DLA KOGO JEST “GALILEA” ?

 

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą wierzącą czy niewierzącą, młodą czy w sile wieku, samotną czy żyjącą w małżeństwie, Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego “Galilea” może być miejscem dla Ciebie. Jesteśmy otwarci na każdą osoby poszukującą żywej relacji z Bogiem.

 

CZYM SĄ DOMY ZMARTWYCHWSTANIA ?

 

Podstawą Wspólnoty są Domy Zmartwychwstania. Są to małe 7-12 osobowe grupy, spotykające się w prywatnym domu lub przy parafii na radosnej modlitwie uwielbienia, czytaniu Słowa Bożego (Biblii), dzieleniu się swoim doświadczeniem życia, wiarą oraz modlitwie za siebie nawzajem.

W czasie tych spotkań szukamy w Biblii inspiracji życiowych oraz uczymy się budować braterskie przyjaźnie i cieszyć się życiem z Jezusem.

 

W naszej Parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie, za zgodą Księdza Proboszcza Marka Giergiela działamy od 13.03.2015r. Naszym opiekunem jest ks. Witold Bednarz.

 

CHCESZ UCZESTNICZYĆ W SPOTKANIU ?

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Spotkania naszej Wspólnoty odbywają się w każdy piątek o godzinie 18:30. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Moniką  (tel.: 668 329 892) lub wejdź na stronę www.galilea.pl.

Czekamy na Ciebie z radością!