.
7:00+ Maria Dembicka vel Wiśniewska of. od Mirosławy i Tadeusz Tymeckich.
17:00Za Józefa Wawrzynowicza w siódmą rocznicę smierci
17:00+Danuta Czerw-/1r/;
Czwartek, 15 kwietnia 2021
św. Anastazji i Bazylissy, męczennic
7:00+Andrzej Kisielewicz-/6m/;
7:00Za kapłanów i osoby konsekrowane.
17:00+Przemysław Puszczało /ur/
17:00+Beata Skotnicka-Popek./3r/;
Piątek, 16 kwietnia 2021
św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy, św. Marii Bernadetty Soubirous, dziewicy i zakonnicy
7:00+ Tadeusz Szwiec (od Jurka i przyjaciół ze Stowarzyszenia Trzeźwościowego "Lumen").
7:00Za dusze w czyścću cierpiące.
17:00+ Jan i Jadwiga Bernat
17:00+ Marian Pawłowski-/32r/, Józefa, Jan,Anna, Edward Pawłowscy.
Sobota, 17 kwietnia 2021
św. Katarzyny Tekakwitha, bł. Baptysty Spagnoli, kapłana
7:00+ Marianna (15 r. śm.) i Jan, Zygmunt, Stanisław Woraczek; Wanda Panasiuk z d. Woraczek.
7:00+Tadeusz Szwiec-of. Henryka z rodziną.
17:00+ Józef /18 rocz./; Franciszka /13 rocz/ z rodz. Bylinów; ++ z rodz. Ostaszewiczów
17:00+Stanisław i Aurelia Borkowscy.
Niedziela, 18 kwietnia 2021
św. Ryszarda Pampuri, zakonnika, bł. Marii od Wcielenia, zakonnicy
8:00+ Stanisław Litwińczuk /15m/
9:30+Tadeusz Zięba/18r/;
11:00za parafian
17:00+ Stanisław Omelczuk ofiara od Marzeny.
Poniedziałek, 19 kwietnia 2021
św. Ekspedyta, męczennika, św. Leona IX, papieża
7:00+Tadeusz Szwiec -of. od Wspólnoty Neokatechumenalnej parafii pw. św Mikołaja
7:00+Tadeusz Szwiec-of. od Wspólnoty Neokatechumenalnej parafii pw. Ducha Św
17:00+ Leon (13 r.), Jan i Antonina Florkowie.
Wtorek, 20 kwietnia 2021
św. Agnieszki z Montepulciano, dziewicy i zakonnicy
7:00+ Andrzej Karpiuk - od koleżanek i kolegów z pracy
7:00+ Stanisław Mosek (od Kółka Różańcowego M.B. Bolesnej).
17:00+ Tadeusz Szwiec (od sąsiadów)
17:00+Janina Mazur-/30dz/;
Środa, 21 kwietnia 2021
św. Anzelma z Canterbury, biskupa i doktora Kościoła, św. Konrada z Parzham, zakonnika
7:00+ Janina Barwińska (od uczestników pogrzebu)
7:00O błog. Boże i potrzebne łaski dla mamy Anny ( od dzieci).
17:00+ Henryk Florek (34 r. śm.), Jan i Aleksandra Uszko, Zofia Iwańczuk.
Czwartek, 22 kwietnia 2021
św. Agapita I, papieża, bł. Idziego z Asyżu, mnicha
7:00+Nina Szwiec/ 7 r/,Antoni z rodz
7:00+ Stanisław Mosek - od uczestników pogrzebu
15:00Ślub Martyna Daruk i Marek Goliasz
17:00+Jan /1 rocz./, Zygmunt, Helena Sułek
17:00Dziekczynna za 60 lat życia Ewy z prośbą o dalsza Bożą opiekę Maryi i wstawiennictwo św Rity.
Piątek, 23 kwietnia 2021
Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
8:00+Stanisław Mosek-of. od Wspólnoty Neokatechumenalnej parafii Ducha Św.
11:00+Leszek Lis-od uczestników pogrzebu.
17:00+ Jerzy Pakuła /imieninowa/
Sobota, 24 kwietnia 2021
św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika, św. Franki, dziewicy, św. Jerzego, męczennika, bł. Teresy Marii od Krzyża (Manetti), dziewicy, Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
7:00+Hulanicka Czesława-od uczestnikow pogrzebu
7:00+ Leszek Lis (od brata Mirosława z rodziną oraz od chrześniaka Marcina z rodziną).
17:00O Boże Błogosławieństwo zdrowie i opiekę Matki i Ducha Św z okazji urodzin dla Przemka zony Natalki i syna Maksymiliana
Niedziela, 25 kwietnia 2021
święto św. Marka, Ewangelisty
8:00za parafian
8:00+Edmund Cisielczuk-/24 r/;Bronisława,Jan, Zbigniew
9:30+ ALeksander Bachanek /5 rocz./; ++ z rodz. Bachanków
11:00+Waldemar Onyszczuk-/4r/,
11:00+Onyszczuk Jacek-/10r/
17:00+ Maria (13 r. śm.) i Marian (11 r. śm.) Łomańscy.
Poniedziałek, 26 kwietnia 2021
św. Kleta, papieża, św. Piotra Betancur, zakonnika, bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów, Najświętszej Maryi Panny Matki Dobrej Rady
7:00+ Leszek Lis (od chrześniaka Kamila Nowosada z rodziną).
7:00+Maria Pietrusiewicz-of. od uczestników pogrzebu.
17:00+ Maria Pietrusiewicz (za chrzestna mamę).
Wtorek, 27 kwietnia 2021
św. Zyty, dziewicy, bł. Aszarda, biskupa
7:00+ Leszek Lis (od sąsiadów z bloku przy ul. Zamojskiej).
7:00+ Maria Pietrusiewicz (od rodz. Sawińców).
17:00+Ryszard Rerak-of od rodziny Karasińskich, Banasiaków, Kwidzyńskich
Środa, 28 kwietnia 2021
św. Joanny Beretta Molla, św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, kapłana, św. Piotra Chanel, męczennika, misjonarza Polinezji, bł. Luchezjusza z Poggibonsi
7:00+ Kuźniarski Janusz (od uczestników pogrzebu).
7:00+Irena Kowalczuk-od. uczestników pogrzebu.
17:00+ Halina Kądziołka (6m.) (od rodz. Antczaków z Janek).
17:00+Anna Gac-/3r/;
Czwartek, 29 kwietnia 2021
święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła
7:00+ Maria Pietrusiewicz (od pracownikow stacji "LHS").
7:00Dziękczynna za uratowanie życia w wypadku samochodowym, z prośbą o Bożą opiekę i dalsze prowadzenie
17:00+ Bogusław Ciesielczuk, Marian Kurzawa z racji imienin
17:00+Urszula Kisielewska-/30dz/;
Piątek, 30 kwietnia 2021
św. Aldobranda, biskupa, św. Gualfarda, św. Józefa Benedykta Cottolengo, kapłana, św. Piusa V, papieża, bł. Marii od Wcielenia Guyard-Martin, zakonnicy
7:00+Ryszard Kliszcz-/7m/;
7:00+ Maria Pietrusiewicz (od koleżanek z Centrum Obsługi Przedszkoli).
15:00Msza św ślubna Magdalena Kulik - Łukasz Kochman.
17:00+Przemysław Puszczało /9 m-c/
17:00+Jan Korona-(tato ks. Sławka)-of. od przyjaciół z Hrubieszowa
Sobota, 01 maja 2021
św. Augusta Schoefflera, męczennika, św. Józefa, Rzemieślnika
7:00+ Henryk Barańczuk (od uczestniów pogrzebu).
7:00+Jarosław Pietrona-od. uczestników pogrzebu.
15:00Msza św ślubna Tereszkiewicz Agata-Adrian Gnasiuk
17:00O Boże Błogosławieństwo i zdrowie Dary Ducha Św i opiekę Matki dla Piotra z okazji 22 urodzin
Niedziela, 02 maja 2021
Wspomnienie św. Atanazego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Zygmunta, króla i męczennika
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+ Krystyna, Teresa, Julia, Edward, Stanisław, Mieczysław i Czesław z rodz. Fabianów
17:00+ Wiesław Misiak (8/12)
Poniedziałek, 03 maja 2021
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
8:00+ Anna i Władysław (37 r. śm.), Kazimierz (31 r. sm.) Bednarczukowie.
8:00+ Michał, Monika, Eugenia i Piotr z rodz. Wójtowiczów; Hania, Stanisława, Wojciech Kozyrowie
9:30+ Jadwiga Korneluk /10 rocz./
11:00+Stanisław-/27r/,Marianna,Feliksa,Feliks Małysz,Marian Kurzawa,Bogusław Ciesielczuk zm z rodziny.
17:00+Maria Han-/15r/,Jerzy,Agnieszka Kozielewicz
Wtorek, 04 maja 2021
Wspomnienie św. Floriana, żołnierza i męczennika, św. Józefa Marii Rubio, kapłana
7:00+ Leszek Lis (od chrześniaka Kamila Nowosada z rodziną).
7:00+Jarosław Pietrona-of. od rodziny Malinowskich.
17:00+ Maria Soroka
Środa, 05 maja 2021
św. Anioła, kapłana i męczennika, św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana, bł. Marii Katarzyny Troiani, dziewicy
7:00+ Jaroslaw Pietrona (od Kółek Różańcowych)
7:00+Tadeusz Szwiec-of. od uczestników pogrzebu.
17:00+ Leszek Lis (od teściowej).
Czwartek, 06 maja 2021
święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego
7:00Dziękczynna za otrzymane łaski w kolejne urodziny Tomasza z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo św Jana Pawła II
7:00+Jarosław Pietrona-of. od rodziny Hałasa
17:00+ Stanisław Cygan /imieninowa/
Piątek, 07 maja 2021
bł. Gizeli, Najświętszej Maryi Panny, Matki Łaski Bożej
7:00+Waldemar Byra-/7m/;
7:00+ Andrzej Karpiuk - od uczestniów pogrzebu
17:00+ Tekla (9 r. śm) i Józef (39 r. śm.) Miotła
Sobota, 08 maja 2021
Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski
8:00Piech Stanisław,Feliksa,Władysław oraz Katarzyna i Michał Węgorek
8:00+Patraj Józef-/40r/,Zofia,Maria,Halina,Stefania, Barbara, Stefan, Piotr
11:00+Stanisław Kowalczyk-/im/,Helena,Stefania z rodz Kowalczyk.
17:00+ Lucyna Gabryś (1 r. śm).
Niedziela, 09 maja 2021
św. Katarzyny Mammolini, dziewicy, św. Pachomiusza Starszego, pustelnika
8:00+ Jacek Jakubowski /4 rocz./; Maria i Jerzy Jakubowscy
8:00+ Maria i Stanisław Krawczyk
10:00I Komunia św-za parafian Pierwsza Komunia Święta. O Boże błogosławieństwo dla dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych oraz ich rodzin
12:00I Komunia św-za parafian Pierwsza Komunia Święta. O Boże błogosławieństwo dla dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych oraz ich rodzin
14:00I Komunia św-za parafian Pierwsza Komunia Święta. O Boże błogosławieństwo dla dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych oraz ich rodzin
16:00+ Jakub Dolecki /28 rocz./; ++ z rodz. Doleckich i Laskowskich
16:00+ Stefan Mączka-/2r/; z rodz Mączka,Kopciowski,Nocek,Napłoszek, Zubik
17:00+ Marianna Mamełka /15 rocz./; Józef Mamełka /17 rocz./
17:00+Jarosław Pietrona-of od Majerskich i Gębala
Poniedziałek, 10 maja 2021
św. Antonina z Florencji, biskupa, św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła, bł. Beatrycze d'Este, mniszki
7:00+Aleksander/30r/, z rodziny Ożogów, Gębali, Malinowskich, Woźniaków o Milosierdzie Boże
7:00+Jarosław Pietrona-of. od Basi Pilipczuk z rodziną
17:00+Mirosław Szuper-/6r/;
Wtorek, 11 maja 2021
św. Ignacego z Laconi, zakonnika, św. Mamerta, biskupa, św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich
7:00+Jarosław Pietrona-of. od Rady Parafialnej
7:00+Jarosław Pietrona-of. od Ewy Tymeckiej z mama i Olą
17:00W intencji Ojczyzny
17:00+ Helena (14 r. śm.), Zygmunt (26 r. śm.), Marlena (27 r. śm.) i Jan Sułek; Weronika, Józef i Edward Kozak.
Środa, 12 maja 2021
św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana, św. męczenników Nereusza i Achillesa, św. Pankracego, męczennika, bł. Juty z Bielczyn
7:00+Jarosław Pietrona-of. od Kółka Różańcowego Królowej Różańca Św.
7:00+ Helena Urbanska.
17:00+ Jarosław Pietrona (od Kółka Różańcowego M.B. Królowej Różańca Świętego).
Czwartek, 13 maja 2021
św. Serwacego, biskupa, Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
7:00+Gidzińska Aniela-of. od uczestników pogrzebu
7:00+Marian Bańka-of. od uczestników pogrzebu.
11:00W intencji strażaków Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej
17:00+Marianna Bartosz-/7r/, Jan, Aniela , Janina,Andrzej, Stanisław Komisarczuk.
Piątek, 14 maja 2021
święto św. Macieja Apostoła
7:00+Marian Bańka-of. od żony Danuty
7:00+Marian Bańka-of. od swatowej Ireny Rzepy.
