Zesłanie Ducha Świętego to w naszej parafii dzień odpustu. 9 czerwca o godz. 12.00, ks. Tomasz Pachuta pochodzący z naszej parafii (Ślipcze) będzie celebrował Mszę Świętą w intencji naszej parafii. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

Nasze świętowanie chcemy przedłużyć na czas Pikniku Parafialnego, który po raz pierwszy odbędzie się w… Czumowie, w urokliwym pałacyku położonym tuż nad Bugiem. Chcemy w pięknych okolicznościach przyrody, przy rozpalonym ognisku spędzić czas na rozmowach, grach, zabawach, ciesząc się obecnością tych, których często spotykamy na niedzielnej Mszy Świętej a zawsze brakuje czasu by poznać się bliżej. Zapraszamy mieszkańców parafii, waszych gości i wszystkich chętnych. Rozpoczęcie o godz. 16.00

Wszystkich, którzy kochają rowery zachęcamy do wyjazdu z księdzem Witkiem. Pokonamy trasę wzdłuż Bugu, ścieżką przyrodniczą „Królewski Kąt” (ok. 6 km). Zapisy pod linkiem Rajd rowerowy do Czumowa. Wyruszamy o 15.15.

Dla osób, które nie mają własnego środka transportu podstawiony będzie bus, który o 15.30 wyjedzie z parkingu z tyłu kościoła. Zachęcamy do wzięcia symbolicznego koszyka z jedzeniem, dobrego humoru i jak największej liczby znajomych ze sobą.

W razie pytań prosimy o kontakt z ks. Witkiem pod nr 603 817 390 lub prze e-mail duchswietyhrubieszow@gmail.com.

Do zobaczenia!