W celu zamówienia intencji proszę wybrać wolny termin, a następnie przesłać formularz rezerwacji.


Niedziela, 20 września 2020
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy
8:00+ Janina Mróz /2 rocz./
9:30+Klain Jan-/15r/,
11:00za parafian
11:00+Adela Florek-23r/Bolesław Florek-/12r/;
17:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej dla Miłosza i Mikołaja z racji 16 r urodzin.
Poniedziałek, 21 września 2020
święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
7:00+ Władysław Maziarz - od wnuczki z rodziną
17:00za śp. Wiesława Misiaka - od Agnieszki Pawła Zdun
Wtorek, 22 września 2020
św. Emmerana, męczennika, św. Ignacego z Santhia, kapłana, św. Maurycego i Towarzyszy, męczenników, bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, zakonnicy, bł. Dionizego Pamplona kapłana i Towarzyszy męczenników, bł. Jana Marii od Krzyża Mendez, kapłana i męczennika, bł. Tomasza Sitjar, kapłana i Towarzyszy męczenników
7:00+ Jadwiga Baranowska (od rodziny Stelmachów).
17:00+ Wiesław Misiak - od pracowników Caritas
Środa, 23 września 2020
Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana, św. Linusa, papieża i męczennika
7:00+ Jadwiga Baranowska (int. zamówili przyjaciele Andrzeja i Moniki).
7:00+Władysława Rzeczkowska-/ur/,z rodz Rzeczkowskich
17:00+ z rodz. Gruszków, Raczyńskich i Szewczyków
Czwartek, 24 września 2020
św. Gerarda, biskupa i męczennika, św. Tekli, dziewicy i męczennicy, bł. Antoniego Marcina Slomka, biskupa, bł. Hermana Kaleki, bł. Kolumby Gabriel, zakonnicy, Znalezienia ciała św. Klary z Asyżu
7:00+ Jadwiga Baranowska (od Oddziału Neurologii).
17:00+Greniuk Zbigniew -/ur/;
17:00+Włodzimierz Piątkowski-/2r/;
Piątek, 25 września 2020
Wspomnienie św. Władysława z Gielniowa, kapłana, św. Kleofasa, ucznia Pańskiego
7:00+ Jadwiga Baranowska (od koleżanek).
7:00+Feliksa, Marian Chaber
17:00+Artur Nowak-/ 11m/;
Sobota, 26 września 2020
św. Elzeara i bł. Delfiny, małżonków, św. Ketyla, kapłana, św. męczenników Kosmy i Damiana, św. męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy, św. Nila Młodszego, opata, bł. Aureliusza z Vinalesa kapłana i Towarzyszy, męczenników, bł. Kaspara Stanggassingera, kapłana, Najświętszej Maryi Panny Leśniańskiej
7:00+Józefa Osmańska (od syna Irmina z zoną i dziećmi).
7:00+Dziewiczkiewicz Lesław-/14r/;
16:00Msza św ślubna Taras Justyna-Adrian Karczmarczyk.
17:00+Paszek Danuta-/8m/;
Niedziela, 27 września 2020
Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
8:00Stanisław Omelczuk ofiara od Polskiego Czerwonego Krzyża
8:00O powrót do zdrowia dla ciężko chorych Jerzego Kusiaka i Dominika Kazana
9:30+Wiesława Wiejak-/1r/,Henryk
11:00za parafian
11:00O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej dla Niny w dniu 16 urodzin
17:00Dziękczynna z okazji 6 rocznicy ślubu Justyny i Marcina z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla nich
Poniedziałek, 28 września 2020
Wspomnienie św. Wacława, męczennika, bł. Ferdynanda i Towarzyszy, męczenników
7:00+Ireneusz Kwiatkowski-/2m/;
7:00za śp. Genowefę Grosman w 6. rocznicę śmierci
17:00+ Wiesław Misiak - od pracowników Caritas
17:00+Ryszard Rerak-/30dz/'
Wtorek, 29 września 2020
święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela
7:00+ Władysław Maziarz -od chrześnicy Mirosławy
7:00+ Teresa Ziemińska (30 dz.)
17:00+ O. Zygmunt Kozar OP /17 rocz./; Bronisław, Bronisława Kozar
17:00+Skoczylas Lucyna-/11r/,
Środa, 30 września 2020
Wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, św. Grzegorza Oświeciciela, biskupa
7:00+Radosław Misiuk-od. Łukasza Sawiniec z rodzicami.
7:00+Elżbieta Szymanek-/2m/;
17:00O życie wieczne w 8 rocznicę śmierci Stanisława Ziembińskiego.
17:00+Przemysław Puszczało /2 m-c/
Czwartek, 01 października 2020
Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, św. Remigiusza, biskupa, św. Romana Hymnografa, diakona
7:00+Radosław Misiuk-of. od Pracownikow Centrum Rechabilitacji w Łykoszynie.
7:00+Radosław Misiuk-of. od Posłuszny Mieczysław i Krystyna.-/4m/;
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Piątek, 02 października 2020
Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
7:00+ Wiesław Misiak (1 mc.)
7:00+ Teresa Hawryluk /imieninowa; Stanisław Hawryluk; ++ rodz. Kuczewskich, Zwolińskich i Walewskich
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Sobota, 03 października 2020
św. Chrodeganga, biskupa, św. Franciszka Borgiasza, kapłana, bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana
7:00w trzecia rocznice smierci za Wande Walikowska, Stanisława i Irene Kot, Bozene i Eugeniusza Napore
7:00+ Stanisława Spodniewska /22 rocz./; Stanisław /71 rocz./ Spodniewski, Józef Spodniewski /31 rocz./
15:00ślub Malwina Juszczuk z d. Hołdaś i Paweł
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Niedziela, 04 października 2020
Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
8:00+Teresa,Henryk, Piotr Chrzastek z rodz Chrząstków, Ewa Wysocka, Jadwiga Skowyra z rodz Zapaśników, Żmudow i Jakimcow.
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00za parafian
17:00+Agnieszka Kozielewicz-/1r/;
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Poniedziałek, 05 października 2020
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, bł. Alberta Marvelli, bł. Bartolo Longo, bł. Franciszka Ksawerego Seelos, kapłana, bł. Rajmunda z Kapui, kapłana
7:00+ Barbara Papuga -/10m/;
7:00+ Albina Wiech (od sąsiadów z ul. Wyzwolenia).
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+Józef Pilarczyk-/3m/
Wtorek, 06 października 2020
św. Brunona Kartuz, opata, św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy, bł. Innocentego z Berzo, kapłana, bł. Jakuba Alojzego de San Vitores, kapłana i męczennika
7:00+ Władysław Maziarz - od wnuków z rodzinami
7:00+ Albina Wiech - od dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Żółkiewce
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+ Karolina Błońska /2 m-c/
Środa, 07 października 2020
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy
7:00+Tadeusz Kosik
7:00+Lucyna Gabryś-/5m/;
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej dla Iwony w 50 r urodzin.
Czwartek, 08 października 2020
św. Pelagii, męczennicy
7:00+Jozefa Osmańska-/4m/;
7:00+Maria Gruba-of. od bratowej Mirosławy i chrześniaka Radosława
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+ Jerzy Misiak /11 m-c/
Piątek, 09 października 2020
Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa, św. Cyryla Bertrama i Towarzyszy, męczenników, św. Ludwika Bertranda, kapłana, Abrahama, patriarchy
7:00+ Albina Wiech - od parafian ks. Proboszcza z Żółkiewki
7:00+Marysia Gruba-of. od bratnicy Agnieszki z rodziną.
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+ Władysław Maziarz - od rodz. Dobrzyńskich
Sobota, 10 października 2020
św. Jana Leonardi, kapłana, św. Jana z Bridlington, kapłana, św. męczenników Daniela i Towarzyszy, św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy, św. Paulina z Yorku, biskupa, św. Tomasza z Villanova, biskupa, bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy
7:00ZA ŚW Jana Dąbrowskiego w 20 rocznice śmierci Marię Mieczysława Teresę ,Janinę Churzępa w 41 rocznicę śmierci
7:00O zdrowie i błogosławieństwo dla Stefanii
15:00Ślub Renata Denis i Paweł Zakaszewski
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Niedziela, 11 października 2020
św. Aleksandra Sauli, biskupa, św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa, św. Jana XXIII, papieża
8:00+ Józef Rój /1 rocz./
10:00I Komunia św-za parafian
12:00+ Maria (7 r. śm.) i Stanisław Sułek (2 r. śm.), ++ z rodz. Sułek, Panasiewicz i Pazyna.
12:00+Artur, Antoni,Zuzanna Janicka.
17:00W intencji Ojczyzny
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Poniedziałek, 12 października 2020
św. Edwina, św. Serafina z Montegranaro, zakonnika, bł. Jana Beyzym, kapłana
7:00+Jan Andrejuk-/9m/;
7:00+Mieczysław Zderkiewicz-/18r/;
17:00+ Józef, Edward i Maria Winiarscy
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Wtorek, 13 października 2020
Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, św. Teofila z Antiochii, biskupa, bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy
7:00+Obszyński Jan, Aniela z rodz Obszyńskich.
7:00O powołania kapłańskie
17:00+ Anna Ziemba - od Barbary i Jacka Piszczek z dziećmi
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Środa, 14 października 2020
św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika, św. Kaliksta I, papieża i męczennika, św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy, bł. Radzyma Gaudentego, biskupa
7:00+Antoni Białek,Władysław,Anastazja,Adam
7:00+Stanisława Zabawa-of. od koleżanek i kolegów z Placówki Straży Granicznej w Terespolu.-/3m/;
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+ Genowefa /24 rocz./ i Jerzy Sienkiewicz; Hipolit Sienkiewicz; Jerzy /13 rocz./ i Henryk
Czwartek, 15 października 2020
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
7:00+ Stanisław Oleszko-/30r/, Janina /2r/;Oleszkow i Czerwińskich.
7:00+ Jadwiga Baranowska (od koleżanek).
17:00+Paweł Kopeć-/10r./
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Piątek, 16 października 2020
św. Gawła (Gall), opata, św. Gerarda Majelli, zakonnika, św. Jadwigi Śląskiej, bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika
7:00+Jawdiga Baranowska-/4m/;
7:00+ Władysław Maziarz - od chrześniaka z rodziną/4m/;
17:00+Helena Pieczkowska-/2r/,z rodz Puk i Żiń
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Sobota, 17 października 2020
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
7:001 rocznica śmierci Henryka Giergielewicza i za śp. Marcina Kowalczyka
7:00O Boże Błogosławieństwo i zdrowie dziękując za wszelkie łaski w 80 rocznicę urodzin Jerzego Churzępa
17:00+ Stanisław Litwińczuk /9m/
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Niedziela, 18 października 2020
święto św. Łukasza Ewangelisty
8:00za parafian
8:00+ Janina i Franciszek Lebiedowiczowie.
9:30Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej i opiekę Aniołów Stróżów dla Oliwiera w 3 r urodzin
11:00+Kazimierz,Piotr, Maria Sołtys, Andrzej, Marek Jańczuk
11:00+ Leokadia Wójcik (30 dz.)
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+Marcin Hapoński-/2m/;
Poniedziałek, 19 października 2020
św. męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues - kapłanów oraz Towarzyszy, św. Pawła od Krzyża, kapłana, św. Piotra z Alkantary, kapłana, bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika
7:00śp,Zofię i Jana Ciastoch
7:00+Mazurkiewicz Franciszek-of. rodziny Jarmoluków./3m/;
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+ Jadwiga Winiarska, Józef
Wtorek, 20 października 2020
Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
7:00+Józef Pilarczyk of. od rodziny Przybyszów.
