04 05 / 2019
Intencje 05-12/05/2019
  • Intencje mszalne
INTENCJE MSZY ŚW. 05 – 12/05/2019

 

kościół parafialny

05/05/2019 III Niedziela Wielkanocna
08:00+Kazimierz Brudnowski-/27 r/;
08:00+Jan Gwóźdź-/4m/;
09:30Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św  i opiekę Matki Bożej i ochronę Michała Archanioła dla Tomasza z okazji urodzin.
09:30Za członków Kół Różańcowych i ich rodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.
11:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
11:00+Aniela,Stefan, Mieczysław Dudek, Jan Podgalski.
17:00+Irena Antoniuk-/2r/;
17:00+Jerzy Kowalewski-/4r/, z rodz Kowalewskich i Matraszków.
06/05/2019 Poniedziałek
07:00+Marek Szczur-/11m/;
07:00+Janina Stronkowska-/3m/;
17:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
17:00+ Marzanna Klimczak (od koleżanek z Koła Różańcowego w Czumowie)
07/05/2019 Wtorek
07:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
07:00+Leokadia Dudek-of. od Kółka Różańcowego Matki Boskiej z Wieczernika.
17:00+Tadeusz Kosik-/7m/;
17:00+Stanisław Kot-/3m/; Irena, Bożena i Eugeniusz, Maria Walikowska.
08/05/2019 Środa
08:00+Cecylia Brzózka-/4m/
08:00+Józef Patraj/38r/,Zofia, Maria,Stefania,Halina, Barbara,Piotr, Stefan Patraj.
11:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
17:00+Kowalczyk Stanisław-/im/,Stefania,Helena z rodz Kowalczyków
17:00+ Tekla Miotła (7 r. śm.)
09/05/2019 Czwartek
07:00+ Teresa Będkowska-/3m/;
07:00+Leokadia Dudek-/30dz/;
17:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
17:00+Kazimiera , Piotr Czugała
10/05/2019 Piątek
07:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
07:00+ Robert Hałas (3 m)
15:00Msza św Zakład Karny
17:00+ Mirosław Szuper /4 rocz./; Franciszek i Leokadia
17:00+Aleksander-/28r/, z rodziny Ożogów, Gębali, Malinowskich, Woźniaków.
17:00+Piech Stanisław, Feliksa, Władysław,Węgorek Katarzyna, Michał
11/05/2019 Sobota
07:00+ Maria-/16r/, Waldemar, Władysław  z rodz Kulczyńskich.
07:00+Jan Kozdroń-/od rodziny Jędrysów i Kordów.
07:00+Jan Hnat-/35r/,Marianna-/29r/,
13:00Chrzest Aleksander Kawka
17:00Msza św w intencji Ojczyzny
17:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
12/05/2019 IV Niedziela Wielkanocna
08:00+ Jacek Jakubowski /2 rocz./; Jan i Halina Zagała
08:00+ Leszek Banasiak /17 rocz./; Stanisława Litwińczuk /13 rocz./; Antoni Litwińczuk /10 rocz./`
08:00+ Helena (12 r.), Zygmunt (24 r.), Marlena (25 r.) Sułkowie, Weronika i Józef Kozak
10:00I Komunia Święta
17:00+Dul Zofia, Jan ,Ewa,Jan,Helena,Andrzej.
17:00+Agnieszka Kaczor-/greg/
17:00+ Wacław Krzaczek /1 rocz./; Teodora i Władysław