17:00+ z rodz. Gajdów, Soroków, Pukaluków, Bolechów, Błaszczuków i Grabowskich
Sobota, 15 maja 2021
św. Izydora Oracza, św. Małgorzaty z Kortony, św. Zofii, wdowy i męczennicy
7:00+Andrzej Kisielewicz-/7m/;
7:00+ Stanisław Mosek - od uczestników pogrzebu
17:00+ Zofia, Władysław, Henryk, Tekla Wojtiuk
17:00+ Wacław (3 r. śm.), Stanisława, Teodora, Władysław Krzaczkowie.
Niedziela, 16 maja 2021
Wspomnienie św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski, św. Szymona Stocka, zakonnika, Wniebowstąpienie
8:00+ Stanisław Litwińczuk /16m/
9:30+ Dul Zofia, Władysława, Jan, Ewa, Jan, Helena i Andrzej
11:00+ Henryk Ligaj /3 rocz./
17:00za parafian
Poniedziałek, 17 maja 2021
św. Paschalisa Baylon, zakonnika
7:00+Lis Leszek - od uczestników pogrzebu
7:00+Marian Bańka-of. od Agnieszki i Lucjana Drabek z rodziną.
17:00O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marka z okazji 40. urodzin
Wtorek, 18 maja 2021
św. Eryka IX Jedvardssona, króla, św. Feliksa z Cantalice, zakonnika, św. Jana I, papieża i męczennika, bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana
7:00+Maria Pietrusiewicz-of. od uczestników pogrzebu.
7:00+Marian Bańka-of. od Ewy Kempys z rodziną.
17:00W intencji o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie śp. Jarosława Pietrony od pracowników ZUS Hrubieszów
Środa, 19 maja 2021
św. Iwo Helory, kapłana, św. Kryspina z Viterbo, zakonnika, św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika, św. Urbana I, papieża
7:00+Marian Bańka-of. od druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Ślipczu.
7:00+Marian Bańka-of. od rodziny Niedźwiedziów
17:00ZA ŚW Jarosława Pietronę od rodziny Mazurków
Czwartek, 20 maja 2021
św. Bernardyna ze Sieny, kapłana
7:00+Marian Bańka-of. od rodziny Gzików.
7:00+Irena Kowalczuk-od uczestników pogrzebu.
17:00ZA ŚP Jarosława Pietronę od rodziny Krawczyków
Piątek, 21 maja 2021
św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa, św. Iwo z Chartres, biskupa, św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika, św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników, bł. Jacka Cormier, zakonnika
7:00+Marian Bańka-of. od rodziny Królów.
7:00+Marian Bańka-of. od rodziny Królów
17:00+Marian Bańka-of. od chrześniaka Józefa
Sobota, 22 maja 2021
św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy, św. Rity z Cascia, zakonnicy
7:00+Marian Bańka-of. od sąsiadów Angelika i Tomasz Wójciak
7:00+Marian Bańka-of. od Jana i Zbigniewa Bańka z rodzinami.
17:00+ Leszek Banasiak (19 r. śm.); Stanisława (15 r. śm.) i Antoni (12 r. śm) Litwińczuk.
Niedziela, 23 maja 2021
św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa, Zesłanie Ducha Świętego
8:00Marianna ,Jadwiga, Witold Szura
8:00+Urszula Kisielewska -od pracowników kościelnych i księży
9:30+ Wanda Klain /12 rocz./
12:00za parafian
12:00O zjednoczenie narodu więzią braterską Łaską i Mocą Ducha Świętego.
17:00+ Henryk, Antonina, Michał z rodz. Zająców.
Poniedziałek, 24 maja 2021
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, św. Donacjana i Rogacjana, męczenników, NMP Matki Kościoła
8:00+ Jan Kawałko - od uczestników pogrzebu
10:00+Salomea Proć-of. uczestników pogrzebu.
17:00+ Janina (16 r. śm.) i Marian Pietrusiewicz, ++ z rodz. Pietrusiewiczów i Krawczuków.
Wtorek, 25 maja 2021
św. Bedy Czcigodnego, kapłana i doktora Kościoła, św. Grzegorza VII, papieża, św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy
7:00+ Marian Bańka - od stowarzyszenia Przystań Mieniany
7:00+Salomea Proć-of. od rodziny Kyców z Kosmowa
17:00+ Jan Kawałko - od sąsiadów z bloku Polna 18
Środa, 26 maja 2021
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana
7:00+ Marianna Stankiewicz (Dzień Matki).
7:00+Salomea Proć-of. od rodziny Kasprzaków z Kosmowa
17:00+ Gruda Barbara, Greniuk Marianna
Czwartek, 27 maja 2021
św. Augustyna z Canterbury, biskupa
7:00+Salomea Proć-of. od opiekunki Marii i Reginy Śliczniuk
7:00+Kazimiera Dziedzic-of. od wnuczki Ani z rodziną
17:00Msza Św. w 3 rocznicę śmierci Urszuli Haręziak.
Piątek, 28 maja 2021
św. Germana z Paryża, biskupa, św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy
7:00+ Kazimierz Florek /19 rocz./
7:00+Kazimiera Dziedzic-of. od Marii Śliczniuk i siostry Heleny Marciniak
17:00+Ryszard Rerak-of od szwagra Zbigniewa Florka z rodziną.
Sobota, 29 maja 2021
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy
7:00+Kazimiera Dziedzic-of. od uczestników pogrzebu.
7:00+ Władysław Broś - od uczestników pogrzebu
17:00+ Grażyna Laube /13 rocz./; ++ rodz. Laube i Mirockich.
Niedziela, 30 maja 2021
św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika, św. Joanny d'Arc, dziewicy, św. Zdzisławy Czeskiej
8:00za parafian
9:30+ Feliksa (8 r.ś) i Czesław Górak
11:00ŚP. Józef Słowiński 6r.Władysław i Leontyna Słotwińscy, Waldemar i Janina Nowak.
17:00+Pietruk Władysław-/21r/,
Poniedziałek, 31 maja 2021
święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, 124 koreańskich męczenników, św. Kamili Baptysty Varano, dziewicy i zakonnicy
7:00+Przemysław Puszczało /10 m-c/
7:00+Feliks Malesa-/2r/,
17:00Za śp. BRONISŁAWĘ ZIĘBA w II rocznicę śmierci, STEFANA, ROBERTA I WOJCIECHA
Wtorek, 01 czerwca 2021
Wspomnienie św. Justyna, męczennika
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00Intencja dziękczynna w kolejne urodziny Justyny i Pauliny z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla nich, ich mężów i dzieci
Środa, 02 czerwca 2021
św. Feliksa z Nikozji, zakonnika, św. męczenników Marcelina i Piotra, bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy, Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
16:00Ślub Panasiuk Agnieszka i Tomasz Morzydusza
17:00+ Wiesław Misiak (9/12).
Czwartek, 03 czerwca 2021
Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, św. Jana Grande, zakonnika, św. Klotyldy, Święto Ciała i Krwi Pańskiej
8:00+Jarosław Pietrona /greg/;
10:00za parafian
16:00Msza św ślubna
17:00+Dziedzic Kazimiera-/6m/ od uczestników pogrzebu
Piątek, 04 czerwca 2021
św. Franciszka Caracciolo, kapłana, św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00Za duszę śp. Jana Przybysza w 36 rocznicę śmierci i Ludwikę Przybysz w 44 rocznicę śmierci.
Sobota, 05 czerwca 2021
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
7:00+Tadeusz Szwiec-of. od uczestników pogrzebu.
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
16:00Florkiewicz Krystiana-Florkiewicz Jarosław-ślub.
17:00+ Kazimierz Brudnowski (29 r. śm.)
Niedziela, 06 czerwca 2021
św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana, św. Norberta, biskupa, bł. Marii Karłowska, zakonnicy
8:00za parafian
8:00+Jarosław Pietrona /greg/;
9:30+ Stanisław Ogonowski /5 rocz./; ++ z rodz. Jaśkowiec: Maria /33 rocz./; Paweł /41 rocz./; Zdzisław /10 rocz./
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+ Dziaduszek Mieczyław i Weronika /rocz./; Stanisłąw Stadnicki
17:00+ Antonina, Eugenia, Michał, Józef, Czesław z rodz. Dąbrowskich
Poniedziałek, 07 czerwca 2021
św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa, św. Roberta z Newminster, opata, bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy
8:00+ Andrzej Karpiuk - od uczestniów pogrzebu
9:30+ Marian Borkowski /22 rocz./; Kazimierz, Anna, Kazimierz, ++ z rodz. Borkowskich
11:00+ Bronisława i Czesław Stempko
17:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00+Bałanda Marian-/8r/,Kazimiera.
Wtorek, 08 czerwca 2021
Wspomnienie św. Jadwigi Królowej, św. Medarda, biskupa, św. Wilhelma z Yorku, biskupa, bł. dziewic Diany i Cecylii
8:00+ Wiktor Chmarzyński /14 rocz./ Jadwiga-/2m/;
9:30+ Tadeusz Malec /4 rocz./
11:00+ Katarzyna Burda (od uczestników pogrzebu).
17:00+Jarosław Pietrona /greg/;
Środa, 09 czerwca 2021
św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła, św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata, bł. Anny Marii Taigi, tercjarki, bł. Józefa de Anchieta, kapłana, bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika
8:00+ Alina Korzeniowska (od chrześnicy Marii Dąbrowskiej z rodziną).
9:30+ Alina Korzeniowska (od członków K.R. Matki Kościoła).
11:00+Maria, Paulin, Jan z rodz Ferens, z rodz Stręciwilk.
17:00+Jarosław Pietrona /greg/;
Czwartek, 10 czerwca 2021
Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa, bł. Jana Dominici, biskupa
8:00+ Alina Korzeniowska (od chrześnicy Wandy)
9:30+ Władysław Broś - od sąsiadów
11:00+ Ryszard (14 r. śm.), Karolina, Jan, Katarzyna, Józef Mięsikowie. Katarzyna i Wojciech Rudniccy.
17:00+Jarosław Pietrona /greg/;
Piątek, 11 czerwca 2021
Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, św. Paryzjusza, pustelnika, św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy
8:00+Antoni Szwiec-/29r/,
8:00+Jarosław Pietrona /greg/;
9:30+ Alina Korzeniowska (od córki Anny z rodziną).
11:00+ Maria Pieńkowska (11 r. śm.), Jan, Aniela, Józefa, Krystyna.
17:00+ Teodor, Helena, Kazimiera, Adam z rodziny Łukijaniec oraz Henryk, Zofia, Władysław, Tekla z rodziny Wojtiuk
17:00W intencji Ojczyzny
Sobota, 12 czerwca 2021
św. Benedykta Menni, kapłana, św. Kaspra Bertoni, kapłana, św. Leona III, papieża, św. Onufrego Wielkiego, pustelnika, bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej, bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy
8:00+Gidzińska Aniela-of. od uczestników pogrzebu
9:30+Jarosław Pietrona /greg/;
11:00+ Alina Korzeniowska (od córki Barbary z rodziną).
17:00+Stanisława, Władysław Chybowscy z rodz Chybowskich i Janusiewiczów.
Niedziela, 13 czerwca 2021
Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła
8:00+ Stanisław Litwińczuk /17m/
8:00+Jarosław Pietrona /greg/;
9:30+Gabryś Zygmunt-/11r/
11:00za parafian
17:00+Antonina, Władysław Palak
Poniedziałek, 14 czerwca 2021
Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, św. Metodego Wyznawcy, patriarchy, bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
7:00+ Włodzimierz (30 r. śm.) i Anastazja Semeńczukowie.
17:00O Boże błogosławieństwo dla młodzieży bierzmowanej i wszystkich parafian z okazji 20-lecia powstania parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie
Wtorek, 15 czerwca 2021
Wspomnienie bł. Jolenty, księżnej, zakonnicy, św. Bernarda z Menthon, zakonnika, św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy, św. Wita, męczennika
7:00+Andrzej Kisielewicz-/8m/;
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00Dziękczynna z okazji 20-lecia erygowania parafii pw. Ducha Św w Hrubieszowie.
Środa, 16 czerwca 2021
św. Benona, biskupa, św. Lutgardy, dziewicy, bł. Floridy Cevoli, dziewicy
7:00+ Stanisław Mosek - od uczestników pogrzebu
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00+Lis Leszek - od uczestników pogrzebu
Czwartek, 17 czerwca 2021
Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, św. Aliny z Forest, męczennicy, św. Grzegorza Barbarigo, biskupa
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00Intencja dziękczynna z okazji 4 rocz. zawarcia związku małżeńskiego Karoliny i Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla nich i dzieci
Piątek, 18 czerwca 2021
św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy
7:00+Maria Pietrusiewicz-of. od uczestników pogrzebu.
17:00+Jarosław Pietrona /greg/;
Sobota, 19 czerwca 2021
św. męczenników Gerwazego i Protazego, św. Romualda z Camaldoli, opata, bł. Tomasza Woodhouse, męczennika
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00Intencja dziękczynna w intencji osób modlących się za św. pamięci Jarosława Pietronę a także wszystkich wspierających rodzinę w tym czasie
Niedziela, 20 czerwca 2021
św. Wincenty Gerozy, dziewicy, bł. Benigny, dziewicy i męczennicy, bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika
8:00za parafian
9:30Dziękczynna za otrzymane łaski dla Dominiki, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świetego, opieke Matki Bożej przez wstawiennictwo św Jana Pawła II
11:00za ŚP zmarłych: Katarzynę, Marcina, Janinę i Alfreda Zubalów i Władysława Szajewskiego
17:00+Jarosław Pietrona /greg/;
Poniedziałek, 21 czerwca 2021
Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, Najświętszej Maryi Panny Opolskiej, Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00+ Janina Barwińska - od rodz. Ciesielczuków
Wtorek, 22 czerwca 2021
św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More - męczenników, św. Paulina z Noli, biskupa
7:00+Jarosław Pietrona-od. uczestników pogrzebu./6m/
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00+RYSZARD RERAK - Z OKAZJI DNIA OJCA
17:00+Albina Wiech-/1r/;
Środa, 23 czerwca 2021
św. Józefa Cafasso, kapłana
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00+ Józef Stankiewicz (z okazji Dnia Ojca)
Czwartek, 24 czerwca 2021
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
7:00+ Marek Szydłowski /4 rocz./
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00+ Jan i Maria Chwedyk; Helena i Feliks Siek
Piątek, 25 czerwca 2021
św. Wilhelma z Vercelli, opata, bł. Doroty z Mątowów, bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy, Najświętszej Maryi Panny Gostyńskiej
7:00+ Grażyna Żyła (4 r. śm.)