7:00+Stanisława Brandys-/1r/
17:00+Anna Han -/57 r/,Konstanty,Jozef, Jerzy Han
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Środa, 21 października 2020
Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa, św. Kaspra del Bufalo, kapłana, św. Urszuli, dziewicy i męczennicy
7:00+ Władysław Maziarz - od rodz. Dubielów
7:00+Józef Pilarczyk-of. od siostry z rodziną
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+Jadwiga Bernat, Jan
Czwartek, 22 października 2020
Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża, św. Donata, biskupa, św. Salome, uczennicy Pańskiej, bł. Tymoteusza Giaccardo, kapłana
7:00+Jozef Pilarczyk- of. od Kółka Różańcowego Matki Koscioła
7:00+Jozef Pilarczyk--of. od siostry Heleny z rodziną Popko
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+ Albina Wiech - od koleżanek i kolegów z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrubieszów-/2m/;
Piątek, 23 października 2020
św. Józefa Bilczewskiego, biskupa, św. Jana Kapistrana, kapłana, św. Seweryna Boecjusza
7:00+ Władysław Maziarz - od rodz. Pudłów
7:00+Jozef Pilarczyk- of. od Wspolnoty Neokatechumenalnej
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+ Kraszkiewicz Alfreda (1 r. śm.)
Sobota, 24 października 2020
św. Alojzego Guanella, kapłana, św. Antoniego Marii Claret, biskupa, bł. Józefiny Leroux, dziewicy i męczennicy, bł. Jana Wojciecha Balickiego, kapłana, bł. Kontarda Ferrini
7:00O Boże błogosławieństwo w 40 r urodzin.
7:00+ Jan (35 r. śm.), Gnowefa i Zygmunt Janikowie.
17:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty w 50 r urodzin.
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Niedziela, 25 października 2020
św. Bernarda Calvo, biskupa, św. męczenników Chryzanta i Darii
8:00za parafian
8:00+ Antoni Barański /17 rocz./; Anna, Roman, Jan z rodz. Baran
9:30+ Piotr-/7r/, Izabela Sawicka
11:00+Artur Nowak-/ 1r/
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00Dziękczynna za otrzymane łaski w 3 urodziny Emilii z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej dla niej
Poniedziałek, 26 października 2020
św. Dymitra z Salonik, męczennika, św. Fulcjusza z Pawii, biskupa, św. męczenników Lucjana i Marcjana, bł. Bonawentury z Potenzy, kapłana, bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy
7:00+ Franciszek Mazurkiewicz (od rodziny Mazurków).
7:00+ Franciszek Mazurkiewicz (od rodz. Lewandowskich)
17:00+Paszek Danuta/9m/;
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Wtorek, 27 października 2020
św. Frumencjusza, biskupa, św. męczenników Sabiny, Wincentego i Chrestyny
7:00+Elżbieta Kozłowska
7:00+Leokadia Litwin, Henryk
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+ i za ŚP Juliannę i Stanisława Grzybowskich
Środa, 28 października 2020
święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
7:00śp Emilia Siekierda 23 rocznica śmierci Edwarda Siekierdę i za duszę zmarłe z rodziny Siekierdów i Krasowskich
7:00+Flis Klementyna-of. od Sawów i Kulczyńskich
17:00+ Józef Iwanicki /20 rocz./; Maria i Bronisław
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Czwartek, 29 października 2020
św. Felicjana, męczennika, bł. Michała Rua, kapłana
7:00+ Ludwika Gidzińska, ++ z rodz. Gidzińskich i Baranowskich.
7:00+ Wincenty (38 r. śm.), ++ z rodz. Bazylewiczów, Buczków, Tomickich, Czujkowskich
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
17:00+Teresa Ziemińska-/2m/;
Piątek, 30 października 2020
bł. Benwenuty Bojani, bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika
7:00+ Władysław Maziarz - od rodz. Franiów z Godziszowa
7:00+ Adam i Stefania Krawczyk,Irena, Edward i Adam, Roman Kawucha.
7:00+Ryszard Rerak-/2m/;
17:00+ Ilona Dańczuk /4 rocz./
17:00+Jerzy Pakuła /greg/
Sobota, 31 października 2020
św. Alfonsa Rodriguez, zakonnika, św. Wolfganga, biskupa, bł. Anioła z Acri, kapłana
7:00+Kuźmiński Leopold, Maria
7:00+Szymanek Elżbieta of. od Ireny Kot /3m/;
17:00+ Józef i Marianna Stankiewicz
17:00+Przemysław Puszczało /3 m-c/
Niedziela, 01 listopada 2020
Uroczystość Wszystkich Świętych
8:00+Krystyna Szczur
8:00+ Ignacy Kucharski-/21r/,Teresa, z rodz Kucharskich i Szumiatów.
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
9:30+Danuta,Stefan, Janina, Franciszek z rodz Stasiuk, Ryszard, Stefania, Wincenty z rodz Lenard.
12:00za parafian
17:00+ Pliszka Janina, Władysław.
Poniedziałek, 02 listopada 2020
Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, św. Malachiasza, biskupa
8:00+Krystyna Szczur
8:00+Wielosz Jan
10:00za parafian
17:00+ Antoni Dorman /16 rocz./ i Janina
Wtorek, 03 listopada 2020
św. Huberta, biskupa, św. Marcina de Porres, zakonnika, bł. Ruperta Mayera, kapłana
7:00+ Wiesław Misiak
7:00+Zygmunt Daciuk-/4r/, Władysław, Władysława
17:00+Andrzej, Maria, Krawczyk, Aurelia Soból.
17:00+Krystyna Szczur
Środa, 04 listopada 2020
Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
7:00+ Klementyna Flis - od Tadeusza z rodziną
7:00+Elżbieta Szymanek of. od rodziny Majerskich i Gębala
17:00+Krystyna Szczur
17:00+Helena,Kazimiera,Teodor,Adam Łukijaniec
Czwartek, 05 listopada 2020
św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela, św. Geralda, biskupa, bł. Franciszki Amboise, zakonnicy
7:00+Józef Pilarczyk of. od wnuczki Irminy z mężęm,prawnuków Łukasza i Patryka.
7:00za śp. Elżbietę Szymanek od rodziny Wrzosów i Zdunów
7:00za śp. Lecha Żaka
17:00+Krystyna Szczur
17:00+Janusz Pilarczyk-/18r/;
Piątek, 06 listopada 2020
św. Kalinika, męczennika, św. Leonarda z Limoges, pustelnika, bł. Józefy Naval Girbes, dziewicy, bł. Krystyny, bł. męczenników japońskich Alfonsa Navarrete, kapłana i Towarzyszy
7:00+Przemysław Puszczało-of.od rodziny Skotnickich.
7:00Elżbieta Szymanek, Józef-of. rodziny Pastuszków.
17:00+Jakub Tereszkiewicz-/3r/;
17:00+Krystyna Szczur
Sobota, 07 listopada 2020
św. Engelberta, biskupa i męczennika, św. Willibrorda, biskupa, św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda, bł. Łucji a Septifonte, dziewicy, bł. Franciszka od Jezusa, Marii, Józefa, Palau y Quer, kapłana, bł. Heleny Enselmini, dziewicy
7:00Intencja dziękczynna z okazji 18 urodzin Jakuba z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i zdrowie dla niego.
7:00+ Tadeusz Nowosad /2 rocz./; Anna, Paweł Nowosad
17:00+Krystyna Szczur
17:00+Kazimierz Borkowski-/13r/,Anna, Kazimierz, Marian
Niedziela, 08 listopada 2020
św. Adeodata I, papieża, św. Czterech Koronowanych, męczenników, św. Godfryda z Amiens, biskupa, bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy, bł. Jana Duns Szkota, kapłana
8:00+ Zbigniew Harasim /14 rocz./
8:00+ Stefan Drączkowski /33 rocz./
9:30+Adam Małek-/17r/,Paulina Małek z rodz Małek.
11:00za parafian
11:00+Jadwiga, Tadeusz Misztal, Stanisława, Edward, Piotr,Anna Techmańscy,
17:00+Krystyna Szczur
17:00+ Jerzy Misiak /1 rocz./; Stefania Misiak /12 rocz./; Kazimierz, Wiesław ++ z rodz. Misiak i Kwiatkowskich
Poniedziałek, 09 listopada 2020
święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, bł. Joanny z Signy
7:00+ Władysław Maziarz - od rodz. Zdyblów
7:00+Radosław Misiuk-/5m/;
17:00+Krystyna Szczur
17:00+Pilarski Jerzy-/14r/;
Wtorek, 10 listopada 2020
Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, św. Andrzeja Avellino, kapłana
7:00+ Przemysław Puszczało - od cioci z Zamościa
7:00+Kwiatkowski Ireneusz-of. od Ireny i Aliny z rodzinami.
17:00+Krystyna Szczur
17:00+ Maria Milczarek /1 rocz./; Izabela i Bogdan Milczarek
Środa, 11 listopada 2020
Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa, św. Jana Jałmużnika, biskupa, św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy, Św. Niepodległości, bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy
8:00+ Tadeusz Danilczuk (7 r. śm.)
17:00W intencji Ojczyzny
17:00+Krystyna Szczur
Czwartek, 12 listopada 2020
Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika, św. Teodora Studyta, opata
7:00+Albin Kuryło-/r/;
7:00+Karolina Błońska-of.od sasiadów z I klatki
17:00+Jan Andrejuk-/10m/;
17:00+Krystyna Szczur
17:00O Boże błogosławieństwo dla ks. Witolda z okazji imienin.
Piątek, 13 listopada 2020
św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich, św. Mikołaja I Wielki, papieża, bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika
7:00+ Władysław Maziarz - od rodziny z Zółkiewski
7:00+Stanisława Zabawa-/4m/;
17:00+Józef Kaczor-/8r/;
17:00+Krystyna Szczur
Sobota, 14 listopada 2020
św. Józefa Pignatelli, kapłana, św. Mikołaja Tavelić, męczennika, św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa, bł. Jana Liccio, kapłana, bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy
7:00+ Marian Herda (1 r. śm.)
7:00+Karolina Błońska-of. od rodziny Juszczaków.
17:00+Krystyna Szczur
17:00+ Irena Rybczyńska /25 rocz./; Witold Kondrat
Niedziela, 15 listopada 2020
św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Dydaka z Alcali, zakonnika, św. Leopolda III, bł. Magdaleny Morano, dziewicy
8:00+ Stanisław Litwińczuk /10m/
8:00+ Ireneusz Łomański; ++ z rodz. Łomańskich, Przybylskich i Szczurów.
9:30+ Wacław Korneluk (35 r. śm.)
9:30+Mariola Czupryńska-/10r/,Zbigniew,Janina Szwarc, Ignacy,Agnieszka,Józef Tucki
11:00za parafian
17:00+ Jan, Józefa, Janusz Rękal; Helena, Józef, Anna Krukowscy; Alicja i Lech Jędrzejewscy.
17:00+Krystyna Szczur
Poniedziałek, 16 listopada 2020
św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy, św. Gertrudy, dziewicy, św. Małgorzaty Szkockiej, św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo, Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła
7:00+Józef Pilarczyk-/4m/
7:00+Franciszek Mazurkiewicz-/4m/;
17:00+Krystyna Szczur
17:00+Stanisław Grela-/6r/, Anna Bronicka-/5r/
Wtorek, 17 listopada 2020
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa, św. Grzegorza z Tours, biskupa
7:00O błog. Boże, opiekę MB, dary Ducha Świętego dla Anny i Piotra z okazji urodzin oraz ich bliskich
7:00+Karolina Błońska-of. od rodziny Pirogowicz
17:00+Krystyna Szczur
Środa, 18 listopada 2020
Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, św. Odo z Cluny, opata
7:00+ Władysław Maziarz - od Anny i Ignacego Białek/5m/;
7:00+Karolina Błońska-of. od syna Wiesława z żoną.
