27 04 / 2019
INTENCJE MSZY ŚW. 28/4 – 05/05/2019

 

kościół parafialny

28/04/2019 II Niedziela Wielkanocna
08:00Dziękczynna z okazji 50 rocznicy  ślubu Janiny i Kazimierza Bednarczuk z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę św Józefa dla rodziny.
08:00+Edmund Ciesielczuk-/22r/,Bronisława,Józefa, Tomasz
09:30Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Janiny i Tadeusza Pirogowiczów z prośbą o Boże błogosławieńtwo.
09:30+ Anna Gac-/1r/;
11:00+Eleonora Zyga, Henryka,Stanisława, Józef, z rodz Perkowskich, Helena,Władzimierz.
11:00+ Stanisława Wilkos-/14r/,Witold z rodz Wilkos i Łatka
17:00+ Małgorzata, Michał, Jozef i Jozefa z rodz Mosek.
17:00+Urszula Haręziak-/11m/;
29/04/2019 Poniedziałek
08:00+Janina Surmacz-/2m/;
11:00+Joanna Marciniak-/2m/;
17:00+ Maria Pieńkowska-/9r/,Jan, Aniela, Józefa, Krystyna.
17:00+Eugeniusz Buzak-/25e/, Stanisław Buczak-/52 r/, Antonina, Kazimierz Buczak.
30/04/2019 Wtorek
07:00+Janusz Dras–/6m/;
07:00+Johan Stanisław-/11r/;
17:00+Kazimierz Kamieniarz-/4m/;
17:00+Zofia Niźnikowska-/8r/;
01/05/2019 Środa
07:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
07:00+Leokadia Dudek-of. od grupy modlitewnej przed Mszą Św wieczorową.
17:00O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w 25 r. urodzin Kasi
17:00+Marianna Małecka-/10m/;
02/05/2019 Czwartek
07:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
07:00+ Niemczyk Jozef-/38r/, Marianna, z rodz Niemczyków.
17:00+ Helena Pieczkowska (urodzinowo – imieninowa)
03/05/2019 Piątek
08:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
08:00+ Eugenia /11 rocz./; Piotr, Stanisława, Wojciech, Hania ++ z rodziny Wójtowiczów i Kozyrów
09:30+Jadwiga Korneluk-/8r/,
11:00+Stanisław-/25r/,Marianna,Feliksa,Feliks Małysz,Marian Kurzawa,Bogusław Ciesielczuk zm z rodziny.
11:00+Antoni Borkowski-/2m/;
17:00Stanisław Barańczuk-/3m/;
17:00O opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świetego dla na czas egzaminow maturalnych dla Aleksandry.
04/05/2019 Sobota
07:00Stanisław Kot-/3m/;
07:00+Roman Bronisława-/3m/;
16:00Msza św. ślubna  Justyna Roman-Rafał Kamka
17:00O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św dla Pawła na czas egzaminow maturalnych i o pomyślne ich zdanie.
17:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
05/05/2019 III Niedziela Wielkanocna
08:00+Kazimierz Brudnowski-/27 r/;
08:00+Jan Gwóźdź-/4m/;
09:30Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św  i opiekę Matki Bożej i ochronę Michała Archanioła dla Tomasza z okazji urodzin.
09:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
11:00+Aniela,Stefan, Mieczysław Dudek, Jan Podgalski.
17:00+Irena Antoniuk-/2r/;
17:00+Jerzy Kowalewski-/4r/, z rodz Kowalewskich i Matraszków.