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
16:00Ślub Katarzyna Nej - Przemysław Obuchiewicz
17:00+ Janina Omiotek (im.)
Sobota, 26 czerwca 2021
św. Josemar Escriv de Balaguer, kapłana, św. męczenników Jana i Pawła, św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana, bł. Andrzeja Jacka Longhin, biskupa
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Lidii w 11 urodziny.
17:00+ Ziń Władysław, Katarzyna.
Niedziela, 27 czerwca 2021
św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Emmy z Gurk, Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
8:00za parafian
8:00+Jarosław Pietrona /greg/;
9:30+ Jan, Halina Zagała - z racji imienin
11:00+ Władysław Bojko /imieninowa/; ++ z rodz. Bojko i Sitarzów
17:00+ Janina Kisielewska, (12 r. śm), Anna i Roman, ++ z rodz. Kłodów i Nowaków.
Poniedziałek, 28 czerwca 2021
Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, bł. Jakuba z Ghaziru, kapłana
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00+Marian Bańka-of. od uczestników pogrzebu./6m/
Wtorek, 29 czerwca 2021
Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
8:00Janina i Janusz Stępniewscy,o pokój ich dusz
8:00+Jarosław Pietrona /greg/;
11:00+ Paweł Kopeć (imieninowa).
17:00W intencji ks. Piotra o Boże błogosławieństwo.
Środa, 30 czerwca 2021
św. Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego, św. Władysława, bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana, bł. Rajmunda Lull, męczennika
7:00+Jarosław Pietrona /greg/;
17:00+Przemysław Puszczało /11 m-c/
Czwartek, 01 lipca 2021
św. Ottona z Bambergu, biskupa, św. Teobalda z Provins, pustelnika
7:00+ Marianna Małecka /3 rocz./; Tadeusz i ++ z rodz. Małeckich i Flaków
17:00+ Halina Kądziołka (im.)
Piątek, 02 lipca 2021
św. Bernardyna Realino, kapłana, Najświętszej Maryi Panny Kodeńskiej Matki Jedności, Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej, Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej
7:00+Salomea Proć-of. uczestników pogrzebu.-/6m od pogrzebu/
17:00+ Wiesław Misiak (10/12).
Sobota, 03 lipca 2021
święto św. Tomasza Apostoła
7:00+ Roman (36 r. śm.), Antonina, Pelagia, Józef Niedzielscy.
15:00Msza św ślubna Aleksandra Hojda- Daniel Szopa.
16:00Ślub Marcin Stepaniuk - Justyna Antosiewicz.
17:00+ Bożena Tysowecka (od rodziny Wielogórskich).
Niedziela, 04 lipca 2021
św. Elżbiety Portugalskiej, królowej, bł. Marii od Ukrzyżowanego (Curcio), zakonnicy, bł. Piotra Jerzego Frassatiego, tercjarza
8:00za parafian
8:00Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
9:30+ Katarzyna (9 r. śm.), Zenon, Januszek, Adam Wielogórscy; ++ z rodzin Wielogórskich, Przybylskich i Szczurów.
11:00Dziękczynna z okazji 24 rocznicy ślubu Wioli i Piotra z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę św Józefa dla rodziny.
17:00+ Greniuk Zbigniew - 12 rocznica śmierci.
Poniedziałek, 05 lipca 2021
św. Antoniego Marii Zaccarii, kapłana i zakonnika, św. Atanazego z góry Athos, opata, św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
7:00+Tadeusz Szwiec-of. od uczestników pogrzebu.
17:00+ Feliksa Lasko - od pracowników bloku operacyjnego szpitala w Hrubieszowie
Wtorek, 06 lipca 2021
Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i zakonnicy, św. Dominiki, dziewicy i męczennicy
7:00Dziękczynna za ocalenie z wypadku Jakuba z prośbą o dalszą opiekę i potrzebne łaski.
17:00+ Piotr Dudka (7 r. śm.).
Środa, 07 lipca 2021
św. męczenników Grzegorza Grassi biskupa, Herminii dziewicy i Towarzyszy, bł. Benedykta XI, papieża, bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy
7:00+ Lidia Buchajczuk /17 rocz./; Mirosław /1 rocz./; Czesław Wsolak /5 rocz./
17:00+ Feliksa Lasko - od koleżanek Ewy i Uli z rodzinami
Czwartek, 08 lipca 2021
Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana, św. Edgara Spokojnego, króla, św. Eugeniusza III, papieża, św. Kiliana, biskupa i męczennika
7:00+Alina Korzeniowska-of. od uczestników pogrzebu
17:00+ Teodozja i Franciszek Wójtowiczowie.
Piątek, 09 lipca 2021
św. Jana z Kolonii kapłana, Jana z Osterwijk, Mikołaja Pick, Willada i Towarzyszy - męczenników z Gorkum, św. męczenników Augustyna Zhao Rong i Leona Mangin, kapłanów i Towarzyszy, św. Weroniki Giuliani, dziewicy, bł. Joanny Scopelli, zakonnicy
7:00+Aurelia Borkowska- of. od. Haliny Prel z rodziną.
17:00+ Jachimek Józef /21 rocz./; Jachimek Hieronim /32 rocz./
Sobota, 10 lipca 2021
św. Antoniego Peczerskiego, opata, św. Jana Gwalberta, opata
7:00O wieczny odpoczynek dla Anastazji Jana Ireneusza Reginy z rodziny Hypsiow
17:00+ Janina Pawłoś (24 r. śm.), Bazyli, ++ z rodz. Pawłosiów i Kozłowskich.
Niedziela, 11 lipca 2021
święto św. Benedykta z Nursji, opata, patrona Europy, św. Olgi Mądrej, księżnej
8:00za parafian
9:30Msza św dziękczynna w 6 urodziny Martynki.
11:00+ Anna Wyrykowska; ++ z rodz. Wyrykowskich i Migasów
17:00+ Janusz Dolecki /40 rocz./; ++ z rodz. Doleckich
17:00W intencji Ojczyzny
Poniedziałek, 12 lipca 2021
Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
7:00+ Aurelia Borkowska (od rodz. Malon)
7:00+Jan Andrejuk-/18m/,rodziców Halina,Konstanty Andrejuk.
17:00++ Anna Barańczuk (4 r. śm.) ++ z rodziny Barańczuk i Skrzypa.
Wtorek, 13 lipca 2021
Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, św. Klelii Barbieri, dziewicy
7:00+Gidzińska Aniela-of. od uczestników pogrzebu
17:00+Sołodko Jan-/23r/,Leokadia-/17r/,Słodki Lucjan.
Środa, 14 lipca 2021
św. Franciszka Solano, kapłana, św. Henryka II, św. Kamila de Lellis, kapłana i zakonnika, św. męczenników Jana Jones i Jana Wall, kapłanów, bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy, bł. Jakuba de Voragine, biskupa
7:00+ Aurelia Borkowska (od Mariusza Dynkiewicza z żoną).
17:00Pierwsza rocznica śmierci Kontek Henryk
Czwartek, 15 lipca 2021
Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, św. Pompiliusza Marii Pirotti, kapłana, św. Włodzimierza I Wielkiego
7:00+ Franciszek Mazurkiewicz (1 r. śm.).
17:00+ Henryk Wojtiuk /im/
Piątek, 16 lipca 2021
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, św. dziewic i męczennic z Orange, św. Marii Magdaleny Postel, dziewicy
7:00+ Aurelia Borkowska (od brata Zdzisława z żoną).
17:00+ Stanisław Mosek - od pracowników bloku operacyjnego szpitala w Hrubieszowie
Sobota, 17 lipca 2021
św. Aleksego, wyznawcy, bł. dziewic i męczennic Teresy od św. Augustyna i Towarzyszki, bł. Pawła Piotra Gojdi, biskupa
7:00Czwarta rocznica śmierci żony Małgorzaty Kukiełka
17:00Msza św dziękczynna w 6 urodziny Martynki, o Boże błogosławieństwo, zdrowie,dary Ducha świętego , opiekę Matki Bożej Nieustająćej Pomocy.
Niedziela, 18 lipca 2021
św. Szymona z Lipnicy, kapłana
8:00+ Stanisław Litwińczuk /18m/
9:30+ Henryk (12 r. śm.) i Danuta Pałys.
11:00za parafian
17:00+Ryszard Rerak-of od rodziny Mazurów
Poniedziałek, 19 lipca 2021
św. Makryny Młodszej, św. Symmacha, papieża, bł. Ludwiki z Sabaudii, zakonnicy
7:00+Maria Pietrusiewicz-of. od uczestników pogrzebu.
17:00+ Antoni Sztejn (9 r. śm.).
Wtorek, 20 lipca 2021
Wspomnienie bł. Czesława, kapłana, św. Małgorzaty z Antiochii Pizydyjskiej, dziewicy i męczennicy, św. Torlaka Thorhallsson, biskupa
7:00+ Aurelia Borkowska (od brata Zdzisława z żoną).
17:00+ Alina Korzeniowska (od Ireny Kwiatkowskiej oraz Jolanty i Andrzeja Hawajskich).
Środa, 21 lipca 2021
św. Apolinarego, biskupa i męczennika, św. Wawrzyńca z Brindisi, kapłana i doktora Kościoła
7:00śp. Zenon Stadnicki
17:00Msza Święta w drugą rocznicę śmierci za Józefa Matraszka
Czwartek, 22 lipca 2021
Wspomnienie św. Marii Magdaleny
7:00+Jarosław Pietrona-od. uczestników pogrzebu./7m/;
17:00+ Władysława Kulczyńśka /6 rocz,./; Szczepan, Bolesław, Andrzej i Maria z rodz. Kulczyńskich; ++ z rodz. Dubińskich
Piątek, 23 lipca 2021
święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy, św. Jana Kasjana, bł. Wasyla Hopko, biskupa
7:00+Aurelia Borkowska-of. od siostry Reginy i Agnieszki z rodziną.
17:00+ Anna Bronicka (5 r. śm.) int. od córki, syna i męża.
Sobota, 24 lipca 2021
Wspomnienie św. Kingi, dziewicy, św. Krystyny z Bolseny, dziewicy i męczennicy, bł. dziewic i męczennic Marii Pilar, Teresy i Marii Angeles, bł. Marii Mercedes Prat, dziewicy i męczennicy
7:00+Aurelia Borkowska-of. od uczestników pogrzebu.
17:00+Krzysztof Chybowski-/3r/;
17:00+Juliusz Iskra-/1r/
Niedziela, 25 lipca 2021
święto św. Jakuba Starszego, Apostoła, św. Krzysztofa, męczennika
8:00za parafian
9:30+ Józef (23 r. śm.), Anastazja i Stanisław Grzyb, Marianna i Szczepan Skrzypa.
11:00O Boże Błogosławieństwo , zdrowie Dary Ducha ŚW opiekę Matki i św Krzysztofa dziękując za wszelkie łaski z okazji imienin dla Krzysztofa
17:00+ Nina Hejnowicz (23 r. śm.), ++ z rodzin Wielogórskich, Przybylskich, Hejnowiczów i Szczurów.
Poniedziałek, 26 lipca 2021
Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
7:00+ Aurelia Borkowska (od rodziny Niżniakowskich)
17:00+ Anna Bronicka (im.) int. od córki, syna i męża.
Wtorek, 27 lipca 2021
św. Celestyna I, papieża, św. Innocentego I, papieża, bł. Marii Magdaleny Martinengo, dziewicy, bł. Tytusa Brandsma, kapłana i męczennika
7:00+ Aurelia Borkowska (od chrześnicy Jolanty z rodziną).
17:00Dziękczynna za 34 lat małżeństwa Teresy i Stanisława z prośba o dary Ducha Św, błogosławieństwo Boże , opiekę Matki Bożej i wstawiennictwo św Jana Pawła II
Środa, 28 lipca 2021
św. Sarbeliusza Makhluf, kapłana, św. Wiktora I, papieża, bł. Jana Soreth, kapłana, bł. Marii Teresy Kowalskiej, dziewicy i męczennicy
7:00+Marian Bańka-of. od uczestników pogrzebu./7m/;
17:00+ Aurelia Borkowska (od rodziny Żuków)
17:00śp. Aurelia Borkowska - of. od Koła Różańcowego MB z Wieczernika
Czwartek, 29 lipca 2021
Wspomnienie św. Marty, św. Olafa II
7:00+ Aurelia Borkowska (od KŻR MB z Wieczernika)
17:00+ Jan Kawałko /7 m-c/
Piątek, 30 lipca 2021
św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła, bł. męczenników z zakonu bonifratrów: Brauliusza Marii Corres, Fryderyka Rubio - kapłanów i Towarzyszy
7:00+ Robert Maziarz-/16r/,Stanisław Bańka, Agnieszka, Marian
17:00za Św pamięci Alicję Jagiełło od rodziny Mazurek
Sobota, 31 lipca 2021
Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana, bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy
7:00za zmarłą Teresę Kucharską w 18 rocznicę śmierci oraz Ignacego Kucharskiego . Zmarłych z rodziny Szumiatów i Kucharskich
17:00+Przemysław Puszczało /1 rocz./
17:00Teresa, Henryk Chrząstek-/10r/,Ewa, Jadwiga, Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
Niedziela, 01 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa i doktora Kościoła, św. Etelwolda, biskupa
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Proć Jolanta -/29r/, Ryszard, Zygmunt Proć, Niedbała Józef-/15r/, Janina
17:00+ Wiesław Misiak (11/12).