17:00+Krystyna Szczur
17:00+Marcin Hapoński-/3m/;
Czwartek, 19 listopada 2020
Wspomnienie św. Salomei, dziewicy, św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy
7:00+ Przemysław Puszczało - od rodz. Krzyszczuków
7:00+Karolina Błońska-o d wnuczki Małgorzaty z rodziną
17:00+Krystyna Szczur
Piątek, 20 listopada 2020
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, św. Feliksa Valois, kapłana, bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki
7:00+Karolina Błońska-of. od wnuczki Barbary z rodziną
7:00+Karolina Błońska-od Marii Pudło ze Zręcina
17:00+ Agnieszka Kaczor /2 rocz./
17:00+Krystyna Szczur
Sobota, 21 listopada 2020
Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, św. Gelazego I, papieża
7:00+ Władysław Maziarz - od rodz. Szlendaków, Cegiełka, Szmyd, Szczypek
7:00+Karolina Błońska-od rodziny Golińskich z Limanowej
15:00Ślub Martyna Daruk i Marek Goliasz
17:00+Krystyna Szczur
Niedziela, 22 listopada 2020
Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy
8:00+Medak Janina-/2r/,Stanisław Medak-/24r/,Lucyna-/17r/;
8:00+Józef Rodzik,Krystyna, Jadwiga,Halina, Dariusz
9:30+Katarzyna Golec, Andrzej, Józef Golec z rodz Golec i Kiełbasa
11:00za parafian
11:00O Boże błogosławieństwo dla dzieci ze scholi, chórzystów,organisty oraz ich rodzin.
17:00+Krystyna Szczur
Poniedziałek, 23 listopada 2020
św. Klemensa I, papieża i męczennika, św. Kolumbana, opata, bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika
7:00+ Przemysław Puszczało - od rodz. Mendoń
7:00+Karolina Błońska-of. od koleżanek syna Wiesława z Limanowej
17:00+Krystyna Szczur
17:00+Katarzyna,Stanisław, Jan,Robert z rodz Twarkowskich.
Wtorek, 24 listopada 2020
św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby, św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy, św. Protazego, biskupa, bł. Marii Anny Sala, dziewicy
7:00+Albina Wiech-/3m/;
7:00+Papuga Józef, Władysława,Tadeusz
17:00+Krystyna Szczur
Środa, 25 listopada 2020
św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy, bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy, bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi, bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy
7:00+ Przemysław Puszczało - od rodz. Sroków
7:00+ Mazurkiewicz Franciszek - od Lucyny Andrejuk
17:00+Krystyna Szczur
Czwartek, 26 listopada 2020
św. Jana Berchmans, zakonnika, św. Konrada z Konstancji, biskupa, św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana, św. Sylwestera Gozzolini, opata, bł. Jakuba Alberione, kapłana, bł. Poncjusza, opata
7:00+ Stanisław /22 rocz./; Natalia /12 rocz./ Bieleccy; ++ z rodz. Bieleckich
7:00+Bartosz Jan-/15r/,Marianna Bartosz, Aniela, Andrzej Komisarczuk, Stanisław, Maria Komisarczuk
17:00+Krystyna Szczur
Piątek, 27 listopada 2020
św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana, św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa, bł. Bernardyna z Fossa, kapłana, bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy
7:00+Marcin Hapoński-of. od ojca chrzestnego
7:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św dla Oliwiera w 10 ur i opiekę Matki Bożej dla rodziny
17:00+Krystyna Szczur
17:00+ Giz Kazimierz /13 rocz./; Genowefa Giz
Sobota, 28 listopada 2020
św. Jakuba z Marchii, kapłana, św. Stefana Młodszego, męczennika, bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika
7:00+ Przemysław Puszczało - od rodz. Szczepanowskich
7:00+Serweryn i Cecylia Kuropatwa.
17:00+Krystyna Szczur
Niedziela, 29 listopada 2020
św. Saturnina, biskupa, bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy, bł. męczenników Dionizego i Redempta
8:00+Pietruk Maria-/15r/;
9:30ŚP Wacław Burda /21 rocz./
11:00za parafian
17:00ŚP-Aleksandra/38r/, z rodz Ożogów, Gębali, Malinowskich, Woźniaków, o Boże MIłosierdzie.
17:00+Krystyna Szczur
Poniedziałek, 30 listopada 2020
święto św. Andrzeja, apostoła
8:00+Czesława Widławska-/11r/,Kazimierz, Janusz,Ewa,Łucja
9:30+Elżbieta Szymanek-/4m/
11:00Za pokój duszy dla Czesławy i Bogusława Ciastoch
17:00+Krystyna Szczur
17:00+Ryszard Rerak-/3m/;
Wtorek, 01 grudnia 2020
św. Eligiusza, biskupa, św. męczenników jezuickich Edmunda Campion, kapłana i Towarzyszy
8:00+ Marianna (18 r. śm.) i Józef (10 r. śm.) Flakowie; Julianna i Józef Czerniakowie.
8:00+ Alfred Rybczyński /10 rocz./
9:30+Przemysław Puszczało /4 m-c/
11:00O nowe powołania kapłańskie i zakonne
17:00+ Ireneusz Siek, Sabina i Wacław Kuźmińscy, Tadeusz Mroczek, Helena i Feliks Siek.
Środa, 02 grudnia 2020
św. Blanki Kastylijskiej, bł. Jana Rusbroch, kapłana, bł. Karola de Foucauld, kapłana, bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy, bł. Rafała Chylińskiego, kapłana
7:00Za Władysławę Jurkiewicz w14 rocznicę po śmierci
7:00+ Wiktoria i Franciszek Lipscy; Teresa i Antoni Frączkiewiczowie.
17:00+ Wiesław Misiak (3/12)
Czwartek, 03 grudnia 2020
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana
7:00+Ryszard Rerak-of. od rodziny Niżniakowskich.
7:00+Rerak Ryszard-of. od Jadwigi i Edmunda Kutera
17:00za Ludwikę Przybysz w 34 rocznicę śmierci,za Jana i zmarłych z Rodziny
Piątek, 04 grudnia 2020
św. Barbary, dziewicy i męczennicy, św. Jana Calabri, kapłana, św. Jana Damasceńskiego, kapłana i doktora Kościoła, bł. Adolfa Kolpinga, kapłana, bł. Archanioła Canetoli, kapłana, bł. Piotra ze Sieny, tercjarza
7:00+ Przemysław Puszczało - Ewa i Tomasz Puszczało
7:00+ Ryszard Rerak (od rodz. Wójtowiczów).
17:00za ŚP zmarłych: Barbarę Bizior w 30 rocznicę śmierci i Feliksa Biziora
Sobota, 05 grudnia 2020
św. Saby Jerozolimskiego, kapłana, bł. Filipa Rinaldi, kapłana, bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika
7:00+ Ryszard Rerak (od rodziny Danilczuk).
7:00+Ryszard Rerak-of. od rodziny Wysockich i Grażyna Chłopeniuk.
17:00O błogosławieństwo Boże, wszelkie potrzebne łaski i dar zdrowia dla Marii z okazji 70. urodzin.
Niedziela, 06 grudnia 2020
św. Mikołaja, biskupa
8:00+ Dariusza, Adam Jasina, Maria Chojecka, Helena Jasina
8:00+Hapońska Katarzyna-/2r/;Zygmunt,Jan Wasilewski
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00za parafian
17:00za zmarłych: Martę Korzan w 9 rocznicę śmieci i Jana Korzana w 2 rocznicę śmieci
Poniedziałek, 07 grudnia 2020
Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, św. Marii Józefy Rossello, dziewicy
7:00+ Przemysław Puszczało - od cioci Aliny z rodziną
7:00+ Irena Papuga /7 rocz./
17:00+Jarosz Jan-/4r/;
Wtorek, 08 grudnia 2020
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, św. Romaryka, opata
7:00+Ryszard Rerak-of od rodziny Karasińskich, Banasiaków, Kwidzyńskich
7:00+Ryszard Rerak-of od chrzestnej córki Chudzik Dominki, szawagierki Bogumiły Mojsyn z dziećmi.
17:00+ Regina, Marcelina i Józef Kowaschy; Antoni Chmura
Środa, 09 grudnia 2020
św. Juana Diego, św. Leokadii, dziewicy i męczennicy, św. Piotra Fourier, kapłana
7:00+Radosław Misiuk-/6m/;
7:00+Ryszard Rerak-of od Zofii Pietrusiewicz z dziećmi.
17:00+Zofia Patraj-/29r/; Józef,Maria,Stefania,Halina, Barbara,Stefan,Piotr
Czwartek, 10 grudnia 2020
św. Grzegorza III, papieża, Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej
7:00+Ryszard Rerak-of od szwagra Zbigniewa Florka z rodziną.
7:00+Ryszard Rerak-of od Tomasza Florka z rodziną i Andrzeja Sołtaczuk z rodzina z Rozęcina
17:00+ Antoni, Janina, Mirosława Świątkowski; Helena, Michał, Józef, Kaziemierz z rodz. Popków; Mieczysław Walczuk, Zdzisław Skalny
Piątek, 11 grudnia 2020
św. Damazego I, papieża, św. Marii Maravillas od Jezusa, dziewicy, św. Wicelina, biskupa, bł. Dawida, mnicha
7:00+Puchacz Jozef-/45r/, Marianna -/8r/;Marcin.
7:00+Ryszard Rerak-of od rodziny Mazurów
17:00W intencji Ojczyzny
17:00+Greniuk Marianna-/5r/;
Sobota, 12 grudnia 2020
św. Finiana, opata, bł. Hartmanna, biskupa, Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe
7:00+Jan Andrejuk-/11m/;
7:00Za zm. Jerzy Szewczyk w drugą rocznicę śmierci.
17:00+ Stanisław Litwińczuk /11m/
Niedziela, 13 grudnia 2020
Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennica, św. Odylii (Otylii), opatki
8:00+Bronisława Ciesielczuk-/r/;
8:00+Henryk Wojtiuk-/6r/;
9:30+Stanisława Krzaczek-/5r/; Rozalia i Leonard Kolanowie.
11:00za parafian
17:00+Stanisława, Stanisław Jakimiec, z rodz Jakimiec, Wiejak, Kominiarczuk, Chrząstek, Rzezinowskich.
Poniedziałek, 14 grudnia 2020
Wspomnienie św. Jana Od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła, św. Wenancjusza Fortunata, biskupa
7:00+Maria Zdebska-/38r/, Bronisław Zdebski
7:00+Teresa Ziemińska-of. od mieszkańców z bloku klatka III i IV.
17:00za ŚP zmarłych: Wandę Ożóg w 22 rocznicę śmierci i Władysława Ożóg
Wtorek, 15 grudnia 2020
św. Marii Crocifissa, dziewicy, bł. Jana Karola Steeb, kapłana
7:00+Józef Pilarczyk-/5m/
7:00+ Władysław (12 r. śm.) i Adela (1 r. śm.) Głowaccy.
17:00O wieczny odpoczynek dla ŚW pamięci Feliksy Churzępa w 16 rocznicę śmierci za zmarłych z rodziny Churzepów Torów Parizków Jolantę Baranowską
Środa, 16 grudnia 2020
św. Adelajdy, cesarzowej, bł. Marii od Aniołów, dziewicy, bł. Sebastiana Maggi, kapłana
7:00+ Władysław Maziarz-/6m/;
7:00+Franciszek Mazurkiewicz-/5m/;
17:00+ Roman Borkowski /1 rocz./
Czwartek, 17 grudnia 2020
św. Łazarza, biskupa, św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana, św. Jana z Mathy, kapłana
7:00+Józef i Katarzyna Obszyńscy,za rodzinę Obszyńskich.
7:00+Dariusz Dąbek,Zenon, Krystyna Dąbek
17:00+ Teresa Kot /12 rocz/ ++ z rodz. Kotów; Andrzej Góra; ++ z rodz. Górów
Piątek, 18 grudnia 2020
św. Auksencjusza, biskupa, św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat
7:00+Marcin Hapoński-/4m/;
7:00+ Feliksa Rębacz - od rodz. Hajkiewiczów
17:00+ Marek Kopera /5 rocz./; Stanisław Kopera; Olga i Jan Migas
17:00Bernard w 12 rocznicę śmierci, Izydora i zmarłych z rodziny Kisielewskich
Sobota, 19 grudnia 2020
św. Anastazego I, papieża, bł. Urbana V, papieża
7:00+Winiarczyk Marianna-/2r/,Jan,Wysocka Maria, Piotr.Mazurek Mariusz
7:00+ Kazimierz Traczuk (10 r. śm.), ++ z rodz. Traczuków; Małgorzata Masztalerczuk.
17:00+ Czesław Czerwiński (1 r. śm.)
Niedziela, 20 grudnia 2020
św. Dominika z Silos, opata, św. Makarego i Eugeniusza, kapłanów
8:00+Maria Patraj-/13r/;Helena, Stanisław Pałczynscy,z rodz Kuźminskich i Panasiewiczów.
9:30+ Antoni Denniak (18 r. śm.), Alina, ++ z rodz. Dyniaków i Wasiów.
11:00za parafian
17:00+ Sapija Kzimiera /6 rocz./
Poniedziałek, 21 grudnia 2020
św. Piotra Kanizjusza, kapłana i doktora Kościoła, bł. Piotra Friedhofen, zakonnika
7:00+ Feliksa i Aleksander Rębacz
7:00+ Leokadia Wójcik (od rodz. Tomiłów i Pawlaków).
17:00+Elżbieta Szymanek of. od dyrekcji i pracowników Przedszkola nr 1
Wtorek, 22 grudnia 2020
św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy
7:00+ Leokadia Wójcik (od rodz. Tetryczów z Szewni).
7:00+ Leokadia Wójcik (od rodz. Pąków i Lasków).
17:00Msza św. w intencji kochanej córki Irminy Jonak w pierwsza rocznicę śmierci o spokój Jej duszy i za wszystkich zmarłych z rodziny.
Środa, 23 grudnia 2020
św. Marii Małgorzaty d'Youville, św. Serwulusa
7:00+Krystyna Wołkowicz-/1r/, Bronisława Kuryło
7:00+ Feliksa Rębacz - od wnuczek od rodz. Maciejewkich i Hajkiewiczów
17:00Za Marcina Lackowskiego z okazji zbliżających się 11 urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
Czwartek, 24 grudnia 2020
Adama i Ewy, Wigilia Bożego Narodzenia
7:00W intencji zmarłej ukochanej cioci i matki chrzestnej Irminy Jonak w pierwszą rocznicę śmierci o spokój Jej duszy i przyjęcie do Królestwa Niebieskiego od Szymona, Maćka i Julki.
7:00+ Jan Węgrzyniak /10 rocz/; Antonina i Wojciech Węgrzyniak; Helea i Feliks Siek; Jan, Maria Chwedyk
7:00+Albina Wiech-/4m/;
24:00za parafian
Piątek, 25 grudnia 2020
św. Anastazji, św. Piotra Nolasco, kapłana, Boże Narodzenie
8:00+ Grażyna Żyła
9:30+Florek Bolesław-/12r/,Florek Adela-/23r/;
11:00W pierwszą rocznicę śmierci ukochanej siostry Irminy Jonak za spokój Jej duszy i przyjęcie do Królestwa Niebieskiego od siostry Anety i szwagra Michała
17:00Intencja dziękczynnna z okazji 1 rocz. urodzin Marka oraz 13 urodzin Nikoli z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie dla nich
Sobota, 26 grudnia 2020
święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika
8:00Intencja dziękczynna z okazji 30 rocz. ślubu Małgorzaty i Ireneusza Barańskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla nich
9:30+Janina , Szczepan Sitarz /im/; z rodz Sitraz, Romaniuk i Bojko
11:00O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Eugenii i Henryka Ciszewskich w 65 r. ślubu.
11:00O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Teresy i Czesława Stolarczyków w 60 rocz. slubu.
17:00+Tadeusz (6r.), Leontyna, Józef Djabinowie; Józefa, Stanisław Żuraw, Jakub, Julia Zalewscy.
Niedziela, 27 grudnia 2020
święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
8:00+ Danuta (30 r. śm.) i Henryk Pałys.
9:30Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej i ochronę św Michała.
11:00za parafian
17:00za ŚP zmarłych: Katarzynę, Marcina, Janinę i Alfreda Zubalów
Poniedziałek, 28 grudnia 2020
święto św. Młodzianków, męczenników
7:00+ Leokadia Wójcik (od chrześnicy Elżbiety Mojak)
7:00+ Leokadia Wójcik (od Heleny Kaczor, syna Artka, Andrzeja i Wnuków).
17:00+ Stefania Grzegorczyk (3 r. śm.), ++ z rodz. Grzegorczykow i Kozielewiczów
Wtorek, 29 grudnia 2020
św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika
7:00+ Dawid Kuczewski z racji imienin
7:00+ Piotr Klimkiewicz /50 rocz./; ++ z rodziny
17:00W 50 rocznicę śmierci Tadeusza Czajczyńskiego oraz za dusze zmarłych Stefanię Czajczyńską i Wandę Pietruszka
Środa, 30 grudnia 2020
św. Egwina, biskupa
7:00+Ryszard Rerak-/4m/;
7:00+ Leokadia Wójcik (od Elżbiety Jaworskiej).
17:00+ Jerzy Krasowski-/14r/;Józef, Bolesława Krasowscy.
Czwartek, 31 grudnia 2020
św. Katarzyny Laboure, dziewicy i zakonnicy, św. Sylwestera I, papieża
7:00+Elżbieta Szymanek-/5m/
7:00+Przemysław Puszczało /5 m-c/
17:00+Przemysław Puszczało-of. od matki chrzestnej z rodziną.
Piątek, 01 stycznia 2021
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
8:00za parafian
9:30+ Nowak Stanisław /9 rocz./; Stanisław Maciejewski
11:00+ Klementyna Flis, Szczepan Flis, Wiesław Flis
17:00Imieninowa za śp.Mieczyslawa Wołoszyn,oraz za Janinę Wołoszyn
Sobota, 02 stycznia 2021
Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, Wspomnienie św. Grzegorza z Nazjanzu
7:00+ Leokadia Wójcik (od Grażyny i Bożeny Kaczor).
7:00+ Wanda i Stanisław Banach
17:00+ Wiesław Misiak (4/12)
Niedziela, 03 stycznia 2021
św. Genowefy dziewicy, św. Józefa Marii Tomasi
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Krystyna Rodzik, Józef, Halina, Jadwiga, Dariusz
17:00+Sobestiańczyk Aniela-/20r/,Piotr-/28r/,
Poniedziałek, 04 stycznia 2021
św. Anieli z Foligno, św. Elżbiety Seton, św. Genowefy Torres Morales
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Teresa Ziemińska-of. od mieszkańców bloku Polna 24
Wtorek, 05 stycznia 2021
św. Edwarda Wyznawcy, św. Jana Nepomucena Neumanna, biskupa, św. Szymona Słupnika, bł. Dydaka Józefa z Kadyksu, bł. Marii Marceliny Darowskiej
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ stryj Stanisław (72 r. sm.) i siostra Helena (1 r. śm.) Bojarczukowie. Intencja od Barbary Iskra.
Środa, 06 stycznia 2021
Uroczystość Objawienie Pańskie - Trzech Króli
8:00za parafian
9:30Za zmarłych rodziców Michała i Tatianę, braci Mieczysława, Mikołaja, Artura i wszystkich zmarłych z rodziny Węgor.
11:00+Gwóźdż Jan -/2r/ o modlitwę proszą żona i dzieci.
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 07 stycznia 2021
św. Lucjana, św. Rajmunda z Penyafort
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Marianna Stankiewicz-/34r/, Walerian-/27r/, Lucjan Nadulski-/38r/, Anna Naduska-/26r/
Piątek, 08 stycznia 2021
św. Daniela Comboni, biskupa, św. Piotra Tomasza, biskupa, św. Seweryna z Noricum, św. Wawrzyńca Iustiniani, biskupa, bł. Eurozji Barban
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Lech Słoniec /2 rocz./
Sobota, 09 stycznia 2021
św. Adriana z Canterbury, opata, św. Andrzeja Corsini, biskupa, św. Juliana z Antiochii, męczennika, bł. Alicji le Clerc, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Zdzisław-Wiesław (jedna osoba) (34 r. śm.), Marian i Katarzyna Gębalowie.
Niedziela, 10 stycznia 2021
św. Grzegorza z Nyssy, biskupa i doktora Kościoła, św. Wilhelma z Bourges, biskupa
8:00za parafian
9:30+ Jan Klain /32 rocz./; Wiktoria i Jan Klain
11:00+Jan Andrejuk-/1r/;
17:00+ Dariusz Miazga (8 r. śm.)
Poniedziałek, 11 stycznia 2021
św. Honoraty, dziewicy, św. Teodozjusza, opata
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Adam Sobolewski /5 rocz; + Marianna Sobolewska; Katarzyna Czajka, Rozalia i Janina Czajka
Wtorek, 12 stycznia 2021
św. Antoniego Marii Pucci, kapłana, św. Arkadiusza, męczennika, św. Bernarda z Corleone, zakonnika, św. Elreda z Rievaulx, opata, św. Małgorzaty Bourgeoys, dziewicy, św. Marcina z León, św. Tacjany, męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Helena, Witold z rodz Onisk, Rzeczkowskich i Szlachta
Środa, 13 stycznia 2021
św. Hilarego z Poitiers, biskupa i doktora Kościoła, bł. Weroniki Nagroni
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Katarzyna Gwardeńczuk; Jan, Regina i Józef Lipscy
Czwartek, 14 stycznia 2021
św. Feliksa z Noli, kapłana, bł. Odoryka z Pordenone, bł. Piotra Donders
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Zdzisław Kowalczyk; Mirosław Kowalczyk; Józef i Józefa Mosek; Helena i Stanisław Kowalczyk
Piątek, 15 stycznia 2021
św. Arnolda Janssena - założyciela Zgromadzenia Słowa Bożego, św. Franciszka Capillasa, kapłana i Towarzyszy, męczenników chińskich, św. Maura i Placyda, uczniów św. Benedykta, św. Pawła z Teb, pustelnika, bł. Alojzego Variara
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Józef Pilarczyk-/6m/,Janina -/3r/;
17:00za Jana Korzeniowskiego w41 rocznicę śmierci i za zmarłych z Rodziny
Sobota, 16 stycznia 2021
św. Berarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich, św. Honorata, biskupa, św. Joanny z Balneo, dziewicy, św. Marcelego I, papieża i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+ Władysław Maziarz-/7m/;
17:00+ Zofia (12 r. śm.), Józef (76 r. sm.), Ryszard i Beata Hulaniccy.
Niedziela, 17 stycznia 2021
Wspomnienie św. Antoniego, opata
8:00+ Stanisław Litwińczuk /1 rocz./
9:30Za zmarłych Ewa i Henryk Danilczuk
11:00za parafian
17:00+Stanisław, Julia,Jan,Eudoksja Panasiewicz,Andrzej, Magdalena Stefan Koziccy,Edward Bondyra i wszystkich zmarłych z rodziny
Poniedziałek, 18 stycznia 2021
św. Małgorzata Węgierskiej, dziewicy, bł. Reginy Protmann, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 19 stycznia 2021
Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, św. Henryka z Uppsali, biskupa i męczennika, św. Kanuta Lewarda, króla i męczennika, św. Makarego Wielkiego, opata, św. Mariusza, męczennika, bł. Jakuba Salesa, Wilhelma Saltemouche i innych męczenników jezuickich
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 20 stycznia 2021
św. Eustachi Calafato, dziewicy, św. Fabiana, papieża i męczennika, św. Sebastiana, męczennika, bł. Angela Paoli, bł. Euzebiusza z Ostrzyhomia
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 21 stycznia 2021
Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Janina Pilarczyk-/3r/;
Piątek, 22 stycznia 2021
św. Wincentego Pallottiego, św. Wincentego, diakona i męczennika, bł. Laury Vicuna, dziewicy, bł. Wilhelma Józefa Chaminade
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 23 stycznia 2021
św. Ildefonsa, biskupa, bł. Henryka Suzo, bł. Mikołaja Grossa, męczennika, bł. Wincentego Lewoniuk i Towarzyszy, męczenników z Pratulina
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Ryszard Siek /12 rocz./
Niedziela, 24 stycznia 2021
Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, bł. Pauli Gambary Costy, tercjarki
8:00za parafian
9:30+ Maria Zając, Kazimierz, Teofila, Antoni Lebiedowicz.
11:00+Albina Wiech-/5m/;
11:00+Danuta Paszek-/1r/; od meża i córek z rodzinami.
17:00+Chromik Barbara-/6r/,Marian Gula,Janina, Kazimierz Mulawka
Poniedziałek, 25 stycznia 2021
święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 26 stycznia 2021
Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, św. Pauli, św. Roberta, Alberyka i Stefana, opatów
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 27 stycznia 2021
Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, św. Henryka de Ossó y Cervelló
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 28 stycznia 2021
Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 29 stycznia 2021
św. Anieli Merici, dziewicy, św. Józefa Freinademetza, kapłana, św. Sulpicjusza Sewera, biskupa, św. Walerego, biskupa, bł. Archanieli Girlani, dziewicy, bł. Bolesławy Lament, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 30 stycznia 2021
św. Hiacynty, dziewicy, św. Teofila, męczennika, bł. Bronisława Markiewicza, kapłana
7:00+Przemysław Puszczało /6 m-c/
7:00+Ryszard Rerak-/5m/;
17:00I ROCZNICA ŚMIERCI MARII WASYLCZUK oraz 17 ROCZNICA ŚMIERCI WŁADYSŁAWA WASYLCZUKA
17:00+Bogusław Ciesielczuk-/4r/;
Niedziela, 31 stycznia 2021
Wspomnienie św. Jana Bosko
8:00za parafian
9:30Rocznica śmierci 13 Lucjan Miazga 49 Genowefa Miazga 8 Dariusz Miazga
11:00dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Weroniki w 16 rocznicę urodzin oraz dla rodziców i rodzeństwa.
17:00+Elżbieta Szymanek-/6m/;
Poniedziałek, 01 lutego 2021
św. Brygidy z Kildare, dziewicy, św. Rajmunda z Fitero, opata, św. Weridiana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 02 lutego 2021
święto Święto Ofiarowania Pańskiego
8:00+ Stanisław i Wanda Banach
11:00+ Wiesław Misiak (5/12).
17:00w druga rocznice smierci Stanisław Kot,oraz za Irene Kot, Wande, Teofile i Stanisława Walikowskich
Środa, 03 lutego 2021
św. Błażeja, biskupa i męczennika, św. Marii Klaudyny od św. Ignacego Thevenet, dziewicy, św. Oskara, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00w trakcie rezerwowania
Czwartek, 04 lutego 2021
św. Józefa z Leonissy, kapłana, św. Jana de Brito, kapłana i męczennika, św. Joanny de Valois, św. Katarzyny Ricci, dziewicy, św. Marii de Mattias, dziewicy, św. Weroniki
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Władysław Bojko /25 rocz./; ++ z rodz. Bojko i Sitarzów
Piątek, 05 lutego 2021
Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Paulina Małek-/21r/,Adam Małek z rodz Małek i Horeckich.
Sobota, 06 lutego 2021
Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, św. Doroty, dziewicy i męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Drączkowska Genowefa-/52r/,
17:00Św. P .Maria Słotwińska pierwsza rocznica odejścia do Pana. Mszę zamówiła Magda Słotwińska z mamą.
Niedziela, 07 lutego 2021
św. Gwaryna, biskupa, św. Jana z Triory, kapłana i męczennika, św. Kolety z Corbie, dziewicy, św. Ryszarda, św. Teodora, żołnierza, męczennika, bł. Piusa IX, papieża
8:00za parafian
8:00+Teresa Będkowska-/2r/;
9:30O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE DARY DUCHA ŚW. I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA ELISABBETY W OSIEMNASTĄ ROCZNICĘ URODZN.
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+ Maria Klain; Jakub i Hania Klain
17:00+ Bronisława /8 rocz./ i Władysław /28 rocz./ Kotyło; ++ z rodz. Kotyłów i Mączków
Poniedziałek, 08 lutego 2021
św. Hieronima Emiliani, św. Idziego Marii od św. Józefa, zakonnika, św. Józefiny Bakhita, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 09 lutego 2021
św. Apolonii, dziewicy i męczennicy, bł. Anny Katarzyny Emmerich, dziewicy, bł. Euzebii Palominy Yenes, dziewicy, bł. Leopolda z Alpandeire, zakonnika, bł. Mariana Szkota, opata
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
9:30+Proć Ryszard -/10r/, Zygmunt-/25r/, Jolanta Proć
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 10 lutego 2021
Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy, bł. Alojzego Wiktora Stepinac, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 11 lutego 2021
św. Benedykta z Anianu, opata, św. Grzegorza II, papieża, św. Teodory II, Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 12 lutego 2021
św. Melecjusza, patriarchy, bł. Humbeliny, mniszki, bł. Józefa Eulalio Valds, zakonnika, bł. Reginalda z Orleanu, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Jan Pirogowicz-/48r/,Maria,Stanisław,z rodz Pirogowicz.
17:00+ Greniuk Jan - pierwsza rocznica śmierci
Sobota, 13 lutego 2021
św. Eulogiusza, patriarchy, bł. Jordana z Saksonii, zakonnika, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 14 lutego 2021
Wspomnienie św. Cyryla i Metodego - patronów Europy, św. Walentego, biskupa i męczennika
8:00+ Stanisław Litwińczuk /13m/
9:30Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie w 50 r. ślubu Czesławy i Stanisława Mosek.
11:00za parafian
17:00+Marianna-/16r/,Stanisław Małysz,Helena,Konstanty Trześniowskich,Marian Kurzawa, Bogusław Ciesielczuk zm z rodz.
Poniedziałek, 15 lutego 2021
św. Klaudiusza de la Colombiere, kapłana, św. Zygfryda, biskupa, bł. Michała Sopoćko, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 16 lutego 2021
św. Daniela, męczennika, św. Juliany, dziewicy i męczennicy, bł. Piotra z Castelnau, mnicha i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+ Władysław Maziarz-/8m/;
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 17 lutego 2021
Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 18 lutego 2021
św. Flawiana, patriarchy, św. Konstancji, św. Teotoniusza, zakonnika, bł. Jana z Fiesoli (Fra Angelico), kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 19 lutego 2021
św. Konrada z Piacenzy, pustelnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Zbigniew Bronicki /6 rocz./; Maria i Adolf Broniccy
Sobota, 20 lutego 2021
św. Eleuteriusza, biskupa, św. Zenobiusza, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 21 lutego 2021
św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła
8:00za parafian
8:00+ Stanisława Stolarczuk-/14r/,Michał, Kułaczkowscy Marianna,Antoni, Czesław.
9:30Za zmarłych Zofię, Stefanię, Ludwika, Bolesława, Jadwigę, Tadeusza z rodziny Puzio.
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 22 lutego 2021
święto Katedry św. Piotra Apostoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 23 lutego 2021
Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika, bł. Izabeli Francuskiej, dziewicy, bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 24 lutego 2021
św. Etelberta, św. Marka Marconiego, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 25 lutego 2021
św. Cezarego z Nazjanzu, pustelnika, św. męczenników Alojzego Versiglia, biskupa i Kaliksta Caravario, kapłana, św. Tarazjusza, patriarchy, bł. Dominika Lentiniego, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 26 lutego 2021
św. Aleksandra, biskupa, św. Pauli Montal, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 27 lutego 2021
św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej, zakonnika, św. Leandera, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 28 lutego 2021
św. Hilarego I, papieża
8:00za parafian
9:30+Elżbieta Szymanek-/7m/;
11:00+Ryszard Rerak-/6m/;
17:00+Przemysław Puszczało /7 m-c/
Poniedziałek, 01 marca 2021
św. Albina, biskupa, św. Feliksa III, papieża
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+ Edward /2 rocz./, Marianna /14 rocz./ z rodz. Wojda; ich rodzeństwo i rodziców
17:00+Albina Wiech z racji imienin of. od sąsiadki
Wtorek, 02 marca 2021
św. Agnieszki z Pragi, bł. Karola, męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
17:00+ Helena, Kazimiera, Teodor, Adam Łukijaniec
Środa, 03 marca 2021
św. Kunegundy, zakonnicy, św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy
7:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
7:00+Romualda Mociaka 22 r.śm. + Stefanię Mociak 8 r.śm oraz zmarłych z rodziny Mociaków i Maziarzów.
17:00+ Wiesław Misiak (6/12)
Czwartek, 04 marca 2021
święto św. Kazimierza Królewicza, bł. Jana Antoniego Farinay biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Piątek, 05 marca 2021
św. Jana Józefa od Krzyża, zakonnika, św. Wirgiliusza z Arles, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
17:00+ Antoni Borkowski /2 rocz./
Sobota, 06 marca 2021
św. Olegariusza, biskupa, św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy
8:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
9:30Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Stanisław Omelczuk 1 r.
Niedziela, 07 marca 2021
Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty
8:00za parafian
9:30+ Zbysław (16 r. śm.), Helena, Aleksander, Jan Pieczkowscy.
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Niedbała Janina-/9r/, Jozef, Maria, Andrzej Niedbała,Akulina, Stanisław Jańczuk
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Poniedziałek, 08 marca 2021
św. Beaty, dziewicy i męczennicy, św. Jana Bożego, św. Stefana z Obazine, opata
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
9:30+Albina i Antoni Wiech-/greg/
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 09 marca 2021
św. Dominika Savio, św. Franciszki Rzymianki
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Środa, 10 marca 2021
św. Czterdziestu Męczenników z Sebasty, św. Makarego, biskupa, św. Symplicjusza I, papieża
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Czwartek, 11 marca 2021
św. Konstantyna, kapłana, św. Sofroniusza, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Piątek, 12 marca 2021
św. Alojzego Orione, kapłana, św. Maksymiliana, męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Sobota, 13 marca 2021
św. Krystyny, męczennicy, św. Nicefora, biskupa, św. Patrycji z Nikomedii, męczennicy
7:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
17:00Czesław Świstowski 2 rocznica śmierci
17:00+ Mirosław Kowalczyk /1 rocz./
Niedziela, 14 marca 2021
św. Matyldy
8:00+ Stanisław Litwińczuk /14m/
8:00+Migas Waldemar-/23r/, zmarłych z rodziny.
9:30za parafian
11:00+Teresa Dyrda-/4r/;
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Poniedziałek, 15 marca 2021
św. Klemensa Marii Hofbauera, kapłana, św. Ludwiki de Marillac, zakonnicy, bł. Artemidesa Zatti, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Wtorek, 16 marca 2021
św. Gabriela Lalemant, zakonnika i męczennika, św. Renata Goupil, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Środa, 17 marca 2021
św. Gertrudy, św. Patryka, biskupa
7:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
7:00+Jan Bajda-/13r/,Stanisława,Maria,Stefan, z rodz Bajdów.
17:00+ Zbigniew Greniuk (im.)
Czwartek, 18 marca 2021
św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Edwarda, męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Piątek, 19 marca 2021
Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, bł. Marcelego Callo, męczennika
8:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
11:00+ Józefa Kapluk, Józef Grzyb.
17:00+ Małgorzata Masztalerczuk i Kazimierz Traczuk
Sobota, 20 marca 2021
św. Aleksandry, męczennicy, św. Herberta, pustelnika, św. Maurycego Csak, męczennika, św. Wolframa, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
17:00+ Bolesław (59 r. sm.) i Barbara Gruda.
Niedziela, 21 marca 2021
św. Benedykta od Bożej Opatrzności Cambiagio Frassinello, św. Mikołaja z Flue, pustelnika
8:00za parafian
8:00Krystyna Migas 9r. Tadeusz 6r śmierci.
9:30+Albina i Antoni Wiech-/greg/
11:00W 9 rocznicę śmierci - Aleksandra Hałas.
17:00Za zmarłych:ś.p Stanisławę Bachanek w 8 rocznicę śmierci i ś.p Joannę Marciniak w 2 rocznicę śmierci
Poniedziałek, 22 marca 2021
św. Zachariasza, papieża
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Wtorek, 23 marca 2021
św. Józefa Orioli, kapłana, św. Rafki, dziewicy, św. Turybiusza z Mongrovejo, biskupa, Apostoła Ameryki Południowej, bł. Metodego Dominika Trćka, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Środa, 24 marca 2021
św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Czwartek, 25 marca 2021
św. Prokopa, kapłana, bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy
7:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
7:00O dar Nieba dla śp Marii Markowiec w dniu imienin
17:00+ Antoni Borkowski-/r/;
Piątek, 26 marca 2021
św. Brauliona, biskupa, św. Dobrego Łotra (Dyzmy), św. Ludgera, biskupa, bł. Tomasza z Costacciaro
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Sobota, 27 marca 2021
św. Ernesta, opata i męczennika, św. Ruperta, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Niedziela, 28 marca 2021
św. Guntrama, króla, bł. Joanny Marii de Maille
8:00za parafian
8:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
9:30+Wincenty Panasiewicz-/37r/,Anna, Piotr Panasiewicz.
11:00Intencja dziękczynna z okazji 22 urodzin Kacpra z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego
17:00śp Józefa Magdziaka w 19 rocznice śmierci Szczepana Kazimiere Magdziaków śp Edwarda Siekierdę w 15 rocznice śmierci i Emilię Siekierdę
Poniedziałek, 29 marca 2021
św. Bertolda, kapłana, św. Stefana IX, papieża, św. Wilhelma Temperiusza, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
17:00+ Władysław Kalisiewicz
Wtorek, 30 marca 2021
św. Leonarda Murialdo, kapłana, bł. Amadeusza IX Sabaudzkiego
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Ryszard Rerak-/7m/;
17:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
Środa, 31 marca 2021
św. Balbiny, dziewicy i męczennicy, św. Beniamina, diakona i męczennika
7:00+Elżbieta Szymanek-/8m/;
7:00+Albina i Antoni Wiech-/greg/
17:00+Przemysław Puszczało /8 m-c/
Czwartek, 01 kwietnia 2021
św. Hugo, biskupa, św. Noniusza Alwareza Pereira, zakonnika
18:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
18:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
18:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 02 kwietnia 2021
św. Franciszka z Paoli, pustelnika
17:00Nabożeństwo Wielkiego Piątku
Sobota, 03 kwietnia 2021
św. Ryszarda de Wyche, biskupa
20:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
20:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
20:00+ Wiesław Misiak (7/12).
Niedziela, 04 kwietnia 2021
św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła
6:00za parafian
9:30+ Rafał Rybak /17 rocz.; ++ z rodz. Rybaków
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00ŚP-Andrzej Sieńko-/5r/;
17:00+ Ireneusz Łomański, ++ z roz. Łomańskich, Przybylskich i Szczurów.
Poniedziałek, 05 kwietnia 2021
św. Katarzyny Thomas, dziewicy, św. Marii Krescencji Höss, dziewicy, św. Wincentego Ferreriusza, kapłana, bł. Julianny z Mont Cornillon, pustelnicy
8:00+Michał Stolarczuk-35r/,Stanisłaawa, Katarzyna, Piotr
9:30Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 06 kwietnia 2021
św. Prudencjusza, biskupa, św. Wilhelma z Paryża, opata
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Danuta (4 r. śm.) i Ryszard Borysowie.
Środa, 07 kwietnia 2021
Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 08 kwietnia 2021
św. Dionizego, biskupa i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 09 kwietnia 2021
św. Gaucheriusza, kapłana, św. Marii, żony Kleofasa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 10 kwietnia 2021
św. Fulberta, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
16:00Msza św ślubna Aleksandra Hojda- Daniel Szopa.
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 11 kwietnia 2021
św. Gemmy Galgani, dziewicy
8:00za parafian
9:30za ŚP zmarłych: Feliksa Biziora w 41 rocznicę śmierci i Barbarę Bizior
11:00Za zmarłych Izabela 13r, Piotr Sawiccy
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
św. Juliusza I, papieża, św. Zenona z Werony, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 13 kwietnia 2021
św. Marcina I, papieża i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00w trakcie rezerwowania
Środa, 14 kwietnia 2021
św. Waleriana, męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 15 kwietnia 2021
św. Anastazji i Bazylissy, męczennic
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Przemysław Puszczało /ur/
Piątek, 16 kwietnia 2021
św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy, św. Marii Bernadetty Soubirous, dziewicy i zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 17 kwietnia 2021
św. Katarzyny Tekakwitha, bł. Baptysty Spagnoli, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 18 kwietnia 2021
św. Ryszarda Pampuri, zakonnika, bł. Marii od Wcielenia, zakonnicy
8:00+ Stanisław Litwińczuk /15m/
9:30+Tadeusz Zięba/18r/;
11:00za parafian
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 19 kwietnia 2021
św. Ekspedyta, męczennika, św. Leona IX, papieża
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 20 kwietnia 2021
św. Agnieszki z Montepulciano, dziewicy i zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 21 kwietnia 2021
św. Anzelma z Canterbury, biskupa i doktora Kościoła, św. Konrada z Parzham, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 22 kwietnia 2021
św. Agapita I, papieża, bł. Idziego z Asyżu, mnicha
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 23 kwietnia 2021
Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 24 kwietnia 2021
św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika, św. Franki, dziewicy, św. Jerzego, męczennika, bł. Teresy Marii od Krzyża (Manetti), dziewicy, Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 25 kwietnia 2021
święto św. Marka, Ewangelisty
8:00za parafian
8:00+Edmund Cisielczuk-/r/;
9:30Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00+Waldemar Onyszczuk-/4r/,
11:00+Onyszczuk Jacek-/10r/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 26 kwietnia 2021
św. Kleta, papieża, św. Piotra Betancur, zakonnika, bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów, Najświętszej Maryi Panny Matki Dobrej Rady
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 27 kwietnia 2021
św. Zyty, dziewicy, bł. Aszarda, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 28 kwietnia 2021
św. Joanny Beretta Molla, św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, kapłana, św. Piotra Chanel, męczennika, misjonarza Polinezji, bł. Luchezjusza z Poggibonsi
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 29 kwietnia 2021
święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Bogusław Ciesielczuk, Marian Kurzawa z racji imienin
Piątek, 30 kwietnia 2021
św. Aldobranda, biskupa, św. Gualfarda, św. Józefa Benedykta Cottolengo, kapłana, św. Piusa V, papieża, bł. Marii od Wcielenia Guyard-Martin, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Przemysław Puszczało /9 m-c/
Sobota, 01 maja 2021
św. Augusta Schoefflera, męczennika, św. Józefa, Rzemieślnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
15:00Msza św ślubna Tereszkiewicz Agata-Adrian Gnasiuk
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 02 maja 2021
Wspomnienie św. Atanazego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Zygmunta, króla i męczennika
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+ Krystyna, Teresa, Julia, Edward, Stanisław, Mieczysław i Czesław z rodz. Fabianów
17:00+ Wiesław Misiak (8/12)
Poniedziałek, 03 maja 2021
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
9:30+ Jadwiga Korneluk /10 rocz./
11:00+Stanisław-/27r/,Marianna,Feliksa,Feliks Małysz,Marian Kurzawa,Bogusław Ciesielczuk zm z rodziny.
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 04 maja 2021
Wspomnienie św. Floriana, żołnierza i męczennika, św. Józefa Marii Rubio, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 05 maja 2021
św. Anioła, kapłana i męczennika, św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana, bł. Marii Katarzyny Troiani, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 06 maja 2021
święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 07 maja 2021
bł. Gizeli, Najświętszej Maryi Panny, Matki Łaski Bożej
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 08 maja 2021
Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski
8:00Piech Stanisław,Feliksa,Władysław oraz Katarzyna i Michał Węgorek
11:00+Stanisław Kowalczyk-/im/,Helena,Stefania z rodz Kowalczyk.
17:00+ Lucyna Gabryś (1 r. śm).
Niedziela, 09 maja 2021
św. Katarzyny Mammolini, dziewicy, św. Pachomiusza Starszego, pustelnika
8:00+ Jacek Jakubowski /4 rocz./; Maria i Jerzy Jakubowscy
9:30+ Maria i Stanisław Krawczyk
10:00I Komunia św-za parafian
12:00+ Stefan Mączka-/2r/; z rodz Mączka,Kopciowski,Nocek,Napłoszek, Zubik
17:00+ Marianna Mamełka /15 rocz./; Józef Mamełka /17 rocz./
Poniedziałek, 10 maja 2021
św. Antonina z Florencji, biskupa, św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła, bł. Beatrycze d'Este, mniszki
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Mirosław Szuper-/6r/;
Wtorek, 11 maja 2021
św. Ignacego z Laconi, zakonnika, św. Mamerta, biskupa, św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 12 maja 2021
św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana, św. męczenników Nereusza i Achillesa, św. Pankracego, męczennika, bł. Juty z Bielczyn
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 13 maja 2021
św. Serwacego, biskupa, Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 14 maja 2021
święto św. Macieja Apostoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 15 maja 2021
św. Izydora Oracza, św. Małgorzaty z Kortony, św. Zofii, wdowy i męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Wacław (3 r. śm.), Teodora, Władysław Krzaczkowie.
17:00+ Zofia, Władysław, Henryk, Tekla Wojtiuk
Niedziela, 16 maja 2021
Wspomnienie św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski, św. Szymona Stocka, zakonnika
8:00+ Stanisław Litwińczuk /16m/
9:30+ Dul Zofia, Władysława, Jan, Ewa, Jan, Helena i Andrzej
11:00+ Henryk Ligaj /3 rocz./
17:00za parafian
Poniedziałek, 17 maja 2021
św. Paschalisa Baylon, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 18 maja 2021
św. Eryka IX Jedvardssona, króla, św. Feliksa z Cantalice, zakonnika, św. Jana I, papieża i męczennika, bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 19 maja 2021
św. Iwo Helory, kapłana, św. Kryspina z Viterbo, zakonnika, św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika, św. Urbana I, papieża
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 20 maja 2021
św. Bernardyna ze Sieny, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 21 maja 2021
św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa, św. Iwo z Chartres, biskupa, św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika, św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników, bł. Jacka Cormier, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 22 maja 2021
św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy, św. Rity z Cascia, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 23 maja 2021
św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa
8:00Marianna ,Jadwiga, Witold Szura
9:30+ Wanda Klain /12 rocz./
12:00za parafian
17:00+ Henryk, Antonina, Michał z rodz. Zająców.
Poniedziałek, 24 maja 2021
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, św. Donacjana i Rogacjana, męczenników
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
10:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 25 maja 2021
św. Bedy Czcigodnego, kapłana i doktora Kościoła, św. Grzegorza VII, papieża, św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 26 maja 2021
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Gruda Barbara, Greniuk Marianna
Czwartek, 27 maja 2021
św. Augustyna z Canterbury, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 28 maja 2021
św. Germana z Paryża, biskupa, św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 29 maja 2021
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Grażyna Laube /13 rocz./; ++ rodz. Laube i Mirockich.
Niedziela, 30 maja 2021
św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika, św. Joanny d'Arc, dziewicy, św. Zdzisławy Czeskiej
8:00za parafian
9:30+ Feliksa (8 r.ś) i Czesław Górak
11:00ŚP. Józef Słowiński 6r.Władysław i Leontyna Słotwińscy, Waldemar i Janina Nowak.
17:00+Pietruk Władysław-/21r/,
Poniedziałek, 31 maja 2021
święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, 124 koreańskich męczenników, św. Kamili Baptysty Varano, dziewicy i zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
7:00+Przemysław Puszczało /10 m-c/
17:00Za śp. BRONISŁAWĘ ZIĘBA w II rocznicę śmierci, STEFANA, ROBERTA I WOJCIECHA
Wtorek, 01 czerwca 2021
Wspomnienie św. Justyna, męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 02 czerwca 2021
św. Feliksa z Nikozji, zakonnika, św. męczenników Marcelina i Piotra, bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy, Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Wiesław Misiak (9/12).
Czwartek, 03 czerwca 2021
Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, św. Jana Grande, zakonnika, św. Klotyldy
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
10:00za parafian
16:00Msza św ślubna Magdalena Marciniak-Ernest Marciniak
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 04 czerwca 2021
św. Franciszka Caracciolo, kapłana, św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 05 czerwca 2021
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
16:00Florkiewicz Krystiana-Florkiewicz Jarosław-ślub.
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 06 czerwca 2021
św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana, św. Norberta, biskupa, bł. Marii Karłowska, zakonnicy
8:00za parafian
9:30+ Stanisław Ogonowski /5 rocz./; ++ z rodz. Jaśkowiec: Maria /33 rocz./; Paweł /41 rocz./; Zdzisław /10 rocz./
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+ Dziaduszek Mieczyław i Weronika /rocz./; Stanisłąw Stadnicki
17:00+ Antonina, Eugenia, Michał, Józef, Czesław z rodz. Dąbrowskich
Poniedziałek, 07 czerwca 2021
św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa, św. Roberta z Newminster, opata, bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 08 czerwca 2021
Wspomnienie św. Jadwigi Królowej, św. Medarda, biskupa, św. Wilhelma z Yorku, biskupa, bł. dziewic Diany i Cecylii
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 09 czerwca 2021
św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła, św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata, bł. Anny Marii Taigi, tercjarki, bł. Józefa de Anchieta, kapłana, bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 10 czerwca 2021
Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa, bł. Jana Dominici, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 11 czerwca 2021
Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, św. Paryzjusza, pustelnika, św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Teodor, Helena, Kazimiera, Adam z rodziny Łukijaniec oraz Henryk, Zofia, Władysław, Tekla z rodziny Wojtiuk
Sobota, 12 czerwca 2021
św. Benedykta Menni, kapłana, św. Kaspra Bertoni, kapłana, św. Leona III, papieża, św. Onufrego Wielkiego, pustelnika, bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej, bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 13 czerwca 2021
Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła
8:00+ Stanisław Litwińczuk /17m/
9:30+Gabryś Zygmunt-/11r/
11:00za parafian
17:00+Antonina, Władysław Palak
Poniedziałek, 14 czerwca 2021
Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, św. Metodego Wyznawcy, patriarchy, bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 15 czerwca 2021
Wspomnienie bł. Jolenty, księżnej, zakonnicy, św. Bernarda z Menthon, zakonnika, św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy, św. Wita, męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 16 czerwca 2021
św. Benona, biskupa, św. Lutgardy, dziewicy, bł. Floridy Cevoli, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 17 czerwca 2021
Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, św. Aliny z Forest, męczennicy, św. Grzegorza Barbarigo, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 18 czerwca 2021
św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 19 czerwca 2021
św. męczenników Gerwazego i Protazego, św. Romualda z Camaldoli, opata, bł. Tomasza Woodhouse, męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 20 czerwca 2021
św. Wincenty Gerozy, dziewicy, bł. Benigny, dziewicy i męczennicy, bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika
8:00za parafian
9:30Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 21 czerwca 2021
Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, Najświętszej Maryi Panny Opolskiej, Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 22 czerwca 2021
św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More - męczenników, św. Paulina z Noli, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 23 czerwca 2021
św. Józefa Cafasso, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 24 czerwca 2021
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
7:00+ Marek Szydłowski /4 rocz./
17:00+ Jan i Maria Chwedyk; Helena i Feliks Siek
Piątek, 25 czerwca 2021
św. Wilhelma z Vercelli, opata, bł. Doroty z Mątowów, bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy, Najświętszej Maryi Panny Gostyńskiej
7:00+ Grażyna Żyła (4 r. śm.)
16:00Ślub Katarzyna Nej - Przemysław Obuchiewicz
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 26 czerwca 2021
św. Josemar Escriv de Balaguer, kapłana, św. męczenników Jana i Pawła, św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana, bł. Andrzeja Jacka Longhin, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Lidii w 11 urodziny
Niedziela, 27 czerwca 2021
św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Emmy z Gurk, Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
8:00za parafian
9:30+ Jan, Halina Zagała - z racji imienin
11:00+ Władysław Bojko /imieninowa/; ++ z rodz. Bojko i Sitarzów
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 28 czerwca 2021
Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, bł. Jakuba z Ghaziru, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 29 czerwca 2021
Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00W intencji ks. Piotra o Boże błogosławieństwo.
Środa, 30 czerwca 2021
św. Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego, św. Władysława, bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana, bł. Rajmunda Lull, męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Przemysław Puszczało /11 m-c/
Czwartek, 01 lipca 2021
św. Ottona z Bambergu, biskupa, św. Teobalda z Provins, pustelnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 02 lipca 2021
św. Bernardyna Realino, kapłana, Najświętszej Maryi Panny Kodeńskiej Matki Jedności, Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej, Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Wiesław Misiak (10/12).
Sobota, 03 lipca 2021
święto św. Tomasza Apostoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 04 lipca 2021
św. Elżbiety Portugalskiej, królowej, bł. Marii od Ukrzyżowanego (Curcio), zakonnicy, bł. Piotra Jerzego Frassatiego, tercjarza
8:00za parafian
8:00Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
9:30+ Katarzyna (9 r. śm.), Zenon, Januszek, Adam Wielogórscy; ++ z rodzin Wielogórskich, Przybylskich i Szczurów.
11:00Dziękczynna z okazji 24 rocznicy ślubu Wioli i Piotra z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę św Józefa dla rodziny.
17:00+ Greniuk Zbigniew - 12 rocznica śmierci.
Poniedziałek, 05 lipca 2021
św. Antoniego Marii Zaccarii, kapłana i zakonnika, św. Atanazego z góry Athos, opata, św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 06 lipca 2021
Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i zakonnicy, św. Dominiki, dziewicy i męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 07 lipca 2021
św. męczenników Grzegorza Grassi biskupa, Herminii dziewicy i Towarzyszy, bł. Benedykta XI, papieża, bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 08 lipca 2021
Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana, św. Edgara Spokojnego, króla, św. Eugeniusza III, papieża, św. Kiliana, biskupa i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 09 lipca 2021
św. Jana z Kolonii kapłana, Jana z Osterwijk, Mikołaja Pick, Willada i Towarzyszy - męczenników z Gorkum, św. męczenników Augustyna Zhao Rong i Leona Mangin, kapłanów i Towarzyszy, św. Weroniki Giuliani, dziewicy, bł. Joanny Scopelli, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 10 lipca 2021
św. Antoniego Peczerskiego, opata, św. Jana Gwalberta, opata
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 11 lipca 2021
święto św. Benedykta z Nursji, opata, patrona Europy, św. Olgi Mądrej, księżnej
8:00za parafian
9:30Msza św dziękczynna w 6 urodziny Martynki.
11:00+ Anna Wyrykowska; ++ z rodz. Wyrykowskich i Migasów
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 12 lipca 2021
Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00w trakcie rezerwowania
Wtorek, 13 lipca 2021
Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, św. Klelii Barbieri, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 14 lipca 2021
św. Franciszka Solano, kapłana, św. Henryka II, św. Kamila de Lellis, kapłana i zakonnika, św. męczenników Jana Jones i Jana Wall, kapłanów, bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy, bł. Jakuba de Voragine, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 15 lipca 2021
Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, św. Pompiliusza Marii Pirotti, kapłana, św. Włodzimierza I Wielkiego
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Henryk Wojtiuk /im/
Piątek, 16 lipca 2021
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, św. dziewic i męczennic z Orange, św. Marii Magdaleny Postel, dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 17 lipca 2021
św. Aleksego, wyznawcy, bł. dziewic i męczennic Teresy od św. Augustyna i Towarzyszki, bł. Pawła Piotra Gojdi, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 18 lipca 2021
św. Szymona z Lipnicy, kapłana
8:00+ Stanisław Litwińczuk /18m/
9:30+ Henryk (12 r. śm.) i Danuta Pałys.
11:00za parafian
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 19 lipca 2021
św. Makryny Młodszej, św. Symmacha, papieża, bł. Ludwiki z Sabaudii, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 20 lipca 2021
Wspomnienie bł. Czesława, kapłana, św. Małgorzaty z Antiochii Pizydyjskiej, dziewicy i męczennicy, św. Torlaka Thorhallsson, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 21 lipca 2021
św. Apolinarego, biskupa i męczennika, św. Wawrzyńca z Brindisi, kapłana i doktora Kościoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 22 lipca 2021
Wspomnienie św. Marii Magdaleny
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 23 lipca 2021
święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy, św. Jana Kasjana, bł. Wasyla Hopko, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Anna Bronicka (5 r. śm.) int. od córki, syna i męża.
Sobota, 24 lipca 2021
Wspomnienie św. Kingi, dziewicy, św. Krystyny z Bolseny, dziewicy i męczennicy, bł. dziewic i męczennic Marii Pilar, Teresy i Marii Angeles, bł. Marii Mercedes Prat, dziewicy i męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Juliusz Iskra-/1r/
Niedziela, 25 lipca 2021
święto św. Jakuba Starszego, Apostoła, św. Krzysztofa, męczennika
8:00za parafian
9:30+ Józef (23 r. śm.), Anastazja i Stanisław Grzyb, Marianna i Szczepan Skrzypa.
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Nina Hejnowicz (23 r. śm.), ++ z rodzin Wielogórskich, Przybylskich, Hejnowiczów i Szczurów.
Poniedziałek, 26 lipca 2021
Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Anna Bronicka (im.) int. od córki, syna i męża.
Wtorek, 27 lipca 2021
św. Celestyna I, papieża, św. Innocentego I, papieża, bł. Marii Magdaleny Martinengo, dziewicy, bł. Tytusa Brandsma, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 28 lipca 2021
św. Sarbeliusza Makhluf, kapłana, św. Wiktora I, papieża, bł. Jana Soreth, kapłana, bł. Marii Teresy Kowalskiej, dziewicy i męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 29 lipca 2021
Wspomnienie św. Marty, św. Olafa II
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 30 lipca 2021
św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła, bł. męczenników z zakonu bonifratrów: Brauliusza Marii Corres, Fryderyka Rubio - kapłanów i Towarzyszy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 31 lipca 2021
Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana, bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Przemysław Puszczało /1 rocz./
Niedziela, 01 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa i doktora Kościoła, św. Etelwolda, biskupa
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Proć Jolanta -/29r/, Ryszard, Zygmunt Proć, Niedbała Józef-/15r/, Janina
17:00+ Wiesław Misiak (11/12).
Poniedziałek, 02 sierpnia 2021
św. Euzebiusza z Vorceli, biskupa, św. Piotra Juliana Eymard, kapłana, bł. Augusta Czartoryskiego, kapłana, bł. Joanny z Azy, matki św. Dominika, bł. Piotra Faber (Favre), kapłana, Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 03 sierpnia 2021
św. Lidii, bł. Augustyna Kazotić, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 04 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Jana Marii Vianney'a, kapłana, św. Rajnera, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Janina Sitarz /27 rocz./; ++ z rodz. Sitarzów i Romaniuków
Czwartek, 05 sierpnia 2021
św. Oswalda, króla i męczennika, Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 06 sierpnia 2021
święto Przemienienia Pańskiego, św. Hormizdasa, papieża, bł. Oktawiana, biskupa
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 07 sierpnia 2021
św. Alberta z Trapani, kapłana, św. Kajetana, kapłana, bł. Agatanioła i Kasjana, kapłanów i męczenników, bł. Edmunda Bojanowskiego
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
15:00Msza św ślubna-Dorota Wójcicka-Jańczuk Łukasz
16:00Msza św ślubna Karolina Maksymowicz i Szala Ernest
Niedziela, 08 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Dominika Guzman, kapłana
8:00za parafian
9:30+ Maria Klain /38 rocz./
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 09 sierpnia 2021
święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy, św. Ireny
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 10 sierpnia 2021
święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, bł. Amadeusza Portugalskiego, zakonnika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 11 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Klary, dziewicy, św. Zuzanny, dziewicy i męczennicy, Najświętszej Maryi Panny Świętolipskiej
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 12 sierpnia 2021
św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy, bł. Innocentego XI, papieża, bł. Izydora Bakanji, męczennika, bł. Karola Leisnera, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 13 sierpnia 2021
św. Maksyma Wyznawcy, św. męczenników Poncjana papieża i Hipolita kapłana, bł. Mare az Aviano, kapłana, bł. męczenników Filipa Munarriz kapłana i Towarzyszy, Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 14 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, kapłana i męczennika, św. Meinarda, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 15 sierpnia 2021
Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, św. Tarsycjusza, męczennika, Matki Bożej Zwycięskiej, Najświętszej Maryi Panny z Kalwarii Pacławskiej, Najświętszej Maryi Panny z Rokitna
8:00za parafian
9:30+Helena Panasiewicz-/27r/, jej rodziców Antoni i Teodora Migas.
11:005 rocznica śmierci Władysława Sobczuka oraz za rodzeństwo i rodziców.
17:00+Maria, Wacław z rodz Litaszewskich, Leon Duszczenko
Poniedziałek, 16 sierpnia 2021
św. Rocha, św. Stefana Węgierskiego, bł. Marii Sagrario od św. Alojzego Gonzagi, dziewicy i męczennicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 17 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Jacka, kapłana, św. Alipiusza i Posydiusza, biskupów, św. Joanny Delanoue, zakonnicy, św. Klary z Montefalco, dziewicy, bł. Augustyna Anioła Mazzinghi, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 18 sierpnia 2021
św. Alberta Hurtado, kapłana, św. Heleny, bł. kapłanów i męczenników z Rochefort, bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 19 sierpnia 2021
św. Bernarda Tolomei, opata, św. Gweryka, opata, św. Jana Eudesa, kapłana, św. Ludwika, biskupa
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 20 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Bernarda z Clairvaux, opata i doktora Kościoła, bł. Władysława Mączkowskiego, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 21 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Piusa X, papieża, bł. Brunona Zembola, zakonnika i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+ Władysław, Janina, Irena, Helena, Wanda, Tadeusz i Józef z rodz. Pietrusiewiczów; + Zbigniew Bronicki
Niedziela, 22 sierpnia 2021
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, św. męczenników Agatonika i Towarzyszy
8:00za parafian
9:30+Janina Klimek (19r. śm.) jej rodziców Władysława i Helenę Nowickich, zmarłych z rodziny Klimków i Piwkowskich
11:00+ Marcin Hapoński (1 r. śm). Zam. Babcia z Uchań.
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 23 sierpnia 2021
św. Róży z Limy, dziewicy, bł. Bernarda z Offidy, zakonnika, bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 24 sierpnia 2021
święto św. Bartłomieja Apostoła, św. Emili de Vialar, dziewicy i zakonnicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 25 sierpnia 2021
św. Józefa Kalasantego, kapłana, św. Ludwika IX, bł. Marii (Baourdy) od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki), dziewicy
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 26 sierpnia 2021
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, św. Joanny Elżbiety Bichier des Ages, dziewicy, św. Teresy od Jezusa Jornet e Ibars, dziewicy
8:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 27 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Moniki
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 28 sierpnia 2021
Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00+Elzbieta Jakubczak-/7r/,z domu Pirogowicz.
Niedziela, 29 sierpnia 2021
Wspomnienie Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela, bł. Beatrycze z Nazaretu, dziewicy, bł. Teresy Bracco, dziewicy i męczennicy
8:00za parafian
9:30Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
11:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Poniedziałek, 30 sierpnia 2021
św. Gwaryna i Amadeusza, biskupów, św. Małgorzaty Ward, męczennicy, bł. Junipera Serra, kapłana, Przebicia serca św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 31 sierpnia 2021
św. Arystydesa Marcjanusa, męczennika, św. Józefa z Arymatei, św. Jan z Riły, pustelnika, św. Nikodema, św. Rajmunda Nonnat, kardynała, bł. Piotra Tarrs y Claret, kapłana
7:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 01 września 2021
Wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy, św. Teresy Małgorzaty Redi od Najświętszego Serca Jezusa, dziewicy, Jozuego, praojca, Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 02 września 2021
św. Beatrycze z Silvy, dziewicy, św. Wilhelma, biskupa, bł. męczenników Jana Franciszka Burt, Apolinarego Morel, Seweryna Girault oraz Towarzyszy
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Wiesław Misiak (12/12)
Piątek, 03 września 2021
Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, św. Marinusa, pustelnika
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 04 września 2021
św. Rozalii, dziewicy, bł. Jana Karola M. Bernard du Cornillet, Jana Franciszka Bonnel de Pradal i Klaudiusza Ponse, kapłanów i męczenników, bł. męczennic z Nowogródka - Marii Stelli i Towarzyszki, Mojżesza, proroka i prawodawcy, Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+Elżbieta Zając-/5r/;
17:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Czesława w 40 r ślubu.
Niedziela, 05 września 2021
św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy i zakonnicy, św. Wiktoryna, męczennika
8:00za parafian
9:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Marian Nadulski /8 rocz./; Anna i Lucjan Nadulscy
Poniedziałek, 06 września 2021
św. Magnusa z Füssen
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Wtorek, 07 września 2021
św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika, bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 08 września 2021
święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, bł. Alana de la Roche, kapłana, bł. Fryderyka Ozanama, bł. Serafiny de Montefeltro, Najświętszej Maryi Panny Gietrzwałdzkiej
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 09 września 2021
św. Piotra Klawera, kapłana, św. Piotra z Pbrac, kapłana, bł. Anieli Salawy, dziewicy, bł. Jakuba Laval, kapłana, bł. Marii Eutymi Üffing, dziewicy i zakonnicy
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Dziekczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny w 14 rocznicę ślubu
Piątek, 10 września 2021
św. Mikołaja z Tolentino, kapłana, św. Pulcherii, bł. Franciszka Grate, zakonnika, bł. Ogleriusza, opata
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 11 września 2021
św. Jana Gabriela Perboyre, kapłana i męczennika, św. męczenników Prota i Hiacynta
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
15:00Msza św ślubna Chmielewski Marcin-Pazyna Patrycja.
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Niedziela, 12 września 2021
św. Gwidona z Anderlecht, św. Piotra z Tarentaise, biskupa, bł. Marii od Jezusa, dziewicy, Najświętszego Imienia Maryi, Najświętszej Maryi Panny Piekarskiej, Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej
8:00za parafian
9:30+ Stanisława (r. śm.), Jan Wośko, Januszek,Anna,Zdzisio,Michał, Mieczysław, August, Ireneusz z Wośków, Gruszczyńskich.
11:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Tadeusz Nowosad /3 rocz./; Anna i Paweł Nowosad
Poniedziałek, 13 września 2021
Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Zofia, Tekla, Henryk, Władysław Wojtiuk
Wtorek, 14 września 2021
święto Podwyższenia Krzyża Świętego, św. Alberta, biskupa
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Środa, 15 września 2021
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, św. Katarzyny Genueńskiej
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Czwartek, 16 września 2021
Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa, św. Edyty, ksieni
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Piątek, 17 września 2021
św. Hildegardy z Bingen, dziewicy i doktora Kościoła, św. Jana Macas, zakonnika, św. Marcina z Finojosa, biskupa, św. Piotra z Arbus, męczennika, św. Roberta Bellarmin, biskupa i doktora Kościoła, św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa, stygmatów św. Franciszka z Asyżu
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00Wolna intencja - kliknij, aby zarezerwować
Sobota, 18 września 2021
święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
7:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Julii w 13 urodziny
Niedziela, 19 września 2021
św. Franciszka Marii z Camporosso, zakonnika, św. Józefa z Kupertynu, kapłana, św. Januarego, biskupa i męczennika, bł. Gerharda Hirschfelder, kapłana i męczennika, Najświętszej Maryi Panny z La Salette
8:00za parafian
9:30+ Jan Klain /16 rocz./
11:00+Feliksa Chaber-/greg/
17:00+ Irena Gołębiewska /2 rocz./; Maciej Gołębiewski /5 rocz./; Teodor Gołębiewski /14 rocz./