Poniedziałek, 02 sierpnia 2021
św. Euzebiusza z Vorceli, biskupa, św. Piotra Juliana Eymard, kapłana, bł. Augusta Czartoryskiego, kapłana, bł. Joanny z Azy, matki św. Dominika, bł. Piotra Faber (Favre), kapłana, Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
7:00+Salomea Proć-of. uczestników pogrzebu.-/8 m od pogrzebu/
17:00+ Józef i Marianna Stankiewicz.
Wtorek, 03 sierpnia 2021
św. Lidii, bł. Augustyna Kazotić, biskupa
7:00+ Nina, Adolf, Stanisław Jakubiakowie; Włodzimierz Nowosad.
17:00+Nadolski Ferdynand-/24r/,Marianna Nadolska-/4r/;
Środa, 04 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Jana Marii Vianney'a, kapłana, św. Rajnera, biskupa
7:00+ Zyta Królikowska (od dyrekcji i pracownków SP nr 2 w Hrubieszowie).
17:00+ Janina Sitarz /27 rocz./; ++ z rodz. Sitarzów i Romaniuków
Czwartek, 05 sierpnia 2021
św. Oswalda, króla i męczennika, Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej
7:00+ Zyta Królikowska (od uczestników pogrzebu).
17:00Dziękczynna za Agnieszkę
Piątek, 06 sierpnia 2021
święto Przemienienia Pańskiego, św. Hormizdasa, papieża, bł. Oktawiana, biskupa
8:00+ Piotr Ryczko /urodzinowa/
11:00+ Antonina, Feliks Krasuccy.
17:00Za zmarłych Andrzeja i Marię Krawczyków i Aurelie i Stanisława Sobolów
Sobota, 07 sierpnia 2021
św. Alberta z Trapani, kapłana, św. Kajetana, kapłana, bł. Agatanioła i Kasjana, kapłanów i męczenników, bł. Edmunda Bojanowskiego
7:00+Alina Korzeniowska-of. od uczestników pogrzebu
15:00Msza św ślubna-Dorota Wójcicka-Jańczuk Łukasz
16:00Msza św ślubna Karolina Maksymowicz i Szala Ernest
17:00+ Alfred Tymecki /3 rocz./; Adela, Jan, Roman z rodz. Tymeckich; Genowefa i Stanisław Biszczak
Niedziela, 08 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Dominika Guzman, kapłana
8:00za parafian
9:30+ Maria Klain /38 rocz./
11:00za zmarła Helene Weremij od męża, córki i syna z rodzina
17:00+ Maria Hanc /10 rocz./
Poniedziałek, 09 sierpnia 2021
święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy, św. Ireny
7:00+Katarzyna Burda of. od rodziny Siek z Lipin.
17:00Intencja dziękczynna z okazji urodzin córek Anny i Małgorzaty z prośbą o Boże błgosławieństow, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla nich
Wtorek, 10 sierpnia 2021
święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, bł. Amadeusza Portugalskiego, zakonnika
7:00+Katarzyna Burda -of. od rodz Walecików
17:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej dla rodz. Pawłasków i Mięczaków
Środa, 11 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Klary, dziewicy, św. Zuzanny, dziewicy i męczennicy, Najświętszej Maryi Panny Świętolipskiej
7:00+Katarzyna Burda -of. od rodziny Maksimów
17:00W intencji Ojczyzny
Czwartek, 12 sierpnia 2021
św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy, bł. Innocentego XI, papieża, bł. Izydora Bakanji, męczennika, bł. Karola Leisnera, kapłana i męczennika
7:00+Katarzyna Burda -of. od rodziny Kapica
17:00+ Marianna Bazylewicz /27 rocz./; ++ z rodz Bazylewiczów, Boguckich, Tomczuków i Tomaszczuków
Piątek, 13 sierpnia 2021
św. Maksyma Wyznawcy, św. męczenników Poncjana papieża i Hipolita kapłana, bł. Mare az Aviano, kapłana, bł. męczenników Filipa Munarriz kapłana i Towarzyszy, Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej
7:00+Katarzyna Burda -of. od sasiadów z I klatki
17:00Dziekczynna za 10 lat sakramentu małżeństwa Małgorzaty i Łukasza z prośba o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św, opieke Matki Bożej i wstawiennictwo św Jana Pawła II
Sobota, 14 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, kapłana i męczennika, św. Meinarda, biskupa
7:00+Katarzyna Burda -of. od Michaliny Burda-Falkus
17:00+Stadnicki Stanisław /24r/wspomnienie Weronika Mieczysław Dziaduszek
Niedziela, 15 sierpnia 2021
Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, św. Tarsycjusza, męczennika, Matki Bożej Zwycięskiej, Najświętszej Maryi Panny z Kalwarii Pacławskiej, Najświętszej Maryi Panny z Rokitna
8:00za parafian
9:30+Helena Panasiewicz-/27r/, jej rodziców Antoni i Teodora Migas.
11:005 rocznica śmierci Władysława Sobczuka oraz za rodzeństwo i rodziców.
17:00+Maria, Wacław z rodz Litaszewskich, Leon Duszczenko
Poniedziałek, 16 sierpnia 2021
św. Rocha, św. Stefana Węgierskiego, bł. Marii Sagrario od św. Alojzego Gonzagi, dziewicy i męczennicy
7:00+Katarzyna Burda -of. od uczestników pogrzebu
17:00+Ilona Dańczuk-(w dniu urodzin)
Wtorek, 17 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Jacka, kapłana, św. Alipiusza i Posydiusza, biskupów, św. Joanny Delanoue, zakonnicy, św. Klary z Montefalco, dziewicy, bł. Augustyna Anioła Mazzinghi, kapłana
7:00+ Żak Mieczysław 12 r. Za zmarłych Andrzej Leokadia Tadeusz Anastazja Adam i Mieczysław z rodziny Żak
17:00+Lachowskich- Stanisław, Danuta, Marek z rodz Majder-Stefania, Edward, Henryk.
Środa, 18 sierpnia 2021
św. Alberta Hurtado, kapłana, św. Heleny, bł. kapłanów i męczenników z Rochefort, bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy
7:00+Krystyna, Ludwik Ciesielczuk z rodz Ciesielczuk , Niemczyk
17:00+ Ogonowski Antoni, Katarzyna, Tomasz; Sajkiewicz Maria; Kuźmińska Eugenia; Brzózka Tadeusz, Józef Pecyna
Czwartek, 19 sierpnia 2021
św. Bernarda Tolomei, opata, św. Gweryka, opata, św. Jana Eudesa, kapłana, św. Ludwika, biskupa
7:00+Maria Pietrusiewicz-of. od uczestników pogrzebu.
17:00o wieczny odpoczynek dla SW pamięci Marii Dąbrowskiej w 20 rocznice śmierci Jana Teresę Mieczysława z rodziny Dąbrowskich i Seredów i Janinę Churzępa w 42 rocznicę śmierci
Piątek, 20 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Bernarda z Clairvaux, opata i doktora Kościoła, bł. Władysława Mączkowskiego, kapłana i męczennika
7:00+ Tadeusz Małecki (25 r. śm.), Marianna, ++ z rodz. Małeckich i Flaków.
17:00+Dawid Kuczewski-/14r/; z rodz Kuczewskich, Zwolińskich, Hawryluków,
Sobota, 21 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Piusa X, papieża, bł. Brunona Zembola, zakonnika i męczennika
7:00+Jarosław Pietrona-od. uczestników pogrzebu./8m/;
15:00Msza św ślubna-Rusiecka Joanna-Rafał Zachaj.
17:00+ Władysław, Janina, Irena, Helena, Wanda, Tadeusz i Józef z rodz. Pietrusiewiczów; + Zbigniew Bronicki
Niedziela, 22 sierpnia 2021
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, św. męczenników Agatonika i Towarzyszy
8:00za parafian
9:30+Janina Klimek (19r. śm.) jej rodziców Władysława i Helenę Nowickich, zmarłych z rodziny Klimków i Piwkowskich
11:00+ Marcin Hapoński (1 r. śm). Zam. Babcia z Uchań.
17:00+ Antoni (25 r. śm.) i Alfreda Rudawscy.
Poniedziałek, 23 sierpnia 2021
św. Róży z Limy, dziewicy, bł. Bernarda z Offidy, zakonnika, bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika
7:00+ Jan Korona (od rodz. Pietronów).
17:00+ Zbigniew, Zofia, Wacław Piwkowscy.
Wtorek, 24 sierpnia 2021
święto św. Bartłomieja Apostoła, św. Emili de Vialar, dziewicy i zakonnicy
7:00+Aurelia Borkowska-of. od uczestników pogrzebu.
17:00+Antoni Kruk-/15r/,Władysława Malesa-/20 r/;
Środa, 25 sierpnia 2021
św. Józefa Kalasantego, kapłana, św. Ludwika IX, bł. Marii (Baourdy) od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki), dziewicy
7:00+ Julia,Jan,Wojciech, Maria,Anna, Konstanty,Bogumiła, Jan, Wilibard,FRanciszek, Marian, Jozefa, Stanisław, Jan i Anna z rodz Pogudzów, Kudybów,Kicyków.
17:00+ Maria Winiarska (3 r. śm.)
17:00+Wiesława-/6r/,Andrzej Gardyński z rodz.
Czwartek, 26 sierpnia 2021
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, św. Joanny Elżbiety Bichier des Ages, dziewicy, św. Teresy od Jezusa Jornet e Ibars, dziewicy
8:00+ Jan Łopocki; Józef, Helena, Stanisław i Józef Campr.
11:00Za Sp. Krystynę Smal
17:00+ Regina /5 rocz./; Jan i Anstazja; Ireneusz z rodz. Hypsiów
Piątek, 27 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Moniki
7:00+ Maria Szokało (44 r. śm.)
17:00+ Marian i Janina Pietrusiewicz.
Sobota, 28 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
7:00+Marian Bańka-of. od uczestników pogrzebu./8m/;
15:00Slub: Anna Kopera - Krzysztof Dyjak
17:00+Elzbieta Jakubczak-/7r/,z domu Pirogowicz.
Niedziela, 29 sierpnia 2021
Wspomnienie Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela, bł. Beatrycze z Nazaretu, dziewicy, bł. Teresy Bracco, dziewicy i męczennicy
8:00za parafian
9:30+ Alina Denniak /5 rocz./; ++ z rodz. Dyniaków i Wasiów; + Antoni
11:00+ Maria (8 r. śm.) i Stanisław (3 r. śm.) Sułek.
17:00+RYSZARD RERAK ROCZNICA ŚMIERCI
Poniedziałek, 30 sierpnia 2021
św. Gwaryna i Amadeusza, biskupów, św. Małgorzaty Ward, męczennicy, bł. Junipera Serra, kapłana, Przebicia serca św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
7:00+ Władysław Zagrobelny (od uczestników pogrzebu).
17:00+ Helena Tomaszewska /9 rocz./, Marian /17 rocz./, Adam /34 rocz./; Joanna Czerniak /10 rocz./; Anna Kruk ++ z rodz. Szczerbów
Wtorek, 31 sierpnia 2021
św. Arystydesa Marcjanusa, męczennika, św. Józefa z Arymatei, św. Jan z Riły, pustelnika, św. Nikodema, św. Rajmunda Nonnat, kardynała, bł. Piotra Tarrs y Claret, kapłana
7:00+ Józef, Anastazja, Paulina, Stanisław, Michał, Szymon, Petronela Buczkiewiczowie.
17:00+ Teresa Boguszewska /36 rocz./; Kazimierz Boguszewski /39 rocz./; ++ z rodz. Boguszewskich i Magiera
Środa, 01 września 2021
Wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy, św. Teresy Małgorzaty Redi od Najświętszego Serca Jezusa, dziewicy, Jozuego, praojca, Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+Salomea Proć-of. uczestników pogrzebu./9m od pogrzebu/
Czwartek, 02 września 2021
św. Beatrycze z Silvy, dziewicy, św. Wilhelma, biskupa, bł. męczenników Jana Franciszka Burt, Apolinarego Morel, Seweryna Girault oraz Towarzyszy
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Wiesław Misiak (12/12)
Piątek, 03 września 2021
Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, św. Marinusa, pustelnika
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Zofia Urbaniak 2 rocznica śmierci- intencja od męża i dzieci.
Sobota, 04 września 2021
św. Rozalii, dziewicy, bł. Jana Karola M. Bernard du Cornillet, Jana Franciszka Bonnel de Pradal i Klaudiusza Ponse, kapłanów i męczenników, bł. męczennic z Nowogródka - Marii Stelli i Towarzyszki, Mojżesza, proroka i prawodawcy, Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+Elżbieta Zając-/5r/;
17:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Czesława w 40 r ślubu.
Niedziela, 05 września 2021
św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy i zakonnicy, św. Wiktoryna, męczennika
8:00za parafian
8:00+Janina-/20r/,Władysław-/10r/ Grab.
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Marian Nadulski /8 rocz./; Anna i Lucjan Nadulscy
Poniedziałek, 06 września 2021
św. Magnusa z Füssen
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Mieczysław-Zdzisław (1 osoba) Serafin (13 r. śm.), ++ z rodz. Serafinów i Fryzowskich.
Wtorek, 07 września 2021
św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika, bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w 25 r. ślubu Agnieszki i Edwarda.
17:00Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Ewy i Piotra o Boże błogosławieństwo w pracy i szczęśliwej emeryturze, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla nich i ich synów Kacpra i Macieja
Środa, 08 września 2021
święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, bł. Alana de la Roche, kapłana, bł. Fryderyka Ozanama, bł. Serafiny de Montefeltro, Najświętszej Maryi Panny Gietrzwałdzkiej
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+Alina Korzeniowska-of. od uczestników pogrzebu
Czwartek, 09 września 2021
św. Piotra Klawera, kapłana, św. Piotra z Pbrac, kapłana, bł. Anieli Salawy, dziewicy, bł. Jakuba Laval, kapłana, bł. Marii Eutymi Ãœffing, dziewicy i zakonnicy
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Dziekczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny w 14 rocznicę ślubu
Piątek, 10 września 2021
św. Mikołaja z Tolentino, kapłana, św. Pulcherii, bł. Franciszka Grate, zakonnika, bł. Ogleriusza, opata
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Józef Pietrusiewicz (15 r. śm.).
Sobota, 11 września 2021
św. Jana Gabriela Perboyre, kapłana i męczennika, św. męczenników Prota i Hiacynta
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
15:00Msza św ślubna Chmielewski Marcin-Pazyna Patrycja.
17:00Dziękczynna z okazji 18 urodzin Adrianny.O szczególne wstawiennictwo Matki Boskiej.podczas zdawania matury.
17:00W intencji Ojczyzny
Niedziela, 12 września 2021
św. Gwidona z Anderlecht, św. Piotra z Tarentaise, biskupa, bł. Marii od Jezusa, dziewicy, Najświętszego Imienia Maryi, Najświętszej Maryi Panny Piekarskiej, Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej
8:00za parafian
9:30+ Stanisława (r. śm.), Jan Wośko, Januszek,Anna,Zdzisio,Michał, Mieczysław, August, Ireneusz z Wośków, Gruszczyńskich.
11:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Tadeusz Nowosad /3 rocz./; Anna i Paweł Nowosad
Poniedziałek, 13 września 2021
Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Zofia, Tekla, Henryk, Władysław Wojtiuk
Wtorek, 14 września 2021
święto Podwyższenia Krzyża Świętego, św. Alberta, biskupa
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Zbigniew Grochowicz /4r/ i zmarłych z rodziny Grochowicz
Środa, 15 września 2021
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, św. Katarzyny Genueńskiej
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Tadeusz /22 rocz, Wiesława /15 rocz.; ++ z rodz. Grzegorczyków, Kozielewiczów i Jędruszynów
Czwartek, 16 września 2021
Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa, św. Edyty, ksieni
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Jan Pieńkowski (18 r. śm.), Maria, Aniela, Józefa, Krystyna.
Piątek, 17 września 2021
św. Hildegardy z Bingen, dziewicy i doktora Kościoła, św. Jana Macas, zakonnika, św. Marcina z Finojosa, biskupa, św. Piotra z Arbus, męczennika, św. Roberta Bellarmin, biskupa i doktora Kościoła, św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa, stygmatów św. Franciszka z Asyżu
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+Mróz Janina/3r/, Piotr
Sobota, 18 września 2021
święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Julii w 13 urodziny
17:00+ Andrzej Greszeta-/4r/;
Niedziela, 19 września 2021
św. Franciszka Marii z Camporosso, zakonnika, św. Józefa z Kupertynu, kapłana, św. Januarego, biskupa i męczennika, bł. Gerharda Hirschfelder, kapłana i męczennika, Najświętszej Maryi Panny z La Salette
8:00za parafian
9:30+ Jan Klain /16 rocz./
11:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Irena Gołębiewska /2 rocz./; Maciej Gołębiewski /5 rocz./; Teodor Gołębiewski /14 rocz./
Poniedziałek, 20 września 2021
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Zyta Królikowska (od uczestników pogrzebu)
Wtorek, 21 września 2021
święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Ryszard Kliszcz /1 rocz./
Środa, 22 września 2021
św. Emmerana, męczennika, św. Ignacego z Santhia, kapłana, św. Maurycego i Towarzyszy, męczenników, bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, zakonnicy, bł. Dionizego Pamplona kapłana i Towarzyszy męczenników, bł. Jana Marii od Krzyża Mendez, kapłana i męczennika, bł. Tomasza Sitjar, kapłana i Towarzyszy męczenników
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+Jarosław Pietrona-od. uczestników pogrzebu./9m/;
Czwartek, 23 września 2021
Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana, św. Linusa, papieża i męczennika
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+Aurelia Borkowska-of. od uczestników pogrzebu.
Piątek, 24 września 2021
św. Gerarda, biskupa i męczennika, św. Tekli, dziewicy i męczennicy, bł. Antoniego Marcina SlomÅ¡ka, biskupa, bł. Hermana Kaleki, bł. Kolumby Gabriel, zakonnicy, Znalezienia ciała św. Klary z Asyżu
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Św. P. Greniuk Zbigniew - w dniu urodzin
Sobota, 25 września 2021
Wspomnienie św. Władysława z Gielniowa, kapłana, św. Kleofasa, ucznia Pańskiego
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
16:00Klaudia Magdziak-Konrad Kutera-ślub
17:00+RYSZARD RERAK- MSZA URODZINOWA
Niedziela, 26 września 2021
św. Elzeara i bł. Delfiny, małżonków, św. Ketyla, kapłana, św. męczenników Kosmy i Damiana, św. męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy, św. Nila Młodszego, opata, bł. Aureliusza z Vinalesa kapłana i Towarzyszy, męczenników, bł. Kaspara Stanggassingera, kapłana, Najświętszej Maryi Panny Leśniańskiej
8:00za parafian
9:30Wiejak Wiesława 2 r i Wiejak Henryk 21 r
11:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Msza św dziękczynna w kolejne urodziny Justyny, w 7 rocznicę ślubu Justyny i Marcina o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla nich i dzieci, opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów.
Poniedziałek, 27 września 2021
Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Zdzisław Kowalczyk /9 rocz./
Wtorek, 28 września 2021
Wspomnienie św. Wacława, męczennika, bł. Ferdynanda i Towarzyszy, męczenników
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+Marian Bańka-of. od uczestników pogrzebu./9m/;
Środa, 29 września 2021
święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Adela Florek /24 rocz./
Czwartek, 30 września 2021
Wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, św. Grzegorza Oświeciciela, biskupa
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+Katarzyna Burda -of. od pracowników Agencji Celnej LHS
Piątek, 01 października 2021
Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, św. Remigiusza, biskupa, św. Romana Hymnografa, diakona
7:00+ Janina i Czesław Litwińczuk; ++ z rodz. Litwińczuków
7:00+ Czesław Kisiel od uczestników pogrzebu.
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Sobota, 02 października 2021
Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
7:00+ Czesław Kisiel (od siostry i szwagra z dziećmi).
7:00+Teresa Daniec-/10r/,Jan-/1r/,Poznański Zygmunt-/49r/
16:00Ślub: Szala Diana - Mateusz Maj
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Niedziela, 03 października 2021
św. Chrodeganga, biskupa, św. Franciszka Borgiasza, kapłana, bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00w czwarta rocznice śmierci za Wandę Walikowską , Stanisław, Irena, Przemysław Kot ,Bożena i Eugeniusza Naporę
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Poniedziałek, 04 października 2021
Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
7:00+Lecko Małgorzata zd Poznańska-/22r/;
7:00+ Hipolit (35 r. śm.), Genowefa (25 r. śm.), Jerzy (14 r. śm.) i Henryk Sienkiewiczowie.
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Wtorek, 05 października 2021
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, bł. Alberta Marvelli, bł. Bartolo Longo, bł. Franciszka Ksawerego Seelos, kapłana, bł. Rajmunda z Kapui, kapłana
7:00+ Piotr Ryczko /11 rocz./' Pilarczyk Janusz /19 rocz./, Moćko Eudokia /24 rocz./; ++ z rodz. Ryczko, Pilarczyk, Moćko, Michalinów i Klimczuków
7:00+ Zyta Królikowska (od uczestników pogrzebu)
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Środa, 06 października 2021
św. Brunona Kartuz, opata, św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy, bł. Innocentego z Berzo, kapłana, bł. Jakuba Alojzego de San Vitores, kapłana i męczennika
7:00+ Czesław Czarnecki (26 rocz. śm.), Michał, Natalia, Józef.
7:00+Matczuk Czesława-od uczestników pogrzebu.
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
17:00+Andrzej Góra-/6r/,Helena, Tadeusz, Leszek,Józef z rodz Góra
Czwartek, 07 października 2021
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy
7:00+Józef Han-/16r/,Maria
7:00+ Józef Majdanik - od uczestników pogrzebu
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Piątek, 08 października 2021
św. Pelagii, męczennicy
7:00+ Czesława Matczuk - od rodziny Pasiecznych
7:00+Steć Krzysztof -of. od sasiadów.
16:00Msza św ślubna Aleksandra Patkowska-Adrian Dworzański
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Sobota, 09 października 2021
Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa, św. Cyryla Bertrama i Towarzyszy, męczenników, św. Ludwika Bertranda, kapłana, Abrahama, patriarchy
7:00+ Czesław Kisiel (od mamy i brata)
7:00+ Józef Majdanik - od sąsiadów z Piłsudskiego 86
7:00+ Tadeusz Kosik (3 rocz.); Elżbieta Kosik-Bobryk
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
17:00+ Alina Korzeniowska (od uczestników pogrzebu).
Niedziela, 10 października 2021
św. Jana Leonardi, kapłana, św. Jana z Bridlington, kapłana, św. męczenników Daniela i Towarzyszy, św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy, św. Paulina z Yorku, biskupa, św. Tomasza z Villanova, biskupa, bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy
8:00za parafian
9:30+ Władysław (13 r. śm.) i Adela (2 r. śm.)
11:00O zdrowie, boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla rodziny
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Poniedziałek, 11 października 2021
św. Aleksandra Sauli, biskupa, św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa, św. Jana XXIII, papieża
7:00+ o. Zygmunt Kozar OP (17 r. śm.); Bronisław, Bronisława Kozar.
7:00+ Maria Daciuk (od uczestników pogrzebu).
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Wtorek, 12 października 2021
św. Edwina, św. Serafina z Montegranaro, zakonnika, bł. Jana Beyzym, kapłana
7:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
7:00+ Mieczysław Zderkiewicz (19 r. śm.).
17:00+ Wanda Swatowska (12 r. śm.), Julian; Marianna Goreń, Aleksander.
Środa, 13 października 2021
Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, św. Teofila z Antiochii, biskupa, bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy
7:00Dziękczynna za 4 lata Oliwiera z prośba o Boze błogosławieństwo, opieke Matki Bożej i Aniołów Stróżów
7:00+ Józef, Maria, Edward Winiarscy
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Czwartek, 14 października 2021
św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika, św. Kaliksta I, papieża i męczennika, św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy, bł. Radzyma Gaudentego, biskupa
7:00+ Józef Majdanik - od Janusza z rodziną
7:00+ Marcin Gularowski
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Piątek, 15 października 2021
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
7:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
7:00+ Czesława Matczuk - od rodz. Nogasów z Hutek
17:00+ Paweł Kopeć (11 r. śm.).
Sobota, 16 października 2021
św. Gawła (Gall), opata, św. Gerarda Majelli, zakonnika, św. Jadwigi Śląskiej, bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika
7:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
7:00o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Anioła Stróża i opiekę patronów dla Antoniego-Józefa z racji 2 rocznicy urodzin.
17:00O wieczny odpoczynek dla ŚP Heleny Kopeć w 10 rocznicę śmierci i wszystkich jej bliskich
Niedziela, 17 października 2021
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
8:00za parafian
9:30+ Henryk (2 r. śm.) i Mieczysław Giergielewiczowie; Marcin Kowalczyk; Antonina Bukulard; ++ z rodz. Kaźmierczak, Halej.
11:00+ Paweł Dudziński (11r. śm.), Aniela i Mieczysław Piekarscy, Jan Palonka.
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Poniedziałek, 18 października 2021
święto św. Łukasza Ewangelisty
7:00+ Janina Sikorska-/1r/;
7:00O Boże błogosławieństwo dla Juliusza i Oktawi oraz ich rodziców. of. matka chrzestna
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Wtorek, 19 października 2021
św. męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues - kapłanów oraz Towarzyszy, św. Pawła od Krzyża, kapłana, św. Piotra z Alkantary, kapłana, bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika
7:00+ Winiarska Jadwiga, Józef
7:00+ Jan Boluk (od uczestników pogrzebu).
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Środa, 20 października 2021
Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
7:00+ Czesław Kisiel od uczestników pogrzebu./8m/;
7:00+ Jóżef Majdanik - od brata Władysława
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Czwartek, 21 października 2021
Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa, św. Kaspra del Bufalo, kapłana, św. Urszuli, dziewicy i męczennicy
7:00+Marcin Ciesielczuk/1r/ od rodziny Puszczało
7:00+ Jan Boluk (od brata Sławka z rodziną).
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Piątek, 22 października 2021
Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża, św. Donata, biskupa, św. Salome, uczennicy Pańskiej, bł. Tymoteusza Giaccardo, kapłana
7:00+Jarosław Pietrona-od. uczestników pogrzebu.-/10m/;
7:00+ Jan Boluk (od stryjenki Leokadii).
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Sobota, 23 października 2021
św. Józefa Bilczewskiego, biskupa, św. Jana Kapistrana, kapłana, św. Seweryna Boecjusza
7:00+Jan-/36r/,Genowefa, Zygmunt Janik
7:00W INTENCJI JULII I KAROLA Z OKAZJI 18 URODZIN Z PROŚBA O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO,DARY DUCHA ŚWIĘTEGO,ZDROWIE,OPIEKĘ MATKI BOŻEJ NA DALSZE LATA
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
17:00+Alfreda Kraszkiewicz-/2r/;
Niedziela, 24 października 2021
św. Alojzego Guanella, kapłana, św. Antoniego Marii Claret, biskupa, bł. Józefiny Leroux, dziewicy i męczennicy, bł. Jana Wojciecha Balickiego, kapłana, bł. Kontarda Ferrini
8:00za parafian
9:30Msza św dziękczynna w 4 urodziny Emilki,o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha świętego , opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów .
11:00+ Piotr (8 r. śm.), Izabela Sawiccy.
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Poniedziałek, 25 października 2021
św. Bernarda Calvo, biskupa, św. męczenników Chryzanta i Darii
7:00+ Wincenty /39 rocz./; ++z rodz. Bazylewiczów, Buczków, Tomickich i Czujkowskich
7:00+ Józef Kisielewski; ++ z rodz. Kisielewskich
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Wtorek, 26 października 2021
św. Dymitra z Salonik, męczennika, św. Fulcjusza z Pawii, biskupa, św. męczenników Lucjana i Marcjana, bł. Bonawentury z Potenzy, kapłana, bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy
7:00+ Jóżef Majdanik - od brata Feliksa z rodziną
7:00+ Regina Marcych - od uczestników pogrzebu
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Środa, 27 października 2021
św. Frumencjusza, biskupa, św. męczenników Sabiny, Wincentego i Chrestyny
7:00+ Alicja Wośko /1 rocz./; Ireneusz i Mieczysław Wośko - od córki Zdzisławy Czerniak z rodziną
7:00+Józefa, Władysław Łukiewicz, Roman Żuraw z rodz Daruk i Łukiewicz
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Czwartek, 28 października 2021
święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
7:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
7:00+Marian Bańka-of. od uczestników pogrzebu./10m/'
17:00+ Halina Kądziołka (1 r. śm.)
Piątek, 29 października 2021
św. Felicjana, męczennika, bł. Michała Rua, kapłana
7:00+Katarzyna Burda -of. od uczestników pogrzebu
7:00+ Wojciech Buta (1 r. śm.).
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Sobota, 30 października 2021
bł. Benwenuty Bojani, bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika
7:00+ Jóżef Majdanik - od chrześniaka
7:00W rocznicę śmierci Jerzy Pilarski
17:00+Tomasz i Franciszek Mazurkiewicz/greg/
Niedziela, 31 października 2021
św. Alfonsa Rodriguez, zakonnika, św. Wolfganga, biskupa, bł. Anioła z Acri, kapłana
8:00za parafian
9:30+Kazimiera, Piotr Czugała z rodz Czugała.
11:00+ Ryszard Kliszcz (1 r. śm.).
17:00+Ilona Dańczuk-/5r/;
17:00+ Józef i Marianna Stankiewicz.
Poniedziałek, 01 listopada 2021
Uroczystość Wszystkich Świętych
8:00za zmarłego Ignacego Kucharskiego w 22 rocznicę śmierci oraz Teresę Kucharską. Zmarłych z rodziny Kucharskich i Szumiatów.
9:30+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
12:00Msza św za zmarłych parafian
17:00+ Stanisława (23 r. śm.) i Stanisław, Józef (32 r. śm.) Spodniewscy.
Wtorek, 02 listopada 2021
Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, św. Malachiasza, biskupa
8:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
10:00za zmarłych parafian
17:00+ Antoni Barański (18 r. śm.), ++ z rodz. Baran i Kaczmarskich.
Środa, 03 listopada 2021
św. Huberta, biskupa, św. Marcina de Porres, zakonnika, bł. Ruperta Mayera, kapłana
7:00+Daciuk Zygmunt-/5 r/;
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+ Pieczkowska Helena, Zbysław, Aleksander, Jan, Jadwiga; Krystyna i Jerzy Puk
Czwartek, 04 listopada 2021
Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
7:00+Agnieszka Kozielewicz zd. Han
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+ Helena, Kazimiera, Teodor, Adam Łukijaniec
Piątek, 05 listopada 2021
św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela, św. Geralda, biskupa, bł. Franciszki Amboise, zakonnicy
7:00+ Zyta Królikowska (od uczestników pogrzebu)
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+ Andrzej, Maria z rodz. Krawczyków; Aurelia i Stanisław Sobolowie
Sobota, 06 listopada 2021
św. Kalinika, męczennika, św. Leonarda z Limoges, pustelnika, bł. Józefy Naval Girbes, dziewicy, bł. Krystyny, bł. męczenników japońskich Alfonsa Navarrete, kapłana i Towarzyszy
7:00+ Jakub Tereszkiewicz-/4r/;
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00Dziękczynna z okazji 10 rocznicy poświecenia świątyni, o Boże błogosławieństwo dla budowniczych, ofiarodawców, oraz za wszystkich zmarłych parafian.
Niedziela, 07 listopada 2021
św. Engelberta, biskupa i męczennika, św. Willibrorda, biskupa, św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda, bł. Łucji a Septifonte, dziewicy, bł. Franciszka od Jezusa, Marii, Józefa, Palau y Quer, kapłana, bł. Heleny Enselmini, dziewicy
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00za śp.Adama Małek w 18-tą rocznicę śmierci, Paulinę Małek i zmarłych z rodzin: Małek i Horeckich
Poniedziałek, 08 listopada 2021
św. Adeodata I, papieża, św. Czterech Koronowanych, męczenników, św. Godfryda z Amiens, biskupa, bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy, bł. Jana Duns Szkota, kapłana
7:00+Janina Mazur-of. od uczestników pogrzebu.
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+ Stefan Drączkowski /24 rocz./
Wtorek, 09 listopada 2021
święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, bł. Joanny z Signy
7:00+ Maria Daciuk (od uczestników pogrzebu).
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+Alina Korzeniowska-/10m/;
Środa, 10 listopada 2021
Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, św. Andrzeja Avellino, kapłana
7:00+ Stefan Kuźniarski - od oddziału ginekologiczno-położniczo-noworodkowego szpitala w Hrubieszowie
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+Teresa Kot-/12r/,Daniel,Stanisława,Anna Grabeslka,Władysław, Jerzy.
Czwartek, 11 listopada 2021
Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa, św. Jana Jałmużnika, biskupa, św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy, Św. Niepodległości, bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy
8:00+Tadeusz Danilczuk-/8r/;
8:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
11:00Za Śp. Krystynę Smal
17:00W intencji Ojczyzny
Piątek, 12 listopada 2021
Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika, św. Teodora Studyta, opata
7:00+ Regina Zdziennicka (od rodziny Kisielewskich, Mazurów i Najczuków).
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+ Tadeusz i Jarosław Kowalewscy.
Sobota, 13 listopada 2021
św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich, św. Mikołaja I Wielki, papieża, bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika
7:00+ Stefan Kuźniarski (od uczestników pogrzebu).
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+ Stanisław Maciejewski.
Niedziela, 14 listopada 2021
św. Józefa Pignatelli, kapłana, św. Mikołaja Tavelić, męczennika, św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa, bł. Jana Liccio, kapłana, bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy
8:00za parafian
9:30+ Wacław Korneluk /36 rocz./
11:00za zm. Helene Weremij w pierwsza rocznice od męża, córki i syna z rodzina
17:00Za zmarłego. Czesława Gątarza /22rocznica /,oraz zmarłych z rodziny Misiurków.
Poniedziałek, 15 listopada 2021
św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Dydaka z Alcali, zakonnika, św. Leopolda III, bł. Magdaleny Morano, dziewicy
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
7:00+ Regina Zdziennicka (od uczestników pogrzebu).
17:00+ Jacek Darda; Józef Darda
Wtorek, 16 listopada 2021
św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy, św. Gertrudy, dziewicy, św. Małgorzaty Szkockiej, św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo, Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła
7:00+Regina Zdziennicka-od. Irena Kuczmaszewska, Danuta Waldemar Grzyb.
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+ Regina Zdziennicka (od chrześnicy Ireny z mężem Dariuszem).
Środa, 17 listopada 2021
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa, św. Grzegorza z Tours, biskupa
7:00+ Maria Daciuk - od oddziału ginekologiczno-położniczo-noworodkowego szpitala w Hrubieszowie
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej dla Piotra i Anny z okazji urodzin oraz za ich rodziny
Czwartek, 18 listopada 2021
Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, św. Odo z Cluny, opata
7:00Janina i Mieczysław Żyła
7:00+Janina i Mieczysław Żyła
17:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
Piątek, 19 listopada 2021
Wspomnienie św. Salomei, dziewicy, św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy
7:00+Regina Marcych-od uczestników pogrzebu.
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+Janina Barwińska/1r śm / Elżbieta, Adam, Tomasz, Wacław z rodziny Barwińskich
Sobota, 20 listopada 2021
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, św. Feliksa Valois, kapłana, bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki
7:00+ Czesław Kisiel od uczestników pogrzebu./9m/;
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+Regina Marcych-od uczestników pogrzebu.
Niedziela, 21 listopada 2021
Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, św. Gelazego I, papieża
8:00za parafian
9:30+ Alfred Rybczyński (11 r. śm.).
11:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+Stanisława,Witold Wilkos z rodz Wilkosów i Łatków.
Poniedziałek, 22 listopada 2021
Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy
7:00+Jarosław Pietrona-od. uczestników pogrzebu.-/11m/
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00O Boże błogosławieństwo dla scholi, chóru parafialnego, organisty,kantorów z okazji św Cecylii.
Wtorek, 23 listopada 2021
św. Klemensa I, papieża i męczennika, św. Kolumbana, opata, bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika
7:00+Matczuk Czesława-od uczestników pogrzebu.-/9m/;
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+ Stefan Kuźniarski (od uczestników pogrzebu).
Środa, 24 listopada 2021
św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby, św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy, św. Protazego, biskupa, bł. Marii Anny Sala, dziewicy
7:00+ Stefan Kuźniarski (od uczestników pogrzebu).
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+Janina Mazur-of. od uczestników pogrzebu.
Czwartek, 25 listopada 2021
św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy, bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy, bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi, bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy
7:00+Jerzy Han-/6r/,Maria, Agnieszka Kozielewicz zd. Han
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00+Katarzyna,Andrzej, Józef z rodz Golec, Kiełbasa
Piątek, 26 listopada 2021
św. Jana Berchmans, zakonnika, św. Konrada z Konstancji, biskupa, św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana, św. Sylwestera Gozzolini, opata, bł. Jakuba Alberione, kapłana, bł. Poncjusza, opata
7:00+Janina Mazur-of. od uczestników pogrzebu.
7:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
17:00W intencji Magdaleny, w osiemnaste urodziny o Błogosławieństwa Bożego i wytrwałość w Wierze.
Sobota, 27 listopada 2021
św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana, św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa, bł. Bernardyna z Fossa, kapłana, bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy
7:00+ Jan Lebiedowicz /4 rocz./; Stanisława
7:00+Marian Bańka-of. od uczestników pogrzebu./11m/;
17:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
Niedziela, 28 listopada 2021
św. Jakuba z Marchii, kapłana, św. Stefana Młodszego, męczennika, bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika
8:00za parafian
8:00ŚP-Aleksandra /39r/, z rodz Ożogów, Gębali,Malinowskich, Woźniaków o Boże Miłosierdzie.
9:30+ Józef Kowalski (10 r. śm.).
11:00+ Danuta Wyrykowska; ++ z rodz. Migasów i Wyrykowskich
17:00+Wacław Burda -/22 r/
Poniedziałek, 29 listopada 2021
św. Saturnina, biskupa, bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy, bł. męczenników Dionizego i Redempta
8:00+Janina Mazur-of. od uczestników pogrzebu.
9:30+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
11:00+Jan Boluk-od. uczestników pogrzebu.
17:00Dziękczynna za 50 lat życia z prośbą o Boże błogosławieństw, opieke Matki Bożej i dary Ducha Św dla Edyty
Wtorek, 30 listopada 2021
święto św. Andrzeja, apostoła
8:00+Teresa, Henryk Chrząstek, Ewa,Jadwiga,Piotr z rodz Chrząstek, Zapaśnik, Żmuda
9:30+Władysław,Władysława, Piotr Stawscy, Bronisław Pyc.
11:00+Bronisław Maleska,Mirosław, Małgorzata -of. rodzina
17:00Barbara Gruda - 12 rocznica śmierci
Środa, 01 grudnia 2021
św. Eligiusza, biskupa, św. męczenników jezuickich Edmunda Campion, kapłana i Towarzyszy
7:00+Józef Majdanik-/9m/;
7:00+ Bronisław Maleska (od sąsiadów z ul. Gródeckiej 46).
17:00+ Sabina Bień /2 rocz./
Czwartek, 02 grudnia 2021
św. Blanki Kastylijskiej, bł. Jana Rusbroch, kapłana, bł. Karola de Foucauld, kapłana, bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy, bł. Rafała Chylińskiego, kapłana
7:00O nawrócenie dla Piotra
7:00+ Bronisław Maleska (od uczestników pogrzebu).
17:00+ Wioletta Pochylczuk (2 r. śm) i Feliksa Brzezińska.
Piątek, 03 grudnia 2021
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana
7:00+ Urszula Kisielewska - od rodz. Mołodkiewiczów, Pasieków i Twardowskich
7:00+Urszula Kisielewska-od uczestników pogrzebu.
17:00za zmarłych: Ludwikę Przybysz 45 roczn. śm., Jan Przybysz i Władysław
Sobota, 04 grudnia 2021
św. Barbary, dziewicy i męczennicy, św. Jana Calabri, kapłana, św. Jana Damasceńskiego, kapłana i doktora Kościoła, bł. Adolfa Kolpinga, kapłana, bł. Archanioła Canetoli, kapłana, bł. Piotra ze Sieny, tercjarza
7:00+ Zyta Królikowska (od uczestników pogrzebu)
7:00+Urszula Kisielewska-of. Bajda Wanda
17:00+ Celina Wojewoda-/1r/; oraz z rodz Przybylskich, Wielogórskich i Szczurów.
17:00Msza święta za Józefę Osmańską w pierwszą rocznicę śmierci.
Niedziela, 05 grudnia 2021
św. Saby Jerozolimskiego, kapłana, bł. Filipa Rinaldi, kapłana, bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika
8:00za parafian
8:00+Pietruk Maria-/15r/;
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Tadeusz (7r.), Leontyna, Józef Djabinowie; Józefa, Stanisław Żuraw, Jakub, Julia Zalewscy.
17:00+ Wiesława Hałasa /4 rocz./
Poniedziałek, 06 grudnia 2021
św. Mikołaja, biskupa
7:00+Urszula Kisielewska-of. od Pracowników Przychodni Rejonowej.
7:00Podziękowaie za uzdrowienie z prośbą o dalsze łaski dla Zuzanny.
17:00+ Irena Papuga (8 r. śm.).
Wtorek, 07 grudnia 2021
Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, św. Marii Józefy Rossello, dziewicy
7:00+Tomasz Miszczuk,z rodz Miszczuków, Litwińczuków, Krasowskich, Kisielewskich.
7:00+Chmarzyńska Jadwiga-od uczestników pogrzebu
17:00+ Wanda (7. r. śm.) I Franciszek (32 r. śm.) Oryszczak.
Środa, 08 grudnia 2021
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, św. Romaryka, opata
8:00+Jadwiga Chmarzyńska-of. od Janusza z rodziną
11:00Za Sw pamieci Marie Dembicka vel Wisniewska w pierwsza rocznice smierci od Polskiego Zwiazku Niewidomych kolo Hrubieszow
17:00Jan Potocki-1 rocznica śmierci od córki z rodziną
Czwartek, 09 grudnia 2021
św. Juana Diego, św. Leokadii, dziewicy i męczennicy, św. Piotra Fourier, kapłana
7:00+Alina Korzeniowska-/11m/
7:00+ Maria Daciuk (od uczestników pogrzebu).
17:00+ Zofia Patraj /30 rocz./; Stefania, Maria, Halina, Barbara; Józef, Stefan, Piotr
Piątek, 10 grudnia 2021
św. Grzegorza III, papieża, Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej
7:00+ Wiesława Chudzik - od rodz. Daruków
7:00+Wiesława Chudzik-of. rodzina Gębków
17:00+ Henryk Wojtiuk /7r./
Sobota, 11 grudnia 2021
św. Damazego I, papieża, św. Marii Maravillas od Jezusa, dziewicy, św. Wicelina, biskupa, bł. Dawida, mnicha
7:00Marianna Greniuk - 6 rocznica śmierci
7:00+Wiesława Chudzik-of od Jacka i Edyty Pieczykolan z rodziną.
17:00+ Stanisława Krzaczek (6 r. śm.), Rozalia i Leonard Kolanowie
17:00+Marianna Puchacz-/19r/,Józef Puchacz-/46r/, z rodz Puchaczów,Marcin,Agnieszka,Tomasz,Anna, Michał.
Niedziela, 12 grudnia 2021
św. Finiana, opata, bł. Hartmanna, biskupa, Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe
8:00za parafian
8:00+Bronisława Ciesielczuk-/r/;
9:30+ Antoni Denniak /19 rocz./; Alina; ++ z rodz. Dyniaków i Wasiów
11:00za ŚP zmarłych: Barbarę i Feliksa Bizior, Wandę i Władysława Ożóg
17:00+ Sapija Kazimiera, ++ z rodziny.
Poniedziałek, 13 grudnia 2021
Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennica, św. Odylii (Otylii), opatki
7:00+ Wiesława Chudzik - od Haliny Prel
7:00+Wiesława Chudzik-of od rodziny Pieczykolan z Kędzierzyna Koźla
17:00+ Stanisław Mosek (1 r. śm.).
Wtorek, 14 grudnia 2021
Wspomnienie św. Jana Od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła, św. Wenancjusza Fortunata, biskupa
7:00+Wiesława Chudzik-of od Tadeusza Adamczyka z Kedzierzyna Koźla z rodziną.
7:00+Wiesława Chudzik-of od siostrzeńca z Pawła Lewickiego z rodziną
17:00Jerzy Szewczyk - trzecia rocznica śmierci
Środa, 15 grudnia 2021
św. Marii Crocifissa, dziewicy, bł. Jana Karola Steeb, kapłana
7:00+Wiesława Chudzik-of od Krzysztofa Brzózki z rodziną
7:00+Wiesława Chudzik-of od siostry Bogusławy Lewickiej
17:00+Maria Pietrusiewicz-Pierwsza rocznica śmierci
Czwartek, 16 grudnia 2021
św. Adelajdy, cesarzowej, bł. Marii od Aniołów, dziewicy, bł. Sebastiana Maggi, kapłana
7:00+Wiesława Chudzik-of od Szkołut, Borsukiewicz z rodziną, od sąsiadów
7:00+Wiesława Chudzik-of od sasiadów z klatki bloku 40A
17:00+ Bronisław Maleska (od sąsiadów z ul. Gródeckiej 46).
17:00O Boże błogosławieństwo dla Przyjaciół. Z dziękczynieniem za ich pomoc i obecność.
Piątek, 17 grudnia 2021
św. Łazarza, biskupa, św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana, św. Jana z Mathy, kapłana
7:00+Wiesława Chudzik-of od rodziny Kozdroń
7:00Za sp. BRONISŁAWA Kazimiera WOZNA w 1 rocznicę śmierci. Od syna
17:00+ Łukasz Wygadańczuk w 9 rocznicę śmierci
Sobota, 18 grudnia 2021
św. Auksencjusza, biskupa, św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+ Janina i Antoni Dorman (17 r. śm.).
17:00+ Anastazja Semeńczuk /14 rocz/; Włodzimierz Semeńczuk
Niedziela, 19 grudnia 2021
św. Anastazego I, papieża, bł. Urbana V, papieża
8:00za parafian
9:30+ Stanisława Lebiedowicz /10 rocz./; Jan
11:00+Jarosław Pietrona-od. uczestników pogrzebu./1r/;
17:00+Stanisława, Stanisław Jakimiec,z rodz Jakimiec, Wiejak,Janusz Rzezinowski
Poniedziałek, 20 grudnia 2021
św. Dominika z Silos, opata, św. Makarego i Eugeniusza, kapłanów
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+ Czesław Kisiel od uczestników pogrzebu.-/10m/;
17:00+ Maria Patraj; Zofia, Stefania, Halina, Barbara; Józef, Stefan, Piotr; Helena i Stanisław Pałczyńscy; z rodz. Panasiewiczów i Kuźmińskich
Wtorek, 21 grudnia 2021
św. Piotra Kanizjusza, kapłana i doktora Kościoła, bł. Piotra Friedhofen, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+ Stefan Kuźniarski (od uczestników pogrzebu)./9m/;
17:00+ Jarosław Pietrona-/1r/;
Środa, 22 grudnia 2021
św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Irmina Jonak w 2 rocznicę śmierci
17:00+ Zdzisław Telega - 1 rocznica śmierci
Czwartek, 23 grudnia 2021
św. Marii Małgorzaty d'Youville, św. Serwulusa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Matczuk Czesława-od uczestników pogrzebu.-/10m/
17:00+ Mirosław Maleska zm z rodziny.
Piątek, 24 grudnia 2021
Adama i Ewy, Wigilia Bożego Narodzenia
7:00+ Jan Węgrzyniak /11 rocz./
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00O wieczny odpoczynek dla śp. Danuty, Henryka Ścibiszów, Mariannę, Leonarda Mielniczuków oraz za zmarłych z rodziny Ścibiszów, Sendeckich, Mielniczuków i Mosiądzów
24:00za parafian
Sobota, 25 grudnia 2021
św. Anastazji, św. Piotra Nolasco, kapłana, Boże Narodzenie
8:00+GRAŻYNA ŻYŁA
9:30+ Bolesław Florek /13 rocz./; Adela
11:00+ Leszek Lis /1 rocz./
17:00O spokój duszy + Irminy Jonak
Niedziela, 26 grudnia 2021
święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika
8:00za parafian
9:30+ Danuta (31 r. śm.) i Henryk Pałys.
11:00+ Janina i Szczepan Sitarz /imieninowa/
17:00+Widławscy:Kazimierz, Czesława,Janusz,Łucja,Ewa.
Poniedziałek, 27 grudnia 2021
święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Grzegorczyk Stefania /4 rocz./'; ++ z rodz. Grzegorczyków i Kozielewiczów
Wtorek, 28 grudnia 2021
święto św. Młodzianków, męczenników
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Bańka Marian-of. od córki z rodziną /1r/;
Środa, 29 grudnia 2021
św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika
7:00+Dawid Kuczewski-/im/;
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Dziękczynna za otrzymane łaski w kolejne urodziny Łukasza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, umocnienie, wiary, nadziei i miłości w całej rodzinie
Czwartek, 30 grudnia 2021
św. Egwina, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Jan Kawałko /1 rocz./
Piątek, 31 grudnia 2021
św. Katarzyny Laboure, dziewicy i zakonnicy, św. Sylwestera I, papieża
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Stefan Kuźniarski - od Ireny i Wiesława Koza
Sobota, 01 stycznia 2022
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
8:00za parafian
9:30Z okazji imienin Mieczysława wspomnienie Weroniki Dziaduszek, Stadnicki Stanisław i Franciszek
11:00+Józef Majdanik-/10m/;
17:00+ Stanisław Nowak (10 r. śm.)
Niedziela, 02 stycznia 2022
Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, Wspomnienie św. Grzegorza z Nazjanzu
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00za + + rodziców Antoniego i Eleonorę Iwaszczuk, dziadków Ignacego i Mariannę Jaworskich oraz Marka i Zbigniewa
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 03 stycznia 2022
św. Genowefy dziewicy, św. Józefa Marii Tomasi
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 04 stycznia 2022
św. Anieli z Foligno, św. Elżbiety Seton, św. Genowefy Torres Morales
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 05 stycznia 2022
św. Edwarda Wyznawcy, św. Jana Nepomucena Neumanna, biskupa, św. Szymona Słupnika, bł. Dydaka Józefa z Kadyksu, bł. Marii Marceliny Darowskiej
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 06 stycznia 2022
Uroczystość Objawienie Pańskie - Trzech Króli
8:00za parafian
9:30+ Dariusz Miazga (9 r. śm.)
11:00Za zmarłą Wandę Piasecką w 10 rocznicę śmierci oraz ŚP. Zygmunta, Karolinę i Zbigniewa
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 07 stycznia 2022
św. Lucjana, św. Rajmunda z Penyafort
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Za zmarłych rodziców : Lucjana i Annę Nadulskich oraz Mariannę i Waleriana Stankiewiczów o radość życia wiecznego w kolejne rocznice śmierci.
Sobota, 08 stycznia 2022
św. Daniela Comboni, biskupa, św. Piotra Tomasza, biskupa, św. Seweryna z Noricum, św. Wawrzyńca Iustiniani, biskupa, bł. Eurozji Barban
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 09 stycznia 2022
św. Adriana z Canterbury, opata, św. Andrzeja Corsini, biskupa, św. Juliana z Antiochii, męczennika, bł. Alicji le Clerc, dziewicy
8:00za parafian
9:30+Klain Jan, Wiktoria, Jan
11:00+Alina Korzeniowska-/1r/ ,Jan Korzeniowski-/43r/;
11:00+ Tadeusz Zebrański-/ 12 r/;
17:00+Jan Andrejuk-/2r/,
Poniedziałek, 10 stycznia 2022
św. Grzegorza z Nyssy, biskupa i doktora Kościoła, św. Wilhelma z Bourges, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 11 stycznia 2022
św. Honoraty, dziewicy, św. Teodozjusza, opata
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 12 stycznia 2022
św. Antoniego Marii Pucci, kapłana, św. Arkadiusza, męczennika, św. Bernarda z Corleone, zakonnika, św. Elreda z Rievaulx, opata, św. Małgorzaty Bourgeoys, dziewicy, św. Marcina z León, św. Tacjany, męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00W 11 rocznicę śmierci Piotra Szweda oraz zmarłych z rodziny Szwedów i Paluchów
Czwartek, 13 stycznia 2022
św. Hilarego z Poitiers, biskupa i doktora Kościoła, bł. Weroniki Nagroni
7:00+ Ireneusz Wośko (36 r. śm.)
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 14 stycznia 2022
św. Feliksa z Noli, kapłana, bł. Odoryka z Pordenone, bł. Piotra Donders
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 15 stycznia 2022
św. Arnolda Janssena - założyciela Zgromadzenia Słowa Bożego, św. Franciszka Capillasa, kapłana i Towarzyszy, męczenników chińskich, św. Maura i Placyda, uczniów św. Benedykta, św. Pawła z Teb, pustelnika, bł. Alojzego Variara
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 16 stycznia 2022
św. Berarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich, św. Honorata, biskupa, św. Joanny z Balneo, dziewicy, św. Marcelego I, papieża i męczennika
8:00za parafian
9:30Sp. Ewa i Henryk Danilczuk
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 18 rocznicę urodzin wnuczki Dominiki
Poniedziałek, 17 stycznia 2022
Wspomnienie św. Antoniego, opata
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+ Czesław Kisiel od uczestników pogrzebu.-/11m/;
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 18 stycznia 2022
św. Małgorzata Węgierskiej, dziewicy, bł. Reginy Protmann, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 19 stycznia 2022
Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, św. Henryka z Uppsali, biskupa i męczennika, św. Kanuta Lewarda, króla i męczennika, św. Makarego Wielkiego, opata, św. Mariusza, męczennika, bł. Jakuba Salesa, Wilhelma Saltemouche i innych męczenników jezuickich
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 20 stycznia 2022
św. Eustachi Calafato, dziewicy, św. Fabiana, papieża i męczennika, św. Sebastiana, męczennika, bł. Angela Paoli, bł. Euzebiusza z Ostrzyhomia
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 21 stycznia 2022
Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
7:00+ Stefan Kuźniarski (od uczestników pogrzebu)./10m/
7:00Za sp Mame Małgorzata Waś 12 rocznica śmierci od dzieci
17:00+Jarosław Pietrona-od. uczestników pogrzebu./im/
Sobota, 22 stycznia 2022
św. Wincentego Pallottiego, św. Wincentego, diakona i męczennika, bł. Laury Vicuna, dziewicy, bł. Wilhelma Józefa Chaminade
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Janina (17 r. śm.) i Marian Pietrusiewiczowie.
Niedziela, 23 stycznia 2022
św. Ildefonsa, biskupa, bł. Henryka Suzo, bł. Mikołaja Grossa, męczennika, bł. Wincentego Lewoniuk i Towarzyszy, męczenników z Pratulina
8:00za parafian
9:30+Matczuk Czesława-od uczestników pogrzebu.-/11m/;
11:00Za sp Mame Małgorzata Waś w 12 rocznicę śmierci od dzieci
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 24 stycznia 2022
Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, bł. Pauli Gambary Costy, tercjarki
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 25 stycznia 2022
święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 26 stycznia 2022
Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, św. Pauli, św. Roberta, Alberyka i Stefana, opatów
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 27 stycznia 2022
Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, św. Henryka de Ossó y Cervelló
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 28 stycznia 2022
Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 29 stycznia 2022
św. Anieli Merici, dziewicy, św. Józefa Freinademetza, kapłana, św. Sulpicjusza Sewera, biskupa, św. Walerego, biskupa, bł. Archanieli Girlani, dziewicy, bł. Bolesławy Lament, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 30 stycznia 2022
św. Hiacynty, dziewicy, św. Teofila, męczennika, bł. Bronisława Markiewicza, kapłana
8:00za parafian
9:30+ Krystyna Ćwiertniewicz / 3 rocz/ oraz za rodziców Mariannę i Piotra
11:00W 2 rocznicę śmierci Jan Sułek oraz Zygmunt i Helena Sułek
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 31 stycznia 2022
Wspomnienie św. Jana Bosko
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 01 lutego 2022
św. Brygidy z Kildare, dziewicy, św. Rajmunda z Fitero, opata, św. Weridiana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 02 lutego 2022
święto Święto Ofiarowania Pańskiego
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00+ Bronisława (k) i Stanisław Roman
17:00w trzecią rocznicę smierci Stanisława Kot, Irenę Kot ,Wandę Walikowską, Bożenę i Eugeniusz Naporę
Czwartek, 03 lutego 2022
św. Błażeja, biskupa i męczennika, św. Marii Klaudyny od św. Ignacego Thevenet, dziewicy, św. Oskara, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Janina Strąkowska
Piątek, 04 lutego 2022
św. Józefa z Leonissy, kapłana, św. Jana de Brito, kapłana i męczennika, św. Joanny de Valois, św. Katarzyny Ricci, dziewicy, św. Marii de Mattias, dziewicy, św. Weroniki
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 05 lutego 2022
Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00za duszę śp. Pauliny Małek w 26. rocznicę Jej śmierci, Adama Małek i zmarłych z rodzin: Małek, Horeckich i Pataj
Niedziela, 06 lutego 2022
Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, św. Doroty, dziewicy i męczennicy
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Klain Maria, Jakub, Hania
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 07 lutego 2022
św. Gwaryna, biskupa, św. Jana z Triory, kapłana i męczennika, św. Kolety z Corbie, dziewicy, św. Ryszarda, św. Teodora, żołnierza, męczennika, bł. Piusa IX, papieża
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 08 lutego 2022
św. Hieronima Emiliani, św. Idziego Marii od św. Józefa, zakonnika, św. Józefiny Bakhita, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 09 lutego 2022
św. Apolonii, dziewicy i męczennicy, bł. Anny Katarzyny Emmerich, dziewicy, bł. Euzebii Palominy Yenes, dziewicy, bł. Leopolda z Alpandeire, zakonnika, bł. Mariana Szkota, opata
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 10 lutego 2022
Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy, bł. Alojzego Wiktora Stepinac, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 11 lutego 2022
św. Benedykta z Anianu, opata, św. Grzegorza II, papieża, św. Teodory II, Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 12 lutego 2022
św. Melecjusza, patriarchy, bł. Humbeliny, mniszki, bł. Józefa Eulalio Valds, zakonnika, bł. Reginalda z Orleanu, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Jan Greniuk - 2 rocznica śmierci
Niedziela, 13 lutego 2022
św. Eulogiusza, patriarchy, bł. Jordana z Saksonii, zakonnika, kapłana
8:00za parafian
9:30+ Bańka Bolesław /25r/ +Celina Bańka
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 14 lutego 2022
Wspomnienie św. Cyryla i Metodego - patronów Europy, św. Walentego, biskupa i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 15 lutego 2022
św. Klaudiusza de la Colombiere, kapłana, św. Zygfryda, biskupa, bł. Michała Sopoćko, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 16 lutego 2022
św. Daniela, męczennika, św. Juliany, dziewicy i męczennicy, bł. Piotra z Castelnau, mnicha i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 17 lutego 2022
Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Czesław Kisiel-/1r/;
Piątek, 18 lutego 2022
św. Flawiana, patriarchy, św. Konstancji, św. Teotoniusza, zakonnika, bł. Jana z Fiesoli (Fra Angelico), kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 19 lutego 2022
św. Konrada z Piacenzy, pustelnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Matczuk Czesława-od uczestników pogrzebu.-/1r/
17:00+ Zbigniew Bronicki /7 rocz./; Maria i Adolf Broniccy
Niedziela, 20 lutego 2022
św. Eleuteriusza, biskupa, św. Zenobiusza, kapłana i męczennika
8:00za parafian
9:30Sp. Bogusława Danilczuk 30 r
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 21 lutego 2022
św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+ Stefan Kuźniarski (od uczestników pogrzebu)./11m/;
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 22 lutego 2022
święto Katedry św. Piotra Apostoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 23 lutego 2022
Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika, bł. Izabeli Francuskiej, dziewicy, bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 24 lutego 2022
św. Etelberta, św. Marka Marconiego, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 25 lutego 2022
św. Cezarego z Nazjanzu, pustelnika, św. męczenników Alojzego Versiglia, biskupa i Kaliksta Caravario, kapłana, św. Tarazjusza, patriarchy, bł. Dominika Lentiniego, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 26 lutego 2022
św. Aleksandra, biskupa, św. Pauli Montal, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 27 lutego 2022
św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej, zakonnika, św. Leandera, biskupa
8:00za parafian
9:30Rudawska Alfreda 7 rocznica + Antoni Rudawski
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 28 lutego 2022
św. Hilarego I, papieża
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 01 marca 2022
św. Albina, biskupa, św. Feliksa III, papieża
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 02 marca 2022
św. Agnieszki z Pragi, bł. Karola, męczennika, P Popielec
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Helena, Kazimiera, Teodor, Adam Łukijaniec
Czwartek, 03 marca 2022
św. Kunegundy, zakonnicy, św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 04 marca 2022
święto św. Kazimierza Królewicza, bł. Jana Antoniego Farinay biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 05 marca 2022
św. Jana Józefa od Krzyża, zakonnika, św. Wirgiliusza z Arles, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Zbysław-/16r/,Helena,Aleksander, Jan Pieczkowscy.
Niedziela, 06 marca 2022
św. Olegariusza, biskupa, św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00w trakcie rezerwowania
17:00+ Joanna Marciniak 3r.; Stanisława i Aleksander Bachanek
Poniedziałek, 07 marca 2022
Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 08 marca 2022
św. Beaty, dziewicy i męczennicy, św. Jana Bożego, św. Stefana z Obazine, opata
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 09 marca 2022
św. Dominika Savio, św. Franciszki Rzymianki
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 10 marca 2022
św. Czterdziestu Męczenników z Sebasty, św. Makarego, biskupa, św. Symplicjusza I, papieża
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 11 marca 2022
św. Konstantyna, kapłana, św. Sofroniusza, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 12 marca 2022
św. Alojzego Orione, kapłana, św. Maksymiliana, męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Za Czesława Świstowskiego w 3 rocznicę śmierci
Niedziela, 13 marca 2022
św. Krystyny, męczennicy, św. Nicefora, biskupa, św. Patrycji z Nikomedii, męczennicy
8:00za parafian
9:30Za Śp. Krystynę Smal, Msza Św. imieninowa
11:00za śp. Franciszkę, Józefa, Zygmunta i Halinę Podkowik oraz zmarłych z rodziny Podkowików i Sanockich
17:00Bańka Celina 5 rocznica + Bańka Bolesław
Poniedziałek, 14 marca 2022
św. Matyldy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 15 marca 2022
św. Klemensa Marii Hofbauera, kapłana, św. Ludwiki de Marillac, zakonnicy, bł. Artemidesa Zatti, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 16 marca 2022
św. Gabriela Lalemant, zakonnika i męczennika, św. Renata Goupil, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 17 marca 2022
św. Gertrudy, św. Patryka, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Zbigniew GRENIUK (imieninowa)
Piątek, 18 marca 2022
św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Edwarda, męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+ Stefan Kuźniarski (od uczestników pogrzebu). -/1r/;
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 19 marca 2022
Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, bł. Marcelego Callo, męczennika
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
9:30Śp. Kazimiera Bałanda 9 rocznica wspomnienie Mariana i za zmarłych z rodziny Dziurów i Bałandów
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Wiktor Chmarzyński /15 rocz./ i +Jadwiga Chmarzyńska /1 rocz./
Niedziela, 20 marca 2022
św. Aleksandry, męczennicy, św. Herberta, pustelnika, św. Maurycego Csak, męczennika, św. Wolframa, biskupa
8:00za parafian
9:30+Janina Mazur-/1r/;
11:00Krystyna Migas 10r Tadeusz Migas 7r śmierci.
17:00Bolesław GRUDA (rocznica śmierci), Barbara GRUDA
Poniedziałek, 21 marca 2022
św. Benedykta od Bożej Opatrzności Cambiagio Frassinello, św. Mikołaja z Flue, pustelnika
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
9:30Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Regina Zdziennicka (od uczestników pogrzebu)/1r/;
Wtorek, 22 marca 2022
św. Zachariasza, papieża
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 23 marca 2022
św. Józefa Orioli, kapłana, św. Rafki, dziewicy, św. Turybiusza z Mongrovejo, biskupa, Apostoła Ameryki Południowej, bł. Metodego Dominika Trćka, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+ Bronisław Maleska (od uczestników pogrzebu)./1r/;
17:00+Bronisław Maleska-/1r/;
Czwartek, 24 marca 2022
św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 25 marca 2022
św. Prokopa, kapłana, bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00śp. Eleonora (7r.) i Antoni Iwaszczuk oraz zmarli z rodziny Iwaszczuków, Jaworskich i Wiśniewskich
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 26 marca 2022
św. Brauliona, biskupa, św. Dobrego Łotra (Dyzmy), św. Ludgera, biskupa, bł. Tomasza z Costacciaro
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 27 marca 2022
św. Ernesta, opata i męczennika, św. Ruperta, biskupa
8:00za parafian
9:30Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 28 marca 2022
św. Guntrama, króla, bł. Joanny Marii de Maille
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 29 marca 2022
św. Bertolda, kapłana, św. Stefana IX, papieża, św. Wilhelma Temperiusza, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Urszula Kisielewska-od uczestników pogrzebu./1r/;
Środa, 30 marca 2022
św. Leonarda Murialdo, kapłana, bł. Amadeusza IX Sabaudzkiego
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 31 marca 2022
św. Balbiny, dziewicy i męczennicy, św. Beniamina, diakona i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 01 kwietnia 2022
św. Hugo, biskupa, św. Noniusza Alwareza Pereira, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 02 kwietnia 2022
św. Franciszka z Paoli, pustelnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Roman (8 r. śm.) i Romualda, Apolonia i Michał Luchowscy; Ignacy i Emilia Kuropatniccy.
Niedziela, 03 kwietnia 2022
św. Ryszarda de Wyche, biskupa
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 04 kwietnia 2022
św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 05 kwietnia 2022
św. Katarzyny Thomas, dziewicy, św. Marii Krescencji Höss, dziewicy, św. Wincentego Ferreriusza, kapłana, bł. Julianny z Mont Cornillon, pustelnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 06 kwietnia 2022
św. Prudencjusza, biskupa, św. Wilhelma z Paryża, opata
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Danuta BORYS (5 rocznica śmierci), Ryszard BORYS
Czwartek, 07 kwietnia 2022
Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 08 kwietnia 2022
św. Dionizego, biskupa i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 09 kwietnia 2022
św. Gaucheriusza, kapłana, św. Marii, żony Kleofasa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 10 kwietnia 2022
św. Fulberta, biskupa
8:00za parafian
9:30za ŚP zmarłych: Feliksa Biziora w 42 rocznicę śmierci i Barbarę Bizior
11:00Sp. Izabela (14) i Piotr Sawiccy
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 11 kwietnia 2022
św. Gemmy Galgani